Skocz do zawartości

Mikołajki TOR


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam topiki o trasie do rajdowanie w lubelskim.Potem czytaliśmy,że jest inwestor i firma co chce budować tor w Mikołajkach.Ostatnio obglądałem w teleexpresie,że juz jest ten tor w Mikołajkach.Wyglada imponujaco i ............. chcą go rozebrać bo nie miał wszystkich pozwoleń na budowę. :roll:

 

PS.Był tam ktoś ? Może jakieś zdjęcia lub filmiki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tor w Mikołajkach był już w użyciu podczas ostatniego Rajdu Polski.

Co prawda nie był jeszcze dokończony, bo m.in. brakowało mostka, ale i tak fajnie się prezentował i zawodnicy go chwalili.

 

Niestety w wyniku jakiegoś błędu proceduralnego wisi nad nim groźba rozbiórki...

Ładnie nam się szykuje debiut w WRC; nie dość, że bez SWRT, to jeszcze może być bez toru :sad:

 

Co do filmików to np:

http://pl.youtube.com/watch?v=I-jHFBPi4_c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mnie to nie dziwi :neutral:

 

u nas rządzi sie za pomocą procedur a nie głowy i myslenia. Obojętnie gdzie nie pójdziesz urząd, sąd to nieistotne jest logika czy sprawiedliwość tylko procedury - doskonały pretekst do wyłączenia myślenia i udawania małpy. Szlag mnie na to trafia i to nie tylko w związku z tym torem, ale codziennie w robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas rządzi sie za pomocą procedur a nie głowy i myslenia

 

procedury są po to, żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność za podejmowane decyzje, bardziej przykre jest to, że nawet mając gotowe procedury naród się głównie gubi :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno rozchodzi się o ten tor w woj. Lubelskim? Szukałem w googlach i owszem jest tor w Mikołajkach ale który znajduję się gdzieś na mazurach a miejscowość Mikołajki w lubelskim znajduje się gdzieś w okolicy Ułęża a tor o którym była mowa na forum miał znajdować się gdzieś za Lublinem chyba w stronę Świdnika. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno rozchodzi się o ten tor w woj. Lubelskim? Szukałem w googlach i owszem jest tor w Mikołajkach ale który znajduję się gdzieś na mazurach a miejscowość Mikołajki w lubelskim znajduje się gdzieś w okolicy Ułęża a tor o którym była mowa na forum miał znajdować się gdzieś za Lublinem chyba w stronę Świdnika. :roll:

Mówimy o dwóch różnych torach :)

badzcie na Plejadach... bedzie okazja blisko zapoznac sie z torem :) do Rajdu zreszta miejmy nadzieje, ze nie tkna go.

:shock: :cool: :twisted:

Tylko niech ktoś na litość boską wymontuje z toru te magnetyczne bariery bo posypią się plastiki :mrgreen: Tak wąsko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku rozmawiamy o torze w Mikołajkach na Mazurach. Torze na którym w ubiegłym roku był rozgrywany prolog Rajdu Polski (i mam nadzieję rozgrywany będzie nadal bo w związku z jakimiś błędami w "papierkach" tor być może zostanie rozebrany).

 

Tor mieści się "na tyłach" Hotelu Gołębiewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - o rozbiórkę wcale nie jest tak łatwo. TO że został wybudowany bez pozwolenia (jest tylko 1 pozwolenie więc nie mógło któregoś brakować) nie oznacza automatycznej rozbiórki.

Jeśli został wybudowany bez pozwolenia na budowę to można zalegalizować budowlę po zbrobieniu proj.bud. ofc pod warunkiem że inwestycja będzie zgodna lokalnym planem zagospodarowania terenu.

Natomiast jeśli miał pozwolenie a czegoś brakowało (jakiegoś uzgodnienia których w takich przypadkach jest miloin) to jw. tyle że taniej. Tak czy tak droga do rozbiórki jest daleka.

Zastanawia mnie natomiast to co piszecie że była na nim rozgrywana impreza rok temu - żeby mogło to być legalne to tor musiał byc oddany, musiała być zgoda na użytkowanie itd więc pozwolenie musiało być na bank - cyle że jak pisałem mogło być niekompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku rozmawiamy o torze w Mikołajkach na Mazurach. Torze na którym w ubiegłym roku był rozgrywany prolog Rajdu Polski (i mam nadzieję rozgrywany będzie nadal bo w związku z jakimiś błędami w "papierkach" tor być może zostanie rozebrany).

 

Tor mieści się "na tyłach" Hotelu Gołębiewski.

 

 

w tym roku, w tym...wciaz mamy 2008:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...