Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Fajnego Speca chętnie sam bym kupił ale tylko z polskiej sieci.

Nie wiem jak z przedliftowymi, ale poliftowych sprzedano w Polsce ok 20szt :P . Ciężko będzie znaleźć. Ja na swojego czekałem ponad rok i mimo, że polowałem manuala to z perspektywy czasu wiem, że AT to super sprawa w tym samochodzie i cieszę się, że taki właśnie kupiłem. :yahoo:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnego Speca chętnie sam bym kupił ale tylko z polskiej sieci.

Nie wiem jak z przedliftowymi, ale poliftowych sprzedano w Polsce ok 20szt :P . Ciężko będzie znaleźć. Ja na swojego czekałem ponad rok i mimo, że polowałem manuala to z perspektywy czasu wiem, że AT to super sprawa w tym samochodzie i cieszę się, że taki właśnie kupiłem. :yahoo:

Pozdrawiam

Wiem, że ciężko coś będzie znaleźć, tym bardziej że czas nie działa na moją korzyść :)

Ale postanowiłem: albo Spec-B z ręczną skrzynią albo nie-Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z polskiej sieci.

 

czyżby uprzedzenia ? :)

W DE i AU były w innych, dość ciekawych konfiguracjach np. bez "super" skórzanej tapicerki :)

Wracając do tematu. Faktycznie, znaleźć dobrego Spec B. 6MT będzie trudno ale nie jest to niemożliwe. Wszystko jest kwestią czasu i ceny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden Spec. B A/T. Sprzedający totalnie nie wie co sprzedaje ... V6 Boxer ... taki oksymoron

Tylko, że jak dla mnie to nie jest SpecB. Jedyną rzeczą, która na pierwszy rzut oka przypomina Speca jest zderzak, ale w środku: jasna tapicerka, brak nakładek na pedały. No i w dodatku to V6 :D - to nie jest SPEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak dla mnie to nie jest SpecB. Jedyną rzeczą, która na pierwszy rzut oka przypomina Speca jest zderzak, ale w środku: jasna tapicerka, brak nakładek na pedały. No i w dodatku to V6 :D - to nie jest SPEC.

A widzisz, zasugerowałem się zderzakiem ... rozumiem, że Spec. B nie wychodziły z jasną skórą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z polskiej sieci.

 

czyżby uprzedzenia ? :)

W DE i AU były w innych, dość ciekawych konfiguracjach np. bez "super" skórzanej tapicerki :)

Jeśli sam znajdę np. w DE fajnego Speca, bezwypadkowego itp. to kupię. Mam uprzedzenia to tych aut, które ktoś sprowadza i jakimś cudem jest u nas sprzedawane dużo taniej niż cena na zachodzie egzemplarza w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co z tym Specem jest nie tak... Wisi już z dobrych kilka miesięcy i różne zabiegi sprzedającego (a to różne fotki, w zależności od pory roku :) , a to wachlowanie ceną od 39,9pln do, z tego co pamiętam do 55pln) nie przynoszą rezultatu. Może mieliście z nim przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z polskiej sieci.

 

czyżby uprzedzenia ? :)

W DE i AU były w innych, dość ciekawych konfiguracjach np. bez "super" skórzanej tapicerki :)

Jeśli sam znajdę np. w DE fajnego Speca, bezwypadkowego itp. to kupię. Mam uprzedzenia to tych aut, które ktoś sprowadza i jakimś cudem jest u nas sprzedawane dużo taniej niż cena na zachodzie egzemplarza w dobrym stanie.

 

pełna zgoda ale te z SIP też mogą być po różnych przejściach. Tyle, że łatwiej to sprawdzić.

 

Zastanawiam się co z tym Specem jest nie tak... Wisi już z dobrych kilka miesięcy i różne zabiegi sprzedającego (a to różne fotki, w zależności od pory roku :) , a to wachlowanie ceną od 39,9pln do, z tego co pamiętam do 55pln) nie przynoszą rezultatu. Może mieliście z nim przyjemność?

 

na pewno to nie jest MY07. Może wtedy był zarejestrowany ale światła, deska wskazują My05-My06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czym spec b różniła się od innych wersji 245 konnych?

Jest na pierwszej stronie wątku :)

 

tylko tyle się dowiedziałem

"z tego co wiem Spec B. różni się od pozostałych Legacy:

-skrzynią

-zawiasem

-hamulcami"

 

 

co z tą skrzynią, jaka jest?

co z zawiasem? i hamulcami, ceramiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...