Skocz do zawartości

Kolejne edycje Cynamonowego Slajdu imienia Krzyśka?


Przemeq

Czy Cyna powinna być imienia Krzyśka - Blue76?  

120 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem oczywiście za, wiekszość głosów tez myśle ze bedzie za tym pomysłem,

 

proponuję jednak żeby ostateczną decyzję podjęła Aga czy sobie tego życzy :?: , czy nie będzie to dla niej rozdrapywanie wolno gojacej się rany :?:

Podpisuję się pod tym. Od siebie dodam pytanie: czy aby nie za szybko na takie propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję jednak żeby ostateczną decyzję podjęła Aga czy sobie tego życzy :?: , czy nie będzie to dla niej rozdrapywanie wolno gojacej się rany :?:

 

W pełni się zgadzam. Najpierw niech Niunka się wypowie a później głosowanie!

Wiadomo, że dziś wszyscy pod wpływem emocji zagłosują na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem.

 

Ponad wszelką wątpliwość ostatnie zdanie należy do Agnieszki.

 

czy aby nie za szybko na takie propozycje?

 

Każdy z nas różnie podchodzi do takich rzeczy - w moim mniemaniu to właściwy moment na takie pytanie, ale to tylko moje zdanie. Nie będę teraz jednak zamykał wątku, żeby nie rozpoczynać jałowej dyskusji, czy to odpowiedni moment na takie pytania, czy nie. Kto chce uczestniczyć w ankiecie, oddaje głos. Kto nie - nie oddaje.

 

Ja szczerze wierzę, że byłby to najlepszy sposób upamiętnienia Krzyśka, bo on żył takimi imprezami. I dlatego, jeśli tylko Agnieszka nie wyrazi sprzeciwu, a Forumowicze opowiedzą się "za", będę zabiegał o realizację tego pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry , moze tą nową probę za trubuna główna jakos nazwac :?: bo doradzal jak ją ustawić . Bylismy tam pózna wiosną.......

AK

ps.fatalna , dołujaca wiadomosc....., przemily , zawsze usmiechniety gosc...na Cynach byl chyba od poczatku wiec trzeba to jakos zaznaczyc juz na stałe. :!: .....a warto bo takich jak Krzysiek nie spotyka sie czesto..... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poznalem Krzyska osobiscie, ale skoro ci ktorzy mieli ta przyjemnosc uwazaja ze to dobra decyzja, to tez jestem za... tym bardziej, ze

moze tą nową probę za trubuna główna jakos nazwac bo doradzal jak ją ustawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta bez sensu, wiadomo, że tak.

 

 

Krzysiek :cry: ....

 

Przemeq chyba wstawił ją bardziej proforma.

 

Osobiście zagłosowałem na tak, chociaż zostawiam to do decyzji i wyczucia AK i organizatorów oraz oczywiście Niunki. Nie wiem czy lepiej nazwać cały Cynę Jego imieniem, czy może jedną z prób. Jak dla mnie za wcześnie na takie dyskusje i nawet nie mam siły o tym teraz myśleć. To jest wszystko nie do uwierzenia. To jest jakieś k****a nieporozumienie. Nie wiem, czy jest mi bardziej przykro, czy jestem bardziej wk****ny na nie odwracalność takich faktów. Nienawidzę sytuacji, gdy nie da się już nic zrobić. :evil: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta bez sensu, wiadomo, że tak.

 

mnie też się wydaje, że nie znajdzie się nikt, kto miałby coś przeciw...

Przecież sam organizator napisał

 

Pomysł dobry , moze tą nową probę za trubuna główna jakos nazwac :?: bo doradzal jak ją ustawić . Bylismy tam pózna wiosną.......

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za wcześnie na takie dyskusje i nawet nie mam siły o tym teraz myśleć. To jest wszystko nie do uwierzenia. To jest jakieś k****a nieporozumienie. Nie wiem, czy jest mi bardziej przykro, czy jestem bardziej wk****ny na nie odwracalność takich faktów. Nienawidzę sytuacji, gdy nie da się już nic zrobić. :evil: :sad:

 

Ja mam cały czas nadzieję, że jutro się obudzę a to wszystko, to po prostu zły sen ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze wierzę, że byłby to najlepszy sposób upamiętnienia Krzyśka, bo on żył takimi imprezami. I dlatego, jeśli tylko Agnieszka nie wyrazi sprzeciwu, a Forumowicze opowiedzą się "za", będę zabiegał o realizację tego pomysłu...

 

Ze strony forum jak i AK na pewno będzie na tak. Poczekajmy aż trche czasu minie - nastepna cyna pewnie na wiosne dopiero bedzie- i wtedy Aga zdecyduje jak i czy. Pomysł pojedynczej próby tej za trybuną uważam za rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie o zdanie jak się dowiedziałam więc...oczywiście jestem na tak, wiem, że bardzo by się cieszył. To z rozdrapywaniem ran nie ma nic wspólnego, pewne nigdy się nie zabliźnią a ta do takich należy. Widząc ludzi, którzy o nim pamiętają, wykazują tyle inicjatywy czuje, że nie jestem sama a On nie zostanie zapomniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc ludzi, którzy o nim pamiętają, wykazują tyle inicjatywy czuje, że nie jestem sama a On nie zostanie zapomniany.

 

W zwiazku z powyzszym ustalam , że od nastepnej Cyny jedna z prób a moze puchar za generalkę bedzie sie jednoznacznie kojarzył z Krzyskiem....co i jak konkretnie ustale przed Cyna VIII.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...