Jump to content

Skad sie wziela swinka?

Kuba
 Share

Recommended Posts

hogi, nie chodzi o "obramowanie" swiniaka (ktore to zazwyczaj bywa biale), ino o to, jakiego koloru ma byc "wnetrze" swiniaka - ma byc czarne (a nie np. przezroczyste, tj. w kolorze lusterka - niebieskie, czerwone, etc.), skoro sama nazwa (czarny swin :cool: ) wskazuje, i kropka :!: :lol:

Ani czarna, ani biała.

Ona jest czarno-biała :mrgreen:

Biały kontur, czarne tło. O!

To pisałem ja, autorytet od świń :mrgreen:

nic dodac, nic ujac, brawo! :smile:

p.s. u mnie, niestety wyszlo tak, ze czarna sie nie nakleila, tak jak powinna ( :oops: ), wiec stanelo na tym, ze jest przezroczysto-biala :razz:

edit: no ale w garazu znalazlo sie nowe upiekszenie w postaci KURO-BUTY na szafce :cool: :lol:

picture007mu9.jpg

To w końcu jak jest z tymi kolorami? :roll:

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. [you], ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.

obramowanie ma byc biale, tlo/wnetrze - czarne... przynajmniej tak jest w oryginale (co w sumie nie oznacza, ze nie moze byc inaczej :mrgreen: )

To w końcu jak jest z tymi kolorami? :roll:

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. [you], ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.

Skoro objawił się sam Guru Godlik to my chowamy ogon pod siebie.

jeśli świnki są czarno-białe, to są czarno-białe.

:mrgreen:

Edit: Blue: w oryginale jest czarne na czarnym. yyy.. znaczy: czarno-białe na czarnym.

a my mamy shiroi buta i już.

a Solberg jaką miał?

Czarną.

czyli wyglada na to, ze zapowiada sie masowe zmienianie bialych i innych swiniakow na czarne (no skoro w oryginale byl czarny) i kolega Godlik bedzie mial duzo pracy :razz: :mrgreen::lol:

Zważ, że Solberg miał białą z przeźroczystym tłem, tak jak wielu z nas, a nie czarną.

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że padło takie wyjaśnienie. Blue nie ma takiej świnki jak Solberg, bo nie ma czarnego lusterka. :razz:

Zważ, że Solberg miał białą z przeźroczystym tłem, tak jak wielu z nas, a nie czarną.

albo po dniu pracy przed PC juz slabo widze, albo tam jest czarny swin jak byk :mrgreen: