Jump to content

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz

Recommended Posts

• Replies 652
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siela mi dzis w biurze ta tragiczna wiadomosc sprzedal. Wpierw nie doszlo to do mnie, gdyz nie bylem w stanie przyjac tego typu informacji do wiadomosci. Doszlo to do mnie dopiero teraz ... :cry:

Witajcie,

Wybaczcie że pytam, bo nie znałem osoby. Czy chodzi o osobę która prowadziła samochód Blue Consulting (tak wnioskuje) ? Akurat po Cynie zapamiętałem autko oraz kierowce który wychodził z niego przy podium.

Brak mi slow co napisać, naprawdę nie spodziewałem się tutaj tak szybko takiej wieści (nie biorąc pod uwagę okoliczności). My cierpimy tutaj, ale on tam gdzieś na gorze jeździ szutrowymi uliczkami i jest szczęśliwy.

["]

Gdy zobaczyłem tą wiadomość, pożałowałem, że wszedłem na forum. :cry:

Nie znałem Krzyśka osobiście, ale z tego, co tutaj wyczytałem, był osobą strasznie wesołą i sympatyczną...

Olbrzymia strata.

Powodzenia na niebiańskich oesach!

[*]

Witajcie,

Wybaczcie że pytam, bo nie znałem osoby. Czy chodzi o osobę która prowadziła samochód Blue Consulting (tak wnioskuje) ? Akurat po Cynie zapamiętałem autko oraz kierowce który wychodził z niego przy podium.

Brak mi slow co napisać, naprawdę nie spodziewałem się tutaj tak szybko takiej wieści (nie biorąc pod uwagę okoliczności). My cierpimy tutaj, ale on tam gdzieś na gorze jeździ szutrowymi uliczkami i jest szczęśliwy.

["]

Tak.to On...