Skocz do zawartości

^^^ 29 listopad SOBOTA^^TOR WYRAZÓW trening


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Był tam ktos jakos ostatnio? Jak byłem 2 lata temu to wyjechanie poza asfalt groziło urwaniem koła. Normalnie nie dziury były zaraz za asfaltem tylko przepasc (na niektorych zakretach).

Poprawiło sie cos? Pozasypywane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koledzy ściągnęli mnie z Wyrazowa. Upaliłem sprzęgiełko. Poczułem dym w środku i już wiedziałem że to u mnie. Ogólnie b. ślisko i w porównaniu z Kielcami to mogę powiedzieć, że w Kielcach była naprawdę mega jazda. Pająki dzisiaj przegoniłem ale dymem ze sprzęgła nie z rury wydechowej :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie koledzy ściągnęli mnie z Wyrazowa. Upaliłem sprzęgiełko. Poczułem dym w środku i już wiedziałem że to u mnie. Ogólnie b. ślisko i w porównaniu z Kielcami to mogę powiedzieć, że w Kielcach była naprawdę mega jazda. Pająki dzisiaj przegoniłem ale dymem ze sprzęgła nie z rury wydechowej :lol::lol::lol:

Jacek normal ....straty musza byc.... mi tez dzis na Ułężu zaczelo cos nagel w ostrych zakretach stukac w zawieszeniu :evil: a w drodze do domu cisza ......pewnie odezwie sie znow na torze..... :evil:

lepiej cos tam zrobic w mechanice niz dach klepac :smile:

dozoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...