Skocz do zawartości

Grecja - Kreta


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę.

1. Z jakiego biura?

2. Za ile i co w cenie?

3. Na ile?

4. Czy te 3* byly wystarczajace?

5. Alk jak rozumiem byl nielimitowany?

 

Ad.1 : Ecco Holiday

Ad.2 : 1550zł/os (przelot,hotel ***,all inclusive)

Ad.3 : 7 dni

Ad.4 : Dla mnie w zupełności,bo nie jestem wybredny a dziennie spędzałem w pokoju ok godzinę (nie licząc snu).

Ad.5 : Pijesz ile chcesz :grin: Przy basenie do godz 19,w hotelu do 23.30.

Lokalne piwo i wyznaczone drinki + lokalne soki.

Mnie osobiście się podobało to,że gdzy przychodziliśmy np na śniadanie 5 minut przed końcem wyznaczonego czasu na śniadania,to jedzenia było cały czas dużo,bo non stop uzupełniają.

Nie trzeba było się zrywać rano o 7.30 żeby cokolwiek zjeść.

Jedzenie ogólnie jak dla mnie rewelacja.

 

to typowy pokoj?

 

Ciężko to stwierdzić.My mieliśmy fajniejszy ale widziałem i taki,jak na tym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie spokojnie kupisz wycieczkę za 1500zł/os tydzień (przelot,hotel all inclusive).

W sumie na miejscu to euro wydajesz tylko na przyjemności i wycieczki,bo spanie,jedzenie i picie masz zapłacone.

 

A znalazłbyś mi taką opcję w lipcu, ale 14 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka , co tam Kreta :roll: fajna masz kubitę :twisted: , daj jej więcej zdjęć, a tekst wykasuj , będzie lepiej i ładniej

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No coż ja mogę dodać. Dzieki za podwiezienie na dworzec i więcej zdjeć (kobiety oczywiście). Fajnie masz :mrgreen: Barcelona następna, mówię Ci, kobieta zwarjuje i będzie się działo.

 

ATB

 

[ Dodano: Czw Sty 08, 2009 1:28 am ]

1. Z jakiego biura?

...

 

Turystycznego???

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Kretę to mogę polecić http://www.creteteam.com/pl/index_kreta.htm - prowadzi to para z Polski Gosia i Bartek, która zamieszkała na Krecie (bardzo fajni ludzie). Prowadzili jeszcze kafenion w Chanii ale chyba już go sprzedali. Dla lubiących spokój i mało turystów polecam Frangokastelo - mała wioska ze średniowiecznym zamkiem na południowym wybrzeżu z pięknym widokiem na morze i góry z drugiej strony.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jeżeli chodzi o Kretę to mogę polecić http://www.creteteam.com/pl/index_kreta.htm - prowadzi to para z Polski Gosia i Bartek, która zamieszkała na Krecie (bardzo fajni ludzie). Prowadzili jeszcze kafenion w Chanii ale chyba już go sprzedali

 

Sprzedali - przeszli na turystykę.

 

Ostatni (yyy czwarty raz) na wyspie byłem w sierpniu tego roku i postanowiłem zostawić po sobie jakiś ślad. Może ktoś znajdzie ? Kto znajdzie, kto znajdzie ?;-)

 

26258510150756623730541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Fala, jak nastroje na Krecie w dobie kryzysu? Na SKAI.GR ciągle się mówi o napadach i kradzieżach w kurortach... :evil: A chciałoby się w tym roku tam do Was wybrać. :wink:

 

Chyba jednak lepiej niż na północy Grecji - tzn. Macedonia, Tracja itp bo tam jest bida gdzieniegdzie - stamtąd ludzie jeżdżą sprzedawać owoce i warzywa do Bułgarii, żeby miec czym zapłacic za prąd itp...

A w Chanii kupiłłem macedoński tytoń super jakości. Na targu, bez akcyzy, 300gr...

 

Wiem, że więcej kradzieży, wszyscy o nich mówią robiąc oczy w pięć złotych no ale taki czas chyba mają. Ale też takie wrażenie robi na nich fakt, że np. skuter stał 3 miesiące przed domem na ulicy i ktos go ukradł. Niesamowite! Wcześniej niewyobrażalne! :lol:

 

Chyba nie ma co paranoizować - jak się ma oczy otwarte i zamyka dom i samochód to niebezpieczeństwa nie widzę - tzn. Barcelona to to nie jest :lol:

 

Jak mieszkałem koło Chanii przez dwa lata w połowie 2000 lat to nie wyciągałem kluczy z mojego pierwszego subaraka (1-szy od lewej poniżej - a zresztą fota z Krety :mrgreen: ). Wtedy zwalało sie pojedyńcze przypadki kradziezy na Albańczyków a teraz sie okazuje, że brat brata okradnie i jeszcze mu dupę obrobi :lol: albo :roll:

 

W lecie będę sie chciał wybrać na południe - albo Sfakia, albo Sougia albo trekking jakiś+rower. Tam na pewno lepiej działa najlepsza kontrola społeczna czyli mała społeczność.

Zobaczymy. Tha doume :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, jak nastroje na Krecie w dobie kryzysu? Na SKAI.GR ciągle się mówi o napadach i kradzieżach w kurortach... :evil: A chciałoby się w tym roku tam do Was wybrać. :wink:

 

Chyba jednak lepiej niż na północy Grecji - tzn. Macedonia, Tracja itp bo tam jest bida gdzieniegdzie - stamtąd ludzie jeżdżą sprzedawać owoce i warzywa do Bułgarii, żeby miec czym zapłacic za prąd itp...

A w Chanii kupiłłem macedoński tytoń super jakości. Na targu, bez akcyzy, 300gr...

 

Wiem, że więcej kradzieży, wszyscy o nich mówią robiąc oczy w pięć złotych no ale taki czas chyba mają. Ale też takie wrażenie robi na nich fakt, że np. skuter stał 3 miesiące przed domem na ulicy i ktos go ukradł. Niesamowite! Wcześniej niewyobrażalne! :lol:

 

Chyba nie ma co paranoizować - jak się ma oczy otwarte i zamyka dom i samochód to niebezpieczeństwa nie widzę - tzn. Barcelona to to nie jest :lol:

 

Jak mieszkałem koło Chanii przez dwa lata w połowie 2000 lat to nie wyciągałem kluczy z mojego pierwszego subaraka (1-szy od lewej poniżej - a zresztą fota z Krety :mrgreen: ). Wtedy zwalało sie pojedyńcze przypadki kradziezy na Albańczyków a teraz sie okazuje, że brat brata okradnie i jeszcze mu dupę obrobi :lol: albo :roll:

 

W lecie będę sie chciał wybrać na południe - albo Sfakia, albo Sougia albo trekking jakiś+rower. Tam na pewno lepiej działa najlepsza kontrola społeczna czyli mała społeczność.

Zobaczymy. Tha doume :mrgreen:

 

Dzięki za info. Znaczy jeszcze da się żyć. Bo Ateny powoli zamieniają się w Bronx. Mój ojciec po 25 latach postanowił wrócić do Polski - podobno totalna beznadzieja... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca pisząc ten dwukropek z D..y (że tak to ujmę) miał okres działalności forumowej polegający na nabijaniu postów gdzie się tylko da, tak aby osiągnąć magiczny pułap 25. :mrgreen: To niejedyny taki twórczy post. :mrgreen:

 

malakies exi pandou... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca pisząc ten dwukropek z D..y (że tak to ujmę) miał okres działalności forumowej polegający na nabijaniu postów gdzie się tylko da, tak aby osiągnąć magiczny pułap 25. :mrgreen: To niejedyny taki twórczy post. :mrgreen:

 

malakies exi pandou... :wink:

 

:lol: Ti na sou po... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca pisząc ten dwukropek z D..y (że tak to ujmę) miał okres działalności forumowej polegający na nabijaniu postów gdzie się tylko da, tak aby osiągnąć magiczny pułap 25. :mrgreen: To niejedyny taki twórczy post. :mrgreen:

 

malakies exi pandou... :wink:

 

:lol: Ti na sou po... :wink:

 

Egw den hthela na to grapsw toso apla kai sklira. Akouste... twra o kainourgios filos mas to diabazei kai skeftetai ti grafoume edw. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, w dzisiejszym magazynie TWRA na SKAI.GR mówiono o sporych zamieszkach w Iraklionie w czasie obchodów Święta Niepodległości. W powietrzu latały nawet jogurty... :) Generalnie w całej Grecji "świętowano" podobnie. Miejmy nadzieję, że do wakacji napięcie nieco opadnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, w dzisiejszym magazynie TWRA na SKAI.GR mówiono o sporych zamieszkach w Iraklionie w czasie obchodów Święta Niepodległości. W powietrzu latały nawet jogurty... :) Generalnie w całej Grecji "świętowano" podobnie. Miejmy nadzieję, że do wakacji napięcie nieco opadnie. :roll:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gwCPZsbnI0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Apistefto pragma. :cry: Dokładnie ten sam materiał pokazali w Skai.

 

Zmieniając temat na weselszy...

 

Fala, Dziedzic_Pruski, może wybieracie się na Euro 2012 do Wawy na mecz z Grecją? Bo w Jachrance, w obozie greckim mają być podobno fajne imprezy. :mrgreen: Właśnie kombinuję jakąś oficjalną wejściówkę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no cóż - ja już dostałem (od MP ;) ) bilet na mecz PL-GR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon,

 

Ksereis to ginetai sth zoh moy. Den exei teliosei akomh.

 

Fala,

 

Na soy eksigisw ayto apo pano...skata ginetai...

 

Fali gratulujemy i zawsze można zrobić 'bifora'. :wink:

(P.S. Kiedy katasthma? :) )

 

sebachon,

 

Te wejściówki to na jakiej zasadzie? Trzeba podać dane osobowe? Jaki timeline?

Elpizw oti ton ioynio ta ginw elefthero anthropo giati den lew oxi. :wink: (Eksartatai omos apo 1000 alla pragmata).

Mam się w Warszawie gdzie zaczepić. Acha i mam też flagę 2mx1m. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...