Skocz do zawartości

Odszedł od nas na zawsze Forumowicz


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Minęło wiele godzin odkąd dowiedziałam się o tej tragedii, ale nadal w pełni nie przyjęłam tego do wiadomości. Ciężko mi uwierzyć, że nie zobaczę już jego uśmiechniętej twarzy, że nie przytuli na powitanie i nie powie "co słychać Werka?" Zawsze gdy sie pojawiał robiło sie jakoś jaśniej, cieplej, milej...

Wiele razy wspólnie imprezowaliśmy, jeździliśmy na różne pojeżdżawki, spędzaliśmy razem z Agą i Krzychem całe dnie. To z nim jechałam pierwszy raz "do odcięcia" (testowaliśmy WRXa w drodze na Tor Kielce). Tak strasznie cieszyłam się jak wygrał pierwszą w swoim życiu Cynę...

Któregoś razu, gdy nocowałam u Państwa Blue pod nieobecność Krzycha i zjadłyśmy mu cały obiad na następny dzień, to później wypominał mi to na kilku kolejnych spotach. Szkoda, że już więcej się to nie powtórzy. Takie głupie momenty mi się teraz przypominają i rozwalają chyba najbardziej...

 

Zawsze mogłam zadzwonić, pogadać, liczyć na niego. I nagle zrobiło się pusto.

Tak to już jest, że ten tam na górze zabiera do siebie najlepszych...

 

Wiem, że Aga jest Wam wszystkim wdzięczna za wsparcie i za wczorajszy wieczór. Krzychu też zapewne Nas obserwował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

w imieniu Agnieszki, która poniekąd uczyniła mnie swoim forumowym przedstawicielem, chciałem Wam ogromnie podziękować za wczorajszą ściskającą serce akcje na Karowej.

 

SZACUN.

 

Mam kilka nowych kwestii, którymi chciałbym się z Wami podzielić:

- Gracowy rozmawiał z Tomkiem Kucharem, który obiecał zamieścić na swojej rajdówce na Barbórkę wspomnienie Krzyśka. Proszę o propozycje, jak by to miało wyglądać - pamiętajmy, że on ma zobowiązania sponsorko-organizacyjne i nie będzie mógł okleić całej rajdówki, dlatego proponujcie coś, co będzie wymowne, ale oszczędne w formie. Jeśli miałaby to być jakaś naklejka, może pomoże ktoś (Godlik) w jej przygotowaniu?

 

- na samą barbórkę proponuję przyjść w barwach subarowych z żałobnymi wstążkami (kirem). Jak będzie przejeżdżał Tomek Kuchar, albo wstajemy, albo oglądamy przejazd w ciszy.

 

- idę zaraz nadać nekrolog od Forumowiczów. Napisał go Michael. Dajcie znać, czy Wam odpowiada treść:

 

Najlepsi zawsze odchodzą pierwsi.

 

Z głębokim żalem żegnamy naszego wspaniałego Kolegę i Przyjaciela,

 

Krzyśka Kłuska

 

Zawsze byłeś uśmiechnięty, wesoły i energiczny, a na rajdowych trasach niesamowicie szybki - i takiego właśnie Cię zapamiętamy.

 

Pogrążeni w smutku przyjaciele z Forum Subaru

 

(Celowo nie piszę z "forum.subaru.pl" - ludzie tak z "kropki" i "kreski" wspominają Krzyśka tak samo i to nie czas i miejsce na przepychanki kropkowo-kreskowe. A może w ogóle, w tej chwili, w ramach pojednania ku pamięci Krzyśka, napisać: "z forum.subaru.pl oraz forum.subaru.pl"? Tylko niech "kreskowicze" dadzą znać, czy zezwalają na dołączenie ich do tej akcji.

 

Nie wiem, ile będzie kosztował nekrolog - w razie czego będę prosił Was o udział w kosztach.

 

- na pogrzeb organizujemy wieniec forumowy. Obiecał się tym zająć rpw. Chciałbym, abyśmy na poziomie zajęli się zwrotem kosztów dla Rafała (rpw) za ten wieniec. Znamy Krzyśka z forum, a więc zgodnie ze starą forumową tradycją, dopisujmy się do wieńca, abyśmy wiedzieli, na co nas stać.

 

To na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Forum Subaru jest OK. Chodzi przecież o naszego wspólnego przyjaciela, znajomego, kolegę, miłośnika marki. Adresy internetowe nie mają tu nic do rzeczy. Daj znać ile i komu trzeba partycypować w kosztach. Nekrolog jest bardzo dobry, pomysł z Tomkiem Kucharem super.

 

 

Wciąż nie mogę się w to uwierzyć... nie dociera...

Poszedłem wczoraj spać (po kilku mocniejszych) i chciałem żeby to wszystko okazało się Matrixem. Chciałem wstać i nie zobaczyć tej wstążki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, dobry pomysł.

 

Organizujemy wieksza ilosc zdjec, bo niektorzy z nas tez chca je nakleic na swoje auta. Wlasnie jestem w trakcie ustalania szczegolow. Dam znac co i jak

 

Potrzebowalbym w dobrej rozdzielczosci zdjecie Krzycha. Najlepiej takiego jakim go zapamietamy czyli zawsze usmiechnietego.

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 0ef#740942

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, blue_eustoma mi pisała, że ma sporo Jego fotek.

 

Ja tez dzisiaj bede przeszukiwal moj dysk bo mam bardzo duzo zdjec z poprzednich Cynamonowych oraz ze spotow warszawskich

 

Rozmawialem z Grackiem i CZARNYM ogarna zdjecia. Tylko jeszcze dogadujemy bo chyba lepiej bedzie to zrobic sitodrukiem bo tylna szyba nie straci na funkcjonalnosci

 

Zaloze watek ze zdjeciami Krzycha, cobysmy wspolnie wybrali zdjecie i moze zapytali Agi czy te zdjecie mozemy uzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...