Skocz do zawartości

Skad sie wziela swinka?


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. polsaler, ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.

 

Co polsaler ?? co polsaler ?? Świniopas jakiś czy co ??? :mrgreen:

 

Moim skromnym zdaniem - ŚWINKA MOŻE BYĆ CZARNA ALBO BIAŁA BYLE BYŁA MŁODA I ŁADNA ( może być nawet inteligentna troszkę ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. subarak 555, ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.
Tak się zastanawiam czy faktycznie się znam czy to jakaś podpucha :shock: ? Sporadycznie ostatnio zaglądam na forum i chyba coś mi umknęło :mrgreen: .Ciekawe ilu ludków da się jeszcze złapać :mrgreen: ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Godlik, sprawdź proszę, czy dostałeś wiadomość na priva ode mnie, bo zakładkę "wysłane" w skrzynce wiadomości mam ciągle pustą, a wiadomość co ją kliknąłem "wyślij" wciąż pokazuje mi się w zakładce "do wysłania" - nic z tego nie kumam :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, sprawdź proszę, czy dostałeś wiadomość na priva ode mnie, bo zakładkę "wysłane" w skrzynce wiadomości mam ciągle pustą, a wiadomość co ją kliknąłem "wyślij" wciąż pokazuje mi się w zakładce "do wysłania" - nic z tego nie kumam :???:

 

Będzie w zakładce do wysłania , dopóki adresat jej nie otrzyma. Dopiero w tym momencie przenosi się do "skrzynki wysłane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, adaś, Tomir,

dzięki chłopaki, teraz rozumiem, choć nadal trochę się dziwię :o

Po prostu jeszcze nie przeczytałem. Mam tego trochę, a z wolnym czasem krucho. Za chwilę postaram się nadrobić zaległości :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jeszcze nie przeczytałem. Mam tego trochę, a z wolnym czasem krucho. Za chwilę postaram się nadrobić zaległości

 

Cię wcale nie poganiam :cool:

Po prostu myślałem, że wysłane znaczy wysłane, a tu się okazuje, że dopiero przeczytane staje się wysłane :twisted:

A ponieważ to mój pierwszy pw, to się lekko zaniepokoiłem, że coś nieteges :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 7 miesięcy temu...

 

 

reklama / sponsoring (a pieniadze nie pachna, nawet te od manga-magazynow ze swiniakiem w logo :mrgreen: )

reasumując - magazyn mangowy z logiem prosiaka sponsorował Solberga a wszyscy ślepo zaczęli to naśladować nie wiedząc jaka jest geneza?

popaprane to trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...