Jump to content

Pasek rozrządu forester 2.0 SG

Recommended Posts

• 1 year later...

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy ja mam kolejną wymianę rozrządu w moim Foresterze 2.0 Turbo 2005, jeśli teraz mam przejechane 137.000 km. Kupiłem gdy licznik wskazywał 119.000 km i zakładam, że pedantyczny starszy pan z niemieckim akcentem wymienił go przy 105.000 (czy może w tej wersji jest inaczej?). Jeszcze to sprawdzę na fakturach z serwisu, może tam jest jakiś ślad po niemiecku :? . Proszę o poradę co mam teraz wymienić bo właśnie się wybieram na przegląd. Z góry dzięki!

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy ja mam kolejną wymianę rozrządu w moim Foresterze 2.0 Turbo 2005, jeśli teraz mam przejechane 137.000 km. Kupiłem gdy licznik wskazywał 119.000 km i zakładam, że pedantyczny starszy pan z niemieckim akcentem wymienił go przy 105.000 (czy może w tej wersji jest inaczej?). Jeszcze to sprawdzę na fakturach z serwisu, może tam jest jakiś ślad po niemiecku :? . Proszę o poradę co mam teraz wymienić bo właśnie się wybieram na przegląd. Z góry dzięki!

proste, jezeli ufasz pedantycznym starszym panom z niemieckim akcentem to masz czas do 210.000, jak nie ufasz to wczesniej :P przejrzenie faktur z serwisu nie zaszkodzi zeby podbudowac to zaufanie...

• 3 years later...

Witam. Mało mówię, ale faktycznie w fakturach z Niemiec jest wyszczególnione, że rozrząd został wymieniony ok 100.000 km. Aktualnie przekroczyłem 200.000 km i sam wybieram się z moim forkiem na wymianę. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś dodatkowe sprawy o które warto zadbać przy tej okazji np. regulacja zaworów? Serdeczne dzięki za odpowiedź!

• 2 months later...

Witam. Jestem właśnie po dużym przeglądze w ASO (101000 km, 7 rok). Jestem biedniejszy o 4200 PLN. Cena obejmuje przegląd po 105000 km, wymianę rozrządu wraz z pompą wody oraz dodatkowo tarcze i klocki z przodu. Pozdr.

• 3 weeks later...

Witam. Przepraszam, że tak późno, ale w pracy gorący okres. W temacie - cena brutto, po upuście dla stałego klienta, bez świec (wymienione przy przebiegu 80000 km). Pozdr.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...