Skocz do zawartości

ogrzewanie przedniej szyby


cardash

Rekomendowane odpowiedzi

Szyby? chyba wycieraczek.

U mnie podświetlenie włączonych zapala się chyba zawsze, przynajmniej nei złapałem go na tym żeby się nie zapaliło, ale same przyciski żyją własnym życiem, raz są podświetlone raz nie :mrgreen:

o ktorych mowisz ?

 

U mnie te od lusterek, podgrzewania szyby, itd akurat dobrze sie podswietlaja :mrgreen: ale te od zegarka jak i sam zegarek to inna bajka :razz: :neutral:

 

Odnosnie podgrzewania wycieraczke, to raczej dziala zawsze, nie mialem z tym problemow (choc latem nie sprawdzalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnie żartuję. Ramiona miałem dziś zalodzone a pióra wykrzywione od mrozu. Włączyłem ogrzewanie ........i nic się nie zmieniło - sprawdzałem czy idą tam jakieś kable i nic nie widzę - w związku z tym moje pytanie - jak to grzeje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to grzeje???

 

proste, masz na szybie pod wycieraczkami zatopione druciki - czyli system taki sam jak na szybie z tyłu, tylko mniej to widac z przodu bo w tym miejscu szyba jest przyciemniona. w zimie po parunastu sekundach zaczyna topic lód i nawet reke przykladajac poczujesz ze grzeje. trudno nie poznać róznicy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste, masz na szybie pod wycieraczkami zatopione druciki - czyli system taki sam jak na szybie z tyłu, tylko mniej to widac z przodu bo w tym miejscu szyba jest przyciemniona. w zimie po parunastu sekundach zaczyna topic lód i nawet reke przykladajac poczujesz ze grzeje. trudno nie poznać róznicy..
zresztą jest chyba to miejsce takie brązowo pomarańczowe, więc widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą jest chyba to miejsce takie brązowo pomarańczowe, więc widać

 

tak, ale to też zalezy od szyby; w oryginalnej miałem to dosyc ordynarnie widoczne, a teraz prawie nie widac (a grzeje tak samo dobrze...) - moze szyba jest tam na dole mocniej przyciemniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oryginalnej miałem to dosyc ordynarnie widoczne, a teraz prawie nie widac (a grzeje tak samo dobrze...) - moze szyba jest tam na dole mocniej przyciemniona
być może, to było tylko malowanie, dzięki któremu można było poznać gdzie jest to pole, raczej nie miało wpływu na siłę grzania. Ja w obecnym Foresterze z tyłu mam już w ogóle to niewidoczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, to było tylko malowanie, dzięki któremu można było poznać gdzie jest to pole

 

może, jakkolwiek z estetyką miało to mało wspólnego niestety

 

Ja w obecnym Foresterze z tyłu mam już w ogóle to niewidoczne

 

niewidoczne masz bo tam juz zostały same podłuzne nitki, a "falę" pod wycieraczke zlikwidowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnie żartuję. Ramiona miałem dziś zalodzone a pióra wykrzywione od mrozu. Włączyłem ogrzewanie ........i nic się nie zmieniło - sprawdzałem czy idą tam jakieś kable i nic nie widzę - w związku z tym moje pytanie - jak to grzeje???

 

To widac i czuc :mrgreen: , tak jak koledzy pisza w tym miejscu szyba jest zaciemniona (a w wersji US widac druty), dodatkowo jak wlaczysz podgrzewanie to kilku minutach jak dotkniesz reka to powinna byc ciepla ta czesc gdzie "parkuja" wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jest jakis czujnik ktory automatycznie uruchamia podgrzewanie... ja bym sie takich cudów po subaru nie spodziewał
to dobrze się spodziewasz, włącza się tylko jeśli Ty włączysz i nie wiem czy we wszystkich, ale na pewno w młodszych samochodach samoczynnie się wyłącza po 15 minutach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...