Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

(Celowo nie piszę z "forum.subaru.pl" - ludzie tak z "kropki" i "kreski" wspominają Krzyśka tak samo i to nie czas i miejsce na przepychanki kropkowo-kreskowe. A może w ogóle, w tej chwili, w ramach pojednania ku pamięci Krzyśka, napisać: "z forum.subaru.pl oraz forum.subaru.pl"? Tylko niech "kreskowicze" dadzą znać, czy zezwalają na dołączenie ich do tej akcji.

 

Nie jestem uprawniony do wypowiadania się za kogokolwiek innego, ale jestem przekonany że reszta „kreski” się tu ze mną zgodzi - forma Forum Subaru najlepsza.

 

Tu chodzi o nazwanie pewnej społeczności. A nasze waśnie i różnicę pomiędzy forami nie mają w tej sytuacji najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

- na pogrzeb organizujemy wieniec forumowy. Obiecał się tym zająć rpw. Chciałbym, abyśmy na poziomie zajęli się zwrotem kosztów dla Rafała (rpw) za ten wieniec. Znamy Krzyśka z forum, a więc zgodnie ze starą forumową tradycją, dopisujmy się do wieńca, abyśmy wiedzieli, na co nas stać.

 

Przemek, poprosze numer konta do przelewu. Moze byc tutaj lub na PW.

 

 

 

 

Agnieszka, tak mi przykro....

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekrolog nadany.

 

W ramach pojednania kropkowo-kreskowego proponuję, by oba fora partycypowały w kosztach po równo.

 

Nie mam za bardzo pomysłu, jak to rozegrać; najrozsądniej wydaje się, by zainteresowani partycypacją w kosztach dali mi znać na PW. W zależności od liczby zgłoszeń dokonam podziału kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa „Nie ma problemu” i uśmiech podkreślający Krzyśka, podejście do życia zapadną nam głęboko w sercach. Obyśmy tak jak On potrafili rozwiązywać problemy i czerpać z życia jak najwięcej korzystając z łaski czasu z uśmiechem nie tylko na twarzy. Czasu, który był tylko krótkim OESem. Niestety musiał się wycofać, a My w tym Rajdzie życia jedziemy dalej, wiemy też, kto ten Rajd wygrać powinien. Takich jak On jest mało, to jeden z nielicznych, z którymi lubi się przegrywać, bo wiadomo, że wynik był zasługą pracy i pasji. Pasji, którą zaraził wielu z nas pozostawiając cząstkę siebie na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie miałam dotąd siły i odwagi napisać ale chcę, żebyście WSZYSCY wiedzieli, że cała rodzina jest Wam niezmiernie wdzięczna i pomogły nam Wasze słowa w tych najgorszych chwilach.

 

Proszę, żebyście nigdy nie zapomnieli Krzyśka tak jak mam przekonanie, że on o Was pamięta.

 

To, co zobaczyłam wczoraj na Karowej odebrało mi mowę, nie mam słów, którymi mogłabym podziękować za taki gest.

 

Jakiego go zapamietaliście, takim niech na zawsze zostanie w Waszych sercach. Uśmiechnięty, pełen planów na budowę WRXowej rajdówki, energiczny, zwariowany....

 

Informacja o pogrzebie wkrótce, przekaże ją Przemqkowi a Was proszę, żebyście znaleźli chwile i odprowadzili go w ta ostatnia podróż dzwiekiem bokserow, który tak bardzo kochał.

 

Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie jest właściwą kolejnością rzeczy, gdy ludzie tak młodzi odchodzą tak szybko :sad:

Pozostawiając smutek i żal najbliższych...

 

Tego nie jestem w stanie zmienić. Ani ja, ani nikt inny.

 

To, do czego w niewielkim choć stopniu mogę się jednak przyczynić, to zrealizować - bardzo szkoda, że post factum - życzenie, z którym się z Jego strony spotkałem.

Życzenie swego czasu intensywnie, lecz zawsze fair na Forum dyskutowane, czyli wprowadzenie klasy Outlaw jako pełnoprawnej, choć niezależnej klasy w trasie szosowej Plejad.

Jednocześnie pomyślałem, że - zakładając zgodę pani Agnieszki - właściwym by było nazwanie tej klasy

 

Blue 76

 

Myślę, że właśnie taka nazwa nie tylko przypominałaby Osobę, lecz także budziła zainteresowanie nowych uczestników Zlotu jej genezą. Czyli sprawiała, że co rok byłaby okazja do powspominania, opowiadania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...