Skocz do zawartości

Hałasujące przednie okno. Dlaczego?


Nessie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Outbacka 2004 w nowej puszce. Kilka dni temu zaczęło mi hałasować w okolicy prawej przedniej szyby. Do prędkości ok. 80km/h jest OK, ale zaraz po przekroczeniu pojawia się głośne "furkotanie". Przy 120km/h jest nie do zniesienia, jakby mi koło głowy łopotała flaga na silnym wietrze. Problem pojawił się nagle, pewnego dnia przyjechałem do pracy na nocną zmianę i wszystko było OK, kiedy ruszyłem rano - zaczęło się. Dodam, że w nocy nie było żadnych przymrozków ani deszczu, nic. Tajemnicza sprawa. Sprawdziłem dokładnie i wszystko wygląda OK, szyba przylega do uszczelki tak jak przedtem, żadnych "obcych ciał" między nimi itp.

 

Co może być przyczyną? Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, może warto wyjaśnić. Podczas któregoś offroadu musiała się obluzować osłona podwozia za prawym przednim kołem. Zauważyłem to dopiero po kilku dniach. Kiedy samochód stał to osłona niewiele odstawała, ale w czasie jazdy pęd powietrza odginał ją coraz bardziej i coś koło tych 80 km/h zaczynała szurać po asfalcie. Wierzcie lub nie, ale dźwięk jaki to powodowało brzmiał dokładnie jak pęd wiatru przez nieszczelną szybę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
OK, może warto wyjaśnić. Podczas któregoś offroadu musiała się obluzować osłona podwozia za prawym przednim kołem. Zauważyłem to dopiero po kilku dniach. Kiedy samochód stał to osłona niewiele odstawała, ale w czasie jazdy pęd powietrza odginał ją coraz bardziej i coś koło tych 80 km/h zaczynała szurać po asfalcie. Wierzcie lub nie, ale dźwięk jaki to powodowało brzmiał dokładnie jak pęd wiatru przez nieszczelną szybę :shock:

 

Chodzi Ci o oslone progow czy ta co idzie ronowlegle do progow od spodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...