Skocz do zawartości

Czapki oświniaczone-- zapisy


bociek

Rekomendowane odpowiedzi

dawno tu nie zagladalem , a poniewaz dzisiaj dostalem informacje od Administratora o nowym regulaminie forum SIP wiec zajrzlem .......,.i co widze, zapisy na czapki,hurrrraaaaaa!!!

wiec chcialem zapytac czy mam sie zapisac juz teraz, czy moze dopiero jak dostane koszulke na ktora czekam juz od sierpnia 2008 ??!!

 

I przy okazji pytanie do Administratora p.Z.Karcza "Flippera"; jak sie ma nowy regulamin forum SIP do prowadzenia tego typu dzialalnosci na lamach Forum?? Bede wdzieczny za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dawno tu nie zagladalem , a poniewaz dzisiaj dostalem informacje od Administratora o nowym regulaminie forum SIP wiec zajrzlem .......,.i co widze, zapisy na czapki,hurrrraaaaaa!!!

wiec chcialem zapytac czy mam sie zapisac juz teraz, czy moze dopiero jak dostane koszulke na ktora czekam juz od sierpnia 2008 ??!!

 

I przy okazji pytanie do Administratora p.Z.Karcza "Flippera"; jak sie ma nowy regulamin forum SIP do prowadzenia tego typu dzialalnosci na lamach Forum?? Bede wdzieczny za odpowiedz

 

Skoro nie zaglądasz to miej do siebie pretensje. Nie można się z Tobą w żaden sposób skontaktować. Może poszukaj w wątku koszulkowym co się podziało z Twoją paczką.

Jakoś Ty jedyny nie dostałeś paczki, ponieważ pojawiasz się raz na ruski rok, na coś się deklarujesz po czym amba fatima.

Koszulka leży i czeka na łaskawy kontakt od właściciela :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bociek kaska poszła, daj znać kiedy puszczasz czapy i polAr, pozdro

zima wróciła, jest fajnie

 

Prześlij adres na PW

 

poszło w sobote na PW, pozdro i czytaj PW i emaile...haaaa

piotrek

 

Popatrz a wczoraj byłem w Piasecznie. Jutro wysyłam paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bociek kaska poszła, daj znać kiedy puszczasz czapy i polAr, pozdro

zima wróciła, jest fajnie

 

Prześlij adres na PW

 

poszło w sobote na PW, pozdro i czytaj PW i emaile...haaaa

piotrek

 

Popatrz a wczoraj byłem w Piasecznie. Jutro wysyłam paczki

 

 

no patrz jaki niefart, a jak by miło , jutro spot w Galmoku... ahhh, no ale powiedz też czy za mało nie wysłalem, no i ślij oczywiście poproszę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzięki czekam przy skrzynce..... jadę zaraz do domu... może juz są , czym wysyłałeś??

:roll:

 

PP Priorytet

 

jest doszło akurat przed spotem, super wielkie dzięki i wielkie pozdro w Twoją stronę, narka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...