Skocz do zawartości

Przegląd po 200kkm


jmiciuk

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym spytac - na co zwrocic uwage przy 200kkm ? Chcialem oddac forka do ASO na jakis przeglad bo nie znam dokladnie historii auta, zwlaszcza ze ostatni raz byl w aso jakies 60tysi temu. Czy taki zwykly przeglad wystarczy ? Czy jesli niema (przynajmniej jak dla mnie ale ja sie nie znam) zadnych niepokojacych stukow itp. to jest sens zagladac do silnika ? Droga taka zabawa ? Bo troche duzo oleju bierze no i pali tez duzo. Jest sens zlecać coś więcej czy na standardowym przegladzie wszystko wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzad akurat poprzedni wlasciel mowil ze robil 2 razy i ze dopiero przy 250 mam robic. A ze nie kupowalem od niego tylko z komisu i romzawialem z nim przez telefon juz duzo po zakupie to chyba moge mu zaufac. No chyba ze w aso mi powiedza ze jednak niebyl wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlecic poprostu przeglad i bedzie ok ?

 

jak masz wszystkie ekspoloatacyjne sprawy zalatwione - a z tego co piszesz to masz - to chyba standardowy przeglad starczy... z sugestia zeby porzadnie popatrzyli na wszystkie kluczowe sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ciekawe ile mi w warszawie policzą za taka przyjemność :wink:

 

[ Dodano: Wto Gru 23, 2008 7:45 pm ]

Jmiciuk dzwoniłem dziś do aso i krzykneli mi 250zeta za olej i 80 za robocizne (wymiana oleju w skrzyni i dyfrach), w sumie to sie nie orientuje ile powinno kosztować, musze podzwonić jeszcze po innych serwisach, ale z tego co ty piszesz to wychodzi jakoś dziwnie niedużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...