Skocz do zawartości

Oszaleli, ci Niemcy!


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze po BMW 7-emce gozej byc nie moze. Jednak kazdy moze sie mylic....

 

 

UWAGA

 

Osoby, ktore choruja na epilepsie, posiadaja rozrusznik serca albo ogolnie sa nadwrazliwe nie powinny patrzec na nizej zamieszczone zdjecia dluzej niz 30 sek. [Minister zdrowka]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem spaniela który przyjmował identyczny wyraz pyska jak się wypróżniał. Ale za to zadek miał zdecydowanie ładniejszy. No i ta beemka pewnie nie będzie merdać rurą. Ogólnie.......wolałem mojego psa. A czy to przypadkiem nie jest spóźniony Pryma Aprylis ??? Junior doprawił znaczek BMW Lanosowi. Ale ponieważ Niemiec z fantazją nie występuje w środowisku naturalnych, to samochody powinni im projektować Makarony a montować ci od litrowej wiśniówki.......sorry.....kwitnącej wiśni ( głodnemu chlip na myśli......sorry chleb)

 

Siwy niezdezynfekow.......sorry niezdecydowany.

Ps. czy mógłby mi ktoś przefaksować kieliszek chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior Ty sie nie powoluj na wolnośc słowa bo żadnych prób ograniczania nie było. Moim zdaniem stylistyka jest ładna a BMW musi stanąć do konkurencji z talekim wschodem również pod względem designu bo na razie to od 20 lat klepią prawie to samo, a ważne co ludzie kupia dla nich, nie?

 

Mnie się osobiście to auto podoba, nowa 7 mi się podoba zdecydowanie. Stare BMW mi się nie podobają, jak ogólnie niemieckie panzerwageny średnio mi sie podobają.

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Wy starzy wszystko musicie brac na powaznie. :roll:

Niestety, w Niemczech wiekszosc, z tego co wiem, jest niezadowolna z siodemki, zarowno jesli chodzi o stylistyke, jak i o jakosc. Wiec troche glupio postapili skoro dalej brna naprzod przez bloto, nie?

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Wy starzy wszystko musicie brac na powaznie. :roll:

Niestety, w Niemczech wiekszosc, z tego co wiem, jest niezadowolna z siodemki, zarowno jesli chodzi o stylistyke, jak i o jakosc. Wiec troche glupio postapili skoro dalej brna naprzod przez bloto, nie?

 

Starzy? ROTFL

 

 

Ja tam słyszałempozytywnej opinie o 7 poza 32 krokami w celu przyciszenia radia i wieszaniu się windowsów... Samo auto zdaje się prowadzi się naprawde zacnie jak na limo.

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manha-Than Yorku, zwracam się z uprzejmą prośbą o sprecyzowanie fragmentu Twojej wypowiedzi : Wy starzy wszystko musicie brać na poważnie. koniec cutaty, teraz będzie pisaty. Jestem "starzy" i na poważnie traktuję tylko możliwość zamordowania teściowej. Reszta przejawów życia na nasze planecie jest o wiele bardziej komiczna od serialu "Plebania" i traktowanie ich poważnie grozi autyzmem nabytym.

Natomiast pezejaw życia naszej galaktyki w postaci Twoich wypowiedzi jest często nad wyraz poważny jak na Twój wiek, stąd takie traktowanie Twoich wypowiedzi przez Azraela, jak na nie zasługują. Nie możesz jednak generalizować tematu, ponieważ w moim porzypadku w miarę starzenia się powaga podlega atrofii łac. powagus zanikus. Proszę zatem swoimi osądami walić po oczach bezpośrednio zainteresowanych fioletowym makijażem.

 

Siwy Maximus jajcarus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Ju powiedział

 

Niestety, w Niemczech wiekszosc, z tego co wiem, jest niezadowolna z siodemki

 

Rynek niemiecki jest bardzo konserwatywny.Poza tym glownym rynkiem zbytu dla BMW jest USA i Japonia,a na tamtych rynkach 7 zrobila wielkie wrazenie no i oczywiscie kase nie mniejsza.Z 5 bedzie pewnie podobnie.

Szkoda ze BMW zrezygnowalo z produkcji Z3 Coupe.To dopiero byl ciekawy i kontrowersyjny samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba umiarkowanie, ale jest dużo ladniejsza od "7".

A podoba wam sie nowy Accord? Na zdjęciach wyglądał fatalnie, a rzeczywistości jest bardzo przyzwoity, widzi mi sie. Tak samo może być z "5".

pozdr

 

 

Ja mam somsiada z accordem i musze przyznać ze z kołpakami wygląda fatalnie nie mówiąc jush o zadku tego samochodu. Taka kobyła dla przeciętnego amerykanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To przeczytaj uważnie bo napisane jest "somsiad" a nie jak twierdzisz smosiad. Tak poza tym to zabraniasz mi sie wypowiadac? Jak mówie ze mi sie nie podoba to znaczy ze mi sie nie podoba. Jak mówisz że podoba ci sie Subara(to tylko przykład to nie mówie ci ze chrzanisz. Troche kultury i szacunku - Please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz moich postów trochy

To założysz na łeb majtki w grochy.

Ja tu ciężko charuje w sprawie podśmiechujek

Taki ze mnie forumowy wujek.

Już według życzeń intaluję kulturę

Lecz wypowiedzi będą raczej szaro bure

Przeprosiny racz przyjąć Szanowny Panie

Tak żeś mnie zestresował, że mi w Święta nie ..........urośnie :cry: (ciasto)

 

Siwy

Zważ na moje logo i podpis :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...