Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że cena nie byłaby wygórowana gdyby nie jego historia. Jedno jest pewna - już spada: po "remoncie" sprzedaja

to faktycznie cenka poszla w gore.. szok :)

 

Jest pole do negocjacji :)

 

Myślę, że cena byłaby adekwatna dla danego modelu gdyby nie jego historia. Jedno jest pewne - spada: po "remoncie" sprzedający ustalił ją na poziomie 62900zł a teraz mamy już 59900zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Spec.B był już w tym wątku nie raz ;)

Pod koniec lipca b.r pojawił się na za 34900 na alle i sprzedał się od razu by powrócić już po naprawie za trochę więcej :)

Uszkodzony był tak:

6jew.jpg

 

guzj.jpg

rbqe.jpg

 

Z tego co się dowiedziałem od handlarza to, że

auto miało uszkodzony prawy błotnik oraz dwoje drzwi. Błotnik kupiłem nowy, dwoje drzwi w kolorze, ale podczas transportu przednie lekko się przygięły, stąd również musiały być prze lakierowane

 

Ogólnie prawdę pisał i zrobił pozytywne wrażenie.

Trochę cena za duża no i chyba dlatego dalej czeka to biedne Spec.B MY07 na nabywce który doceni to auto w tej wersji :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, parapecik do wyoutowania :)

Ciekawe czy został założony ze względów estetycznych, czy raczej funkcjonalnych (brudzenie tylnej szyby) ?

 

Według broszury z akcesoriami do legacy

w2f9.jpg

 

A dla mnie ten spoilerek wygląda neutralnie i jeśli już jest to niech będzie :) Ważne żeby od reszty strony techniczno-wizualnej "mi się widzi" z jak najlepszej strony takie Spec.B :wub:

Przy całym wizerunku tego egzemplarza ten akcesoryjny spoilerek jest On mało istotny ;)

 

Automat, Ooo!!! To mi się nie podoba w Spec.B :P:D Ale jak już jest....

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany :) Ale wróci..... ;)

Czyżby kolega nabrał ochoty na przywracanie do życia zajeżdżonych Speców?

 

Oj tam zajeżdżony... ot delikatnie przytarty tu i ówdzie ;)

 

Pewnie, że i takiego bym przygarnął, ale z tego co się z forumowiczem KamilP dowiedzieliśmy, ten srebrny nie długo będzie powtórnie na sprzedaż tym razem we Wrocławiu. Będzie stał koło tego grafitowego Speca ;)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny Spec.B się pojawił

 

Sprzedany :)

 

Ale wróci..... ;)

Tego widziałeś, bo chyba nie było go w tym wątku:

http://otomoto.pl/su...-C30297892.html

2a5c505.jpg

Skrzynia manualna, to jest MY06 więc pewnie data rejestracji to 2007 rok.

Sprzedawca daje 6 miesieczny gwarancje na kazde kupione u Niego auto. Mowi, ze jezeli cos padnie w tym okresie, to samochod trafi na Jego koszt do ASO.. :)

Teoretycznie jeśli sprzedaje te auta jako firma (do tego motoryzacja jest w profilu jego działalności), a nie osoba fizyczna to jego odpowiedzialność wynosi 2 lata. W przypadku usterki (ukryta wada) w pierwszych 6 msc to on musi udowodnić, że usterka była z winy użytkownika. W późniejszym okresie to użytkownik musi udowodnić, że usterka nie była jego dziełem. Pi razy drzwi takie są zapisy w prawie o sprzedaży konsumenckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...