Skocz do zawartości

Pozycje nie gasną po wyłączeniu silnika


Tilki

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem lepszy, bo jak kupiłem Subaru, to nie dość że myślałem że to GT, to jeszcze tym przełącznikiem włączałem i wyłączałem AWD. Trochę byłem zdegustowany, bo przełącznik ma tylko 2 opcje, a chciałem mieć FWD, RWD i AWD do wyboru :mrgreen: Całe szczęście auto było po dzwonku i jeździłem nim dość statycznie, mrucząc sobie "brum, brum..." :mrgreen:
:???: :shock: :grin: :lol: nie no nie mogę, ale chyba teraz robisz sobie jaja :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:???: :shock: :grin: :lol: nie no nie mogę, ale chyba teraz robisz sobie jaja :razz:

nie słyszałeś jeszcze historii "jak adaś kupił subaru" :mrgreen:

 

Dobra dobra tam jest napisane POSITION tak?

pewnie tak, u mnie był rysunek samochodziku i promienie z narożników - więc można było albo pomyśleć że to promienie od świateł awaryjnych, albo jakichś innych. Ja pomyślałem że to coś od kół wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem lepszy, bo jak kupiłem Subaru, to nie dość że myślałem że to GT, to jeszcze tym przełącznikiem włączałem i wyłączałem AWD. Trochę byłem zdegustowany, bo przełącznik ma tylko 2 opcje, a chciałem mieć FWD, RWD i AWD do wyboru Całe szczęście auto było po dzwonku i jeździłem nim dość statycznie, mrucząc sobie "brum, brum..."

 

DOBRE, popłakałam się :mrgreen::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem lepszy, bo jak kupiłem Subaru, to nie dość że myślałem że to GT, to jeszcze tym przełącznikiem włączałem i wyłączałem AWD. Trochę byłem zdegustowany, bo przełącznik ma tylko 2 opcje, a chciałem mieć FWD, RWD i AWD do wyboru :mrgreen: Całe szczęście auto było po dzwonku i jeździłem nim dość statycznie, mrucząc sobie "brum, brum..." :mrgreen:

boskie :mrgreen:

ja znowu jak kupilem ze skrzynka 6 biegowa to bylem tak zaaferowany ze zapomnialem o tej 6 no i dziwilem sie ze tak szybko konczy sie 5 i ze szybciej juz nie pojade :twisted: ( se myslalem "kurcze wrx szedl dalej, dziwne to sti" . dopiero po przejechaniu ok 50 km przypomnialem sobie ze to to ma 6 :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem lepszy, bo jak kupiłem Subaru, to nie dość że myślałem że to GT, to jeszcze tym przełącznikiem włączałem i wyłączałem AWD. Trochę byłem zdegustowany, bo przełącznik ma tylko 2 opcje, a chciałem mieć FWD, RWD i AWD do wyboru :mrgreen: Całe szczęście auto było po dzwonku i jeździłem nim dość statycznie, mrucząc sobie "brum, brum..." :mrgreen:

boskie :mrgreen:

ja znowu jak kupilem ze skrzynka 6 biegowa to bylem tak zaaferowany ze zapomnialem o tej 6 no i dziwilem sie ze tak szybko konczy sie 5 i ze szybciej juz nie pojade :twisted: ( se myslalem "kurcze wrx szedl dalej, dziwne to sti" . dopiero po przejechaniu ok 50 km przypomnialem sobie ze to to ma 6 :oops::mrgreen:

 

kolege wsadzilem w Octavie II 2.0 turbodyszel - pojechalismy do Bratyslawy - kolo Katowic zorientowal sie ze auto nie powinno tak glosno chodzic i ze mozna 6tke wrzucic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Ja uważam, że rozmieszczenie instrumentów pokładowych w Subaru jest bardzo przejrzyste.

 

Tak, ten przelacznik jest na to najlepszym dowodem! :twisted:

Ale najfajniejszy jest włącznik BRIGHT.

 

Cud japońskiej techniki. :razz: :mrgreen:

a najwazniejsze, ze funkcja BRIGHT ewoluuje :!: (uwielbiam to slowo :mrgreen: )

np. w '00 GT'eku zmienia sie tylko oswiecenie zegarka, a w '04 XT'ku dodatkowo juz i oswiecenie przebiegu... ciekawe, kiedy wpadna na pomysl, ze mozna by tak zmienic natezenie oswiecenia WSZYSTKICH zegarow :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najwazniejsze, ze funkcja BRIGHT ewoluuje (uwielbiam to slowo )

 

eddie_gt4, hola, hola! :mrgreen: U mnie zmienia się wszystko! Prawie... znaczy wszystkie zegary i wyświetlacze w konsoli + radio (które jeszcze można też przełączać na 2 sposoby, jak w starym "bright"). Niestety nie zmienia się "cruise" i wskaźnik aktualnego trybu A/T, i "świcą" po oczach. Zegarek chyba tez nie, ale on nie jest podświetlany, więc się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Ja uważam, że rozmieszczenie instrumentów pokładowych w Subaru jest bardzo przejrzyste.

 

Tak, ten przelacznik jest na to najlepszym dowodem! :twisted:

Ale najfajniejszy jest włącznik BRIGHT.

 

Cud japońskiej techniki. :razz: :mrgreen:

Ciezko sie nie zgodzic1 :)

pojechalismy do Bratyslawy - kolo Katowic

Zawsze bylem cienki z geografii PL. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktem jest, że Subaru nie jest autem w którym wszystko jest intuicyjne jak np. w VW

 

Jakie to szczęscie że to pierwszy samochód do jakiego wsiadłem po zdaniu prawka. Teraz jak wsiadam do jakiegoś innego samochodu, niby bardziej intuicyjnego to takie oczy robię :shock: Co za oszołom tam to umieścił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...