Skocz do zawartości

Czy wahacze GT vs Sport są takie same?


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Pyt nr 2: Jak mocowane są stabilizatory tylne? Do czego mocowane są łączniki, do wahaczy? Może jakieś fotki ktoś by miał...
Stachu masz GT99 z tego co widzę - nie możesz się schylić i spojrzeć? Wszystko widać jak na dłoni. Masz z tyłu jeden stabilizator łączący się po bokach z łącznikami stabilizatora - zerknij sobie na aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam teraz auta pod ręką niestety

2. Okazało się, że nie miałem tylnego stabilizatora... :roll:

 

Stąd moje pytanie o to do czego przykręcone są łączniki stabilizatora bo jak byłem pod autem nie mogłem się dopatrzeć

 

EDIT: Już mam, a fotka dla potomności:

AA0278-1-oncar-lrg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie rozgraniczcie o jakich wachaczach mowa!!!!

przednie GL -> gt to samo

tylnie inne !! roznica polega na mocowaniu stabilizatora GT ma GL nie ma stabilizatora tylniego !!

Jak chcesz takowy posiadac musisz zdobyc stabilizator laczniki i mocowanie do budy najlepiej takowe mocowanie kup nowe bo lubia gnic a cena niewielka!!

wszystkie otwory montarzow sa w ramie tylko wkrecic:))

 

A wersja Sport to nic innego jak GL z dokladkami...

 

Czyli reasumujac wachacze GT podejda do Gl ale juz wachacze GL nie podejda do GT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz takowy posiadac musisz zdobyc stabilizator laczniki i mocowanie do budy najlepiej takowe mocowanie kup nowe bo lubia gnic a cena niewielka!!

wszystkie otwory montarzow sa w ramie tylko wkrecic:))

W takim razie łączniki są mocowane do budy, czy do wahaczy tylnych?

Okazało się, że mam tylne wahacze z GL-a w takim razie- czy dobrze rozumiem, że chcąc mieć stabilizator z tyłu muszę założyć GT-kowe wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STACHU SORKI teraz czytam twoja wiadomosc na gg do 1.1.08 nie ma mnie ...

Wiec sam stabilizator mocowany jest do budy 2 blaszkami z guma, łącznik mocowany jest stabilizator-> wachacz , ale wachacze z GL nie maja do łaczników mocowania (takich blaszek)

 

Zeby to spasowac potrzebujesz 2 (dolne tylnie) wachacze z GT. Jak juz to masz to 1godz roboty, zakladajac ze odkrecisz srobe skrecajaca wachacze z zwrotnicą.....a to juz mision inposible:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...