Skocz do zawartości

SUPEROES - KIELCE 2009


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

No to nam Fitnesik reklamę TJS'u zrobił.Już widzę frekwencję w poniedziałek : dwie osoby

 

:mrgreen:

 

byłem, widziałem ale na TJS nie dlatego jutro nie przyjadę :mrgreen:

 

z perspektywy obserawtora to wiekszośc przejazdów wygladała jakby na lodzie sie zawody odbywały,

 

co do strony organizacyjnej natomiast to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co widziałem,

 

ech, a moje opony sa na mokrym całkiem dobre, jeszcze pare TeJeSów i wystaruję Forkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no panowie to ja myslalem ze fitnes,carfit,waszka to beda 3 pierwsze miejsca a tu widze ze jakas mega kupa !

 

Kupa?........zobacz na czasy i porównaj ( !!!!!! ) ,a jakbyś zobaczył na czym jechałem (i Adam) to byś zrozumiał,dlaczego tak słabo....ale cóz.każdy patrzy na wynik końcowy... :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie to ja myslalem ze fitnes,carfit,waszka to beda 3 pierwsze miejsca a tu widze ze jakas mega kupa !

 

Kupa?........zobacz na czasy i porównaj ( !!!!!! ) ,a jakbyś zobaczył na czym jechałem (i Adam) to byś zrozumiał,dlaczego tak słabo....ale cóz.każdy patrzy na wynik końcowy... :sad: :sad: :sad:

 

Fitnes nie przejmuj się vert'em,bo on to dobry tylko w pisaniu.....

Przyjadę przyjadę,obiecanki cacanki a siedzi tylko przed kompem i krytykuje :razz: :twisted:

Eeee mega kupa przyjedź to zobaczymy jaki kozak jesteś :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek....oczywiście ..starą,orginalną,GTeką....kurcze! Dobry kierowca torowy na oponie takiej,jak Oleksowicz na Barbórce latał,szpery,zawias pierwsza liga,lekki szybki gt i....dziwne ,że był w czołówce. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Proszę ! sprawdzcie czasy i róznice,jakie minimalne były....ale walka była fajna...ale z chociaż odrobine odpowiednią oponą.........a nie z rzepą,jaka tylko Ja umiem założyc na zawody. :shock: :oops::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 4:29 pm ]

Maciek Ostoja w GTku pokazał, że starą imprezka można ..... SZACUN !

 

dodaj jeszcze ze seryjny i na marnych oponach to juz bedzie koniec :D

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

no i wez ku.............r...............w.........a-nie płacz.Trzeba płakać czytając takie dobijające recenzje ...hihihi..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakim sprzętem Maciej latał ... w opisach nie ma podanych opon, zawiasu itd itd ...

Jeżeli miał dobrze dobrane opony to chyba też szacun , bo po cholerę się wybierac na zawody z kichą na feldze .... :roll: no chyba , że do driftu :mrgreen:

 

 

ps.

co to jest zawias pierwsza liga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko....zerknij na jakich jechał.....Gracek,Ty nie wiesz co to zawias pierwsza liga?...Dobrze,więc nie umiem się wyrażać.. :mrgreen: .........................Miał być z dozą żartu na pograniczu z małą szyderką. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Za pasek dziękuje........a ile tego dobrego tu jest?....

Wszyscy normalni już dawno spiep...znikli z tego forum,bo tylko jakies paski,pierdoły ,full teoretyków,nic napisać albo pożartować nie można....Sami Twardzi ,poważni i .......szkoda.

Spadam stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny i na marnych oponach

takim to nawet Loeb w Kielcach nie wygra. Poziom "amatorskich" upalanek został znacząco podniesiony, zarówno w temacie kierowców, ale również bolidów.

GT Macka fajne, driver z bananem na twarzy = tak trzymac i popieram Graca - SZACUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny i na marnych oponach

takim to nawet Loeb w Kielcach nie wygra. Poziom "amatorskich" upalanek został znacząco podniesiony, zarówno w temacie kierowców, ale również bolidów.

GT Macka fajne, driver z bananem na twarzy = tak trzymac i popieram Graca - SZACUN.

 

Też szacunek :cool: ...Tu nie o to chodzi.Napisałem jak wół wyraznie,że świetny kierowca torowy,a gtku co wpieprz na takim torze i takiej próbie jak oes kielecki robi evo i sti za trylin złotych nie dziwota,bo z seryjnym gtkiem ma tyle wspólnego ...chyba nazwe w dowodzie rejstr... :shock:

Coś człowiek chce zainsynuować i zrozumic dlaczego tak a nie inaczej,a tu masz..... :oops::evil::cry::evil:

Ide w ślady Maćka i kupie se łopony łodpowiednie,bo na tych, co jechał nawet nie musiał sie bardzo spinać.....

:mrgreen: Przy okaji pozdrawiam X BIKE. :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 7:06 pm ]

kur zapiał.... czy ktos moze napisać na jakim zawiasie jechal Maciek?

gdzie mam sobie zobaczyć ? :roll:

Na bardzo torowym(napewno nie na jakiejs rzepie)....i napewno dobrym.Masakra .....jechał na sliskim ,jak na zaczepnym asfalcie w lato. :shock: ...oczywiście z jego niepowtarzalnym uśmiechem na twarzy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...