Skocz do zawartości

Zawór upustowy-regulacja....gdzie w Trójmieście ??


hannibal

Rekomendowane odpowiedzi

JED napisał/a:

kashmere, po raz, to zwolnij z tymi podpisami i awatarami, bo nie wiem z kim tancze.

 

 

Będę sobie zmieniał kiedy mi sie podoba, sorry

A cos Ty taki nerwowy z rana? Nie zalapales, czy jak?

Kruk, potrafisz człowiekowi poprawić humor z rana

Chociaz ktos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kashmere, JackyX słynie z dość ciekawych żeby nie powiedzieć dziwnych pytań więc nie dziw się tak tylko przyzwyczajaj i pomagaj koledze :wink: Z kolei w innych wątkach kipi wiedzą motoryzacyjną - to bardzo ciekawy człowiek musi być :mrgreen:

 

A i wzajemnie kolego. Chętnie poznam. A z życzliwości kolegów korzystam pytając.

 

PS. Brakuje mi wiedzy praktycznej.Nie rozkręciłem i nie złożyłem subaryny ... co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jak bov będzie nieustawiony bądź źle ustawiony to może popsuć turbinę i będzie puszczała olejem? Takie mnie słuchy doszły ;)

Mam Blitz DD SuperSound co śrubę ma, niby zawór działa i nic nie faluje, ale zamontowałem prosto z pudełka i zastanawiam się czy regulować to czy zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak bov będzie nieustawiony bądź źle ustawiony to może popsuć turbinę i będzie puszczała olejem? Takie mnie słuchy doszły ;)
Jeśli BOV jest nieszczelny bo ma np. za miekką sprężynę lub jest niesprawny to upuszcza ciśnienie podawane przez turbinę i tubina nie może naładować zadanego ciśnienia co przyspiesza jej zużycie i pogarsza osiągi auta.

 

[ Dodano: Pon Sty 12, 2009 9:18 pm ]

oficjalne podziekowanie dla Kruka za osobistą konsultację w sprawie zaworu :mrgreen:
nie ma za co - fajny z Ciebie gość i przyjemnie takim ludziom w czymś pomóc. Pozdrawiam i daj znać co z autem. Jak wróciłem do domu po naszym spotkaniu to poczytałem trochę w necie i z tego co wyczytałem to nie ma u Ciebie silniczka krokowego tylko elektroniczna przepustnica która czasami płata tego typu figle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...