Skocz do zawartości

Skad sie wziela swinka?


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum. Kiedyś coś słyszałem na temat tej świnki ale skleroza mnie wzięła i nie moge odtworzyć. Coś mi świta ze to chyba nie sponsor ale nie jestem pewien.... z niecierpliwościąm czekam na wyjaśnienie.

 

 

P.S. Fajny temat na post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz: cien rzucany przez samochod na kosz na smieci znajdujacy sie w tle obok altanki ukazuje inny wydech koncowy. To swiadczy o innym ukladzie wydechowym, ktory w wersjach US stosowany jest tylko w modelach z automatem (ma redukowac emisje spalin spowodowana skrzynia)

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Moj poprzedni post mial byc raczej aluzja do tego, ze wszystkie (no, prawie wszystkie) samochody w USA maja automata. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kube z Chicago. Jeszcze pare lat temu poprosił bym o pozdrowienie rodziny, niestety wyprowadzili sie na Floryde. A teraz pytanie : Jak się czujesz jezdzac tym kurduplem po Stanach ?. Czesto przejezdzasz komus miedzy kolami ?

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kubę! Wieprz to rzeczywiście bardzo interesujący temat, też chętnie dowiem się, co on oznacza.

 

Ale nie mniej interesujący jest samochód na Twoim avatarze (emblemacie). To jest Impreza? :shock: Bo po światłach, to jest jakiś WRC 2001 :) Mógłbyś coś napisać o tym aucie?

 

Z góry dzięki. Pozdrawiam!

 

[EDIT] Właśnie przeglądałem fotki zTurcji na swrt.com... I wiecie co? Piotruś najwyraźniej zarżnął wieprza na kolację, bo w Turcji już go nie było... :shock:

 

[EDIT 2] Kurde, coś tu nie gra... na innym zdjęciu zmartwychwstał... Może to też Dyrekcja będzie w stanie wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel brawaru: to jest japonska wersja wyscigowa imprezy, o ktorej byla juz mowa na tym forum :roll:

 

kuba: witam i pytam. jesli to nie sprawi klopotu to czy moglbys ujawnic cene twojej subaryny, poprostu chce zobaczyc ile kosztuje w usa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile powitanie. Co do pytan to po kolei:

Felgo to 16", ktore sa w standardzie, 17" sa za doplata. Moja Impreza ma pieciobiegowa skrzynie reczna, wydech w automacie i w manualu jest identyczny. Widzialem gdzies dane na temat sprzedazy WRX MY02 w stanach, okolo 1/3 sprzedanch aut miala automat. Samochod jest maly jak na tutejsze warunki ale nie jest az tak zle (wczescniej jezdzilem automatycznym Chryslerem LHS z 96 roku), jezdze glownie po miescie i nie moge narzekac, jedynie co by sie przydalo to wiecej momentu napedowego podczas pokonywania zakretow na skrzyzowaniach na 2 biegu. W amerykanskich miastach kroluja auta klasy Toyota Camry. O samochodze z mojego avatara juz ktos napisal, jest to auto scigajace sie w japonskiej serii wyscigow GT (JGTC) http://www.jgtc.net/index_en.htm , cos w stylu DTM lub BTCC. Polecam filmik z tej strony. Auto przygotowane jest przez firme Cusco http://www.cusco.co.jp/, maja juz nowy model na sezon 2003.

Jesli chodzi o ceny nowych i uzywanych aut w USA to polecam strony http://www.carsdirect.com/ i http://www.edmunds.com. Podane tam kwoty to ceny netto, do ktorych nalezy doliczyc podatek (w Chicago jeden z najwyzszych 8.75%) i oplaty za dokumenty, akt wlasnosci i rejestracje auta, jakies 300$. Ja zaplacilem troche mniej niz na tej stronie, dalem dealerowi zarobic 3% wartosci auta, wiekszosc danych na temat kosztow zakupu samochodow przez dealerow, roznych rabatow i promocji mozna znalezc w sieci.

A problem swinki nadal nie rozwiazany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Świnka jako stworzonko "nieczyste" musiało zostać niestety pozostać w macierzy podczas rajdu w kraju, w którym dominującą jest wiara muzułmańska. :D

Co do jej rodowodu - trwają poszukiwania w drzewach genealogicznych.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm... po pierwsze, jeśli chodzi o świnki (a nie dziki), to tutaj mielibyśmy do czynienia raczej z prosiakiem i maciorą...

 

Ale abstrahując od tego faktu, warchlak i locha to pedofilia... Nie chciałbym tutaj sugerować, że Sz.P. Waldemar nie zna się na seksie, ale poinformować, tudzież przypomnieć, że pod względem płci i wieku odpowiednikiem Sz.P. Waldemara w świecie dzików jest odyniec (tudzież knur w świecie świń)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Wyjaśniło sie coś w temacie? :wink:

 

ale zes odkrecil temat

 

Kuba swinka to logo japonskiej gazety dla nastolatek (takich w kusych spodniczkach, podkolanowkach i wlosach zwiazanych w kucyki :mniam: ) bylo zreszta na forumie juz - Kudlaty chyba jakies niestworzone historie o tym opowiadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...