Jump to content

zderzaki

zofx
 Share

Recommended Posts

witam.

chcialbym sie dowiedziec czy zaloze przedni zderzak od imprezy GT99 do imprezy GL97, wtedy czy zderzak GT99 bedzie duzo nizszy niz oryginal od GLa ( nie mam zadnych nakladek na progi ani tylny zderzak ) i czy nie bedzie to strasznie wygladalo.

pozdrawiam

kurcze przed tym mixem wiedzialem gdzie to bylo teraz po 2 min szukania zwatpilem...

wiec dla blacharza nie bedzie to nic mega, ja to zrobilem sam w 2 godz robiac to 1 raz....

Szeliny wyszly idealnie, co moge podpowiedziec wykrec cala przednia belke z podlurznicy, wyjedzie ci caly zderzak z belka przodem. Powodem tego jest ze zatrzaski sa pochowane pod lampami i grilem a srednio fajnie sie to rozkreca i tak jest szybciej i prosciej

Odłacz halogeny i sprysiwacze jak masz i wtedy to juz 15min roboty, belka przykrecona jest od gory do podlurznic na 6 chyba sróbach, porozpinaj zatrzaski od plyty i nadkoli i jazda.

... wyjedzie ci caly zderzak z belka przodem. Powodem tego jest ze zatrzaski sa pochowane pod lampami i grilem a srednio fajnie sie to rozkreca i tak jest szybciej i prosciej ....

ja robilem to wlasnie od tej niepolecanej przez ciebie metody i tez nie bylo trudno.

wystarczy lampy zdemontowac.