Jump to content

stabilizator tylny whiteline

waszka
 Share

Recommended Posts

Witam.Mam w GT stabilizatory whiteline 22mm z czego tylny jest regulowany.

Są trzy dziurki a ja mam ustawiony obecnie na środkową.

Na czym polega różnica ustawień i jakie ustawienie jest najodpowiedniejsze do GT ?

Czy ktoś testował to i jak to w praktyce wygląda ?

A jak zepnę na te drugie (ostatnie) to będzie podsterowny ?

oczywiscie nie bedzie podsterowny tylko mniej nadsterowny. w twoim aucie podsterownosc zostala maksymalnie zmniejszona a co za tym idzie prowadzenie jest na bardzo fajnym poziomie.

regulacja tylnego stabilizatora pozwoli na zwiekszenie nadsterownosci, do podsterownosci w tym momencie nie doprowadzisz sama regulacja tylnego stabilizatora

do podsterownosci w tym momencie nie doprowadzisz sama regulacja tylnego stabilizatora
chyba ze jego wyjeciem - do czego zachecam :mrgreen: bedzie handicap dla takich szaraczkow jak ja (co pewnie i tak niewiele pomoze) :mrgreen:

do podsterownosci w tym momencie nie doprowadzisz sama regulacja tylnego stabilizatora
chyba ze jego wyjeciem - do czego zachecam :mrgreen: bedzie handicap dla takich szaraczkow jak ja (co pewnie i tak niewiele pomoze) :mrgreen:

Jabar, trzeba technika zabijac a nie namwiac do detuningu :-)

A jaki wpływ ma ustawienie tyłu na pozycję "nadsterowny" do "nurkowania" samochodu tyłem lub przodem ?

Czy w ogóle tylny stabilizator ma na to wpływ ? Na II edycji nie-ASO miałem takie o to przygody :

dsc4438pp1.jpg

Teraz jest dużo lepiej ale jeszcze bardziej bym chciał usztywnić tył.Czy mogę to zrobić stabilizatorem ?

Witam.Mam w GT stabilizatory whiteline 22mm z czego tylny jest regulowany.

Są trzy dziurki a ja mam ustawiony obecnie na środkową.

Na czym polega różnica ustawień i jakie ustawienie jest najodpowiedniejsze do GT ?

Czy ktoś testował to i jak to w praktyce wygląda ?

Kiedys sie tym bawilem i powiem szczerze, ze na przyczepnym asfalcie nie widze zadnej roznicy. Pewnie dlatego, ze za wolno jezdze :mrgreen: Na mokrym moze rzeczywiscie dupa troche bardziej ucieka jak mam na ostatniej dziurce.

Generalnie mam na srodkowej.

ATB