Skocz do zawartości

Kupno nowego auta:


arno

Rekomendowane odpowiedzi

da sie spokojnie, przed legacy mialem bmw 320 e30,

po fabrycznym tuningu (zawieszenie, kola, wydech i takie tam :))

jak ja sprzedawalem to koncowy tlumik byl dosc dziurawy.

autko nadal brzmialo pieknie, ale baaardzo glosno.

zanim bmw mialo zmienic wlasciciela moj przyjaciel koniecznie

chcial sie nia przejechac ostatni raz. pojechalismy do centrum

(zawsze chcialem zrobic taki numer, ale jakos bylo mi glupio :oops: )

podjechalismy na swiatla. 3 pasy: z prawej bus, z lewej ibiza cupra

"full wypas" :). kumpel podciagnal lekko do przodu, popatrzyl na kierowce,

raz, drugi kopnal po gazie, tamten to samo, taki kilka razy.

zapalilo sie pomaranczowe, seat ze wscieklym piskiem opon skoczyl

do przodu, a moj przyjaciel spokojnie: jeden, dwa, trzy i tak jadac 50

znow sie spotkalismy na swiatlach ze "sprinterem". taka mial genialna

mine, ze warte to bylo wszystkie pieniadze. dawno sie tak nie bawilem.

 

znow was ponudzilem :),

 

Abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyjeżdzałem z bardzo małej uliczki, która sie łączy z inną wieeelką, no i pewnie stałbym tam do teraz gdyby nie pusciła mnie S.Impreza - zamrugała tymi okrągłymi, wyłupiastymi ślepiami i pojechałem. Miło z jej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyjeżdzałem z bardzo małej uliczki, która sie łączy z inną wieeelką, ...... pusciła mnie S.Impreza - zamrugała tymi okrągłymi, wyłupiastymi ślepiami i pojechałem. Miło z jej strony.

O Jeeeeezu. To musiala byc wyjatkowo mila Impreza.

Ja natenczas mam na sasiedniej ulicy dwie inne Imprezy GT, ale nie chca sie zaprzyjaznic. Jakies dziwne. I mruganie migaczami nie pomaga. Popiarduja sobie i udaja, ze Forestera nie widza.

A wczoraj bylem na sluzbowym obiedzie w niezlej knajpie w Sittard. Zajechalem swoim Foresterem, inny jeszcze gosc Passatem kombi, no i wyobrazcie sobie ze po pietnastu minutach zamiast gadac o poliweglanie (PC) towarzystwo zapragnelo sie dowiedziec, co to za samochod, i jak nim sie jezdzi i ze taki sliczny i w ogole gratulacje.

A to mi polechtali prywatna dume.

PS

Pare dni temu czerwony Citroen AX zrobil zamach na moje prawe przednie drzw - znowu na parkingu. No i oczywiscie gwisdnal i to niezle. Zdarl troche farby z plastkowej listwy na dole drzw (1cm2).

Szkoda slow. Na szczescie wyglada niegroznie.

Smacznego jajka.

Jade do Ojczyzny.

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale podobno Holenderskie Imprezy są najmniej otwarte na nowe kontakty, daje sie je w koncu udobruchać, jednak to trwa i sie nie da ot tak hop siup. Niemniej jednak jesli sie uda rezultaty znajomosci przerastają najśmielsze oczekiwania. Hmmm, skoro to są GT-ki, to mysle, ze sa pelne kompleksow na widok nowego Forestera. Czekaj cierpliwie, moze zbiorą sie kiedys na odwage i bedzie mini-subaru-club-eindhoven.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holenderskie to są dobra krowy ( dużo mleka dają). W Krakowie próbowałem się zaprzyjaźnić z kilkoma właścicielami Foresterów - bez skutku - zbyt wyniośli. Boli, ale kupiłem sobie piwo i .............. osikałem snobów. Nerki i duma mniej cierpią.

 

Siwy Spadziowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w radio * słyszałem, ze podobno faceci kupują terenowe fury, zeby patrzec na innych z gory, bo mają kompleksy. Ale Forester to przeciez SUV, a nie terenówka :)

 

*to były wyniki sondażu przeprowadzonego wsrod Brytyjczyków, wiec bez obaw,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tirowcach nic nie mówili.

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi zrobić z okazji Świąt przyjemność i zamieścić zdjęcia WRXa MY03 w kolorze ciemnoniebieskim. Na ulicy takiego jeszcze nie widziałem, a zdjęć nigdzie nie moge znaleźć. Licze na Was. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 17 lat później...
W dniu 9.04.2003 o 12:39, Than_Junior napisał:

O rany, jak ja nie cierpie GM i ich cholernego wykupywania wszystkiego. Tak mnie wkurza ten ich udzial w Subaru, ze... :evil::evil::evil::evil: :x :x :x :x :x :x

 

W dniu 10.04.2003 o 08:54, Dyrekcja napisał:

Udziały GM w FHI na poziomie 20% nie powinny byc oceniane negatywnie.

Po pierwsze dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa "wrogiego przejęcia" prze jakikolwiek inny koncern. Jednocześnie, zgodnie z japońskim prawem handlowym udział ten nie daje nawet prawa veta. Ponadto zapewnia dostęp FHI do niektórych b. kosztownych technologii (szczególnie dotyczących metod oczyszczania spalin etc).

W ten sposó zapewniona jest niezależność FHI, a jednocześnie obniżenie kosztów R&D. :)

 

pzdr.

Czy GM dalej ma udziały w Subaru, czy już tylko Toyota? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...