Skocz do zawartości

Skad sie wziela swinka?


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, nie chodzi o "obramowanie" swiniaka (ktore to zazwyczaj bywa biale), ino o to, jakiego koloru ma byc "wnetrze" swiniaka - ma byc czarne (a nie np. przezroczyste, tj. w kolorze lusterka - niebieskie, czerwone, etc.), skoro sama nazwa (czarny swin :cool: ) wskazuje, i kropka :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani czarna, ani biała.

Ona jest czarno-biała :mrgreen:

Biały kontur, czarne tło. O!

 

To pisałem ja, autorytet od świń :mrgreen:

nic dodac, nic ujac, brawo! :smile:

 

 

p.s. u mnie, niestety wyszlo tak, ze czarna sie nie nakleila, tak jak powinna ( :oops: ), wiec stanelo na tym, ze jest przezroczysto-biala :razz:

 

edit: no ale w garazu znalazlo sie nowe upiekszenie w postaci KURO-BUTY na szafce :cool: :lol:

 

picture007mu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak jest z tymi kolorami? :roll:

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. [you], ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.

obramowanie ma byc biale, tlo/wnetrze - czarne... przynajmniej tak jest w oryginale (co w sumie nie oznacza, ze nie moze byc inaczej :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak jest z tymi kolorami? :roll:

Czarne jest czarne, czy odwrotnie. [you], ty się znasz, to powiedz i niech się to skończy.

 

Skoro objawił się sam Guru Godlik to my chowamy ogon pod siebie.

jeśli świnki są czarno-białe, to są czarno-białe.

 

:mrgreen:

 

 

Edit: Blue: w oryginale jest czarne na czarnym. yyy.. znaczy: czarno-białe na czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy shiroi buta i już.

a Solberg jaką miał?

 

Czarną.

 

czyli wyglada na to, ze zapowiada sie masowe zmienianie bialych i innych swiniakow na czarne (no skoro w oryginale byl czarny) i kolega Godlik bedzie mial duzo pracy :razz: :mrgreen::lol:

 

Zważ, że Solberg miał białą z przeźroczystym tłem, tak jak wielu z nas, a nie czarną.

 

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że padło takie wyjaśnienie. Blue nie ma takiej świnki jak Solberg, bo nie ma czarnego lusterka. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...