Jump to content

Spec.B grupa operacyjna

Recommended Posts

OWOC, jak mowisz A, to trza powiedziec i B ;)

tak wiec, o kim / jakim szczescliwcu mowa? :)

Myślę, że B powie sam szczęśliwy właściciel i forumowicz oraz mam nadzieje, że wrzuci tu choć jedną fotkę swego Spec.B :)

A tak BTW wiem, że to jest temat o Specach, ale dziś pojawił się taki jeden OBK który jedną rzeczą na pewno powinien zawstydzić większość Legacy/OBK 3.0R H6 w tym Spec.B :lol:;)

C31141884_2.jpg

C31141884_7.jpg

C31141884_4.jpg

----->>> http://otomoto.pl/su...-C31141884.html

P.S. Jeśli założył bym do SPECymira hamulce Brembo to czy seryjne notabene bardzo ładne felgi zmieszczą się? :rolleyes:

Edited by OWOC
  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To i ja się przywitam Jestem posiadaczem od 3 tyg 2.0 gt spec.B tuned by STI już w wersji LHD. Z samochodu jestem mega zadowolony, tym bardziej ze przez ponad 8 lat jeździłem 2.0R, które też uwielbia

U mnie spec po kilku miesięcznej przerwie i remoncie silnika znów ożył    

Procedura wyglada w skrócie tak: 1. Wylaczamy klime, swiatla, radio itd (wszystko co czerpie prad). 2.Odłączamy aku na 30min, 3. Podlaczamy aku. 4. Przekrecamy kluczyk w pozycje ON

Posted Images

fajne fele i hamulce, prawie jak moje :)

Niestety seryjne fele nie pasuja na Brembo, chyba nawet z nieduzym dystansem (a przy zastosowaniu grubszego ociera o nadkole)

Gdzies byl obszerny temat o hamulcach w specB, poszukaj

A tak BTW wiem, że to jest temat o Specach, ale dziś pojawił się taki jeden OBK który jedną rzeczą na pewno powinien zawstydzić większość Legacy/OBK 3.0R H6 w tym Spec.B :lol:;)

----->>> http://otomoto.pl/su...-C31141884.html

P.S. Jeśli założył bym do SPECymira hamulce Brembo to czy seryjne notabene bardzo ładne felgi zmieszczą się? :rolleyes:

Gdyby nie te fele to bym się kurna wystraszył że mi chcą auto sprzedać :o

....

Gdzies byl obszerny temat o hamulcach w specB, poszukaj

Ten?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/15701-hamulce-legacy-spec-b/

:)

A jeśli zamienił by obecne seryjne hamulce na te z WRX-a MY06-07 to... odczujemy znaczną poprawę w kwestii hamowania?

Bo felgi powinny już wejść B)

tak, ten watek

Z dobrym klockiem hamulce od speca powinny byc lepsze niz te z wrx - tarcza 316x30 vs 294x25

Pod seryjne 18stki brembo powinny wejść bez problemu.

Jak zauważył Eddie zakładanie czterotłoczków z WRX'a nie ma sensu. Lepiej od razu zaiwestować w dobry zestaw brembo.

Niemniej seryjny tarcze 316mm mąja naprawde dobre odprowadzenie ciepła i wytrzymują stosunkowo duże obciążenie. Kwestia tylko do czego mają służyć.....

Pod seryjne 18stki brembo powinny wejść bez problemu (...)

jezeli chodzi o seryjne 18'stki od specB, to nie ma szans, aby weszly na Brembulca, wielokrotnie juz o tym bylo

i jest pewien problem z dobraniem aftermarketowych felg z racji dosc waskich nadkoli w Legacy...

• 2 weeks later...

No wiem że MY06. Manual akurat mi pasuje i gaz też (jeżeli nie będzie sprawiał problemów). Szkoda tylko że kombi.

O cenę bi chodzi, bo specB ogólnie sa droższe ale czy aż tyle?

Edited by adaś

No wiem że MY06. Manual akurat mi pasuje i gaz też (jeżeli nie będzie sprawiał problemów). Szkoda tylko że kombi.

Abstrahując od ceny na tych blachach nie ma prawa być sprzedany w PL.

Abstrahując od ceny na tych blachach nie ma prawa być sprzedany w PL.

A można wiedzieć dlaczego?

Swoją drogą, warto byłoby się dowiedzieć, ile auto już przejechało na gazie... Oczywiście nie ma czegoś takiego, jak fabryczna instalacja LPG.

Sent with Tapatalk

kolor nie bardzo, ale obejrzę go bo niedaleko mam. Właściwie to przymierzam się cały czas do 2.0 MY07 sedan z manualną skrzynią, ale specB kusi :)

Zakupy i tak luty-marzec więc pewnie żadnego z obecnych nie będzie już, ale czas na zbadania wszystkich za i przeciw jest :)

przymierzam się cały czas do 2.0 MY07 sedan z manualną skrzynią

To przestań. Szkoda pieniędzy. Oszczędność żadna, podobnie jak przyjemność z jazdy.

Jak nie znajdziesz spec.b 6MT, kup H6 poliftowe z automatem i łopatkami. Działa toto wybornie.