Skocz do zawartości

zderzaki


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

chcialbym sie dowiedziec czy zaloze przedni zderzak od imprezy GT99 do imprezy GL97, wtedy czy zderzak GT99 bedzie duzo nizszy niz oryginal od GLa ( nie mam zadnych nakladek na progi ani tylny zderzak ) i czy nie bedzie to strasznie wygladalo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze przed tym mixem wiedzialem gdzie to bylo teraz po 2 min szukania zwatpilem...

wiec dla blacharza nie bedzie to nic mega, ja to zrobilem sam w 2 godz robiac to 1 raz....

Szeliny wyszly idealnie, co moge podpowiedziec wykrec cala przednia belke z podlurznicy, wyjedzie ci caly zderzak z belka przodem. Powodem tego jest ze zatrzaski sa pochowane pod lampami i grilem a srednio fajnie sie to rozkreca i tak jest szybciej i prosciej

 

Odłacz halogeny i sprysiwacze jak masz i wtedy to juz 15min roboty, belka przykrecona jest od gory do podlurznic na 6 chyba sróbach, porozpinaj zatrzaski od plyty i nadkoli i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wyjedzie ci caly zderzak z belka przodem. Powodem tego jest ze zatrzaski sa pochowane pod lampami i grilem a srednio fajnie sie to rozkreca i tak jest szybciej i prosciej ....

 

ja robilem to wlasnie od tej niepolecanej przez ciebie metody i tez nie bylo trudno.

wystarczy lampy zdemontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...