Skocz do zawartości

SUPEROES - KIELCE 2009


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja równiez zamierzam cały sezon jeździć, dobrze Adam że przypomniałes, bo zobaczyłem że jest juz kalendarz imprez na 2009 i pierwsza eliminacja 24,01 :!: Musze ruszyć z kopyta z postepem prac przy bolidzie :twisted:

Z tego co wiem to ekipa jest niezwykle mocna, Vito, Darek Banasik, Waszka, Zbyszek Matuszczyk, pewnie sie czasem pojawi Jurek sandały :mrgreen: Stefan, Daniel, jak dojdziesz jeszcze Ty, to bedzie super walka :idea:

Tak jak Waszka mówił, organizacja jest bardzo dobra, a przede wszystkim atmosfera jest fantastyczna :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wpadne "na rekonesans"....może na całe rozgrywki ,jak będzie miejsce gdzieś z tyłu

 

Tyły to ja sobie rezerwuje :evil: Też mam zamiar w tym roku pojeździć i uwierzcie mi lub nie ale tylko dlatego żeby się w końcu przekonać/ przełamać do "Kielc" :grin: bo tak bardzo nie potrafię tam jeździć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jesli zaczne to od lutego, w styczniu moze wpadne legacy na "rekonesans" :razz:

 

Taaaa od lutego zaczne jaaaaaaasne :lol:

już trenuje przed oes'em tylko nikomu nic nie mówi,ale ja wszystko wypucuje hihihi :razz:

 

Spy film z grudniowego "rekonesansu" :cool:

http://pl.youtube.com/watch?v=XzXAV7jtAiI

http://pl.youtube.com/watch?v=Q24ALwfStxM

http://pl.youtube.com/watch?v=BXEN-EUP3Sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc, przyjeżdzaj dasz radę walczyć o czołowe miejsca.ja byłem 2 razy i zgodnie z umiejętnościami środek tabeli ale frajdy jest dużo.mi się dobrze tam jeździ.

 

na czołowe miejsca to nie mam najmniejszych szans ale środek tabeli pewnie tak. liczę na dobrą zabawę i szkolenie swoich umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam....jako gosc.jestes posiadaczem licencji...nie wiem czy ma to znaczenie ale wystepujemy jako goscie.ja saxo tez bede jezdzil o ile bozia pozwoli z czasem

 

gosc czy nie gosc to pomiar czasu bede mial :cool:

 

...no to sie zgadza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja tak niesmialo "wpadne" jako "melepeta rajdowy"... ktos musi w koncu zabezpieczac tyly :-) jeszcze w Kielcach nie bylem :-)

 

a jak mnie kto nauczy tak beczek jezdzic jak Adam. w linku powyzej to bede "susiam-sliweczki*" (tylko niech tu ktory zaraz nie wystrzeli, ze do tego trza Evo :twisted: )

 

* zdrobnienie od szczesliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...