Skocz do zawartości

SUPEROES - KIELCE 2009


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

B16 to ponoć całkiem przyjemny amor...

na tor pewnie tak, na ulicy strasznie skacze - Emil Daciuk miał/ma to w GT ulicznym i mi akurat sie nie podobalo.

Fajnie dzialal zawias w Evokillerze - ten, ktory był tuż przed sprzedażą - Kbee.

 

Fitnes - YO :cool:

 

BTW - ktory to AVON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szacunki:)

 

Jechałem na deszczowych Avonach. Powinienem na nich wygrać, ponieważ są o niebo lepsze niż zimówki na których jechał Killer w Evo. Nie jeździłem mocną czteronapędówką przez ponad dwa lata, więc się trochę odzwyczaiłem.

Auto, w odrożnieniu od kierowcy, było zupełnie dobre do wygrania (oprócz ręcznego co za bardzo nie działał):

B16 PSS9

deszczowe Avony

skrzynia PPG

szpery

 

GT stało przez ostatnie dwa lata rozłożone. Dopiero zaczynam jeździć po skompletowaniu i odbudowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma zarąbista. Do zimnej się palce kleiły jak się dotykało.

A tak w ogóle, to sąsiadka przynosi do żony jakiś katalog z pierdołami z AVON'u. Muszę spytać, czy gumy też mają. :mrgreen:

 

czytam czytam o tych gumkach... i waszych superOESach...

oraz widze, że PANCIN chcesz coś kupować a więc z racji zawodowych jestem związany z ta firma na A...i powiem ci że niestety w ramach akcji zwiększania zaludnienia kraju konsultantka nie sprzeda ci gumek ;=)

 

a tak na poważnie ten Avon od gumek i ten AVON od konsultantek, to niestety dwie różne firmy i o ile mam super ceny na kosmetyki to żadnych zniżek na gumki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...