Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

@@exit,

 

Super ze Ci sie udało w końcu znaleźć Speca i to w dobrej cenie. Mam nadzieje, że wszystko będzie OK i w czwartek sprawdzisz jego prawdziwą naturę ;) .

 

Daj znać o wrażeniach z użytkowania

Edytowane przez szymsocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jeszcze szybki zapis rzutem na tasme na Plejady? ;)

 

Szymon, a Ty co sie w koncu wybierasz na zlot czy nie??

 

Niestety, nie dam rady, inne palny rodzinne. Może udami mi się na jeden dzień przyjechać – myślę o tym dniu, gdzie strategie się obmyśla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na przeglądzie u ludzi Raja i stwierdzili, że z dwóch nie był składany :D , ale minimalną szkodę miał :( . Mimo to zbieram kaskę, ubezpieczenie, opony letnie i może za tydzień/dwa będzie cieszył moje oko (co ja gadam - wszystkie zmysły!). Jak tylko sfinalizuję transakcję dam Wam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Gratulacje!!! pomyślnego użytkowania. Dobrze, że pomimo wrażeń związanych z zakupem znalazłeś czas aby się pochwalić. Jakieś fotki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! pomyślnego użytkowania. Dobrze, że pomimo wrażeń związanych z zakupem znalazłeś czas aby się pochwalić. Jakieś fotki?

 

Serdeczne dzięki. Dopiero dzisiaj odebrałem swoje cacuszko i powiem szczerze, że przez pogodę nawet nie mogłem się zbytnio nim nacieszyć (nie mówiąc już o fotkach). Czy może wiecie gdzie można nauczyć się swojego samochodu (mam na myśli jego bezpieczne prowadzenie a jednocześnie nie blokowania prawego pasa)? Poniżej fotki, które zdjąłem z jeszcze widniejącego ogłoszenia sprzedaży. Ten samochód jest EXTRA!!!! Podoba mi się coraz bardziej i mam nadzieję, że nigdy mi się nie znudzi.

Pozdrawiam wszystkich Specwłaścicieli i mam nadzieję, że w przyszłorocznych Plejadach się zobaczymy (na te niestety już się nie załapię :( )

 

 

spec1

spec2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten chyba http://otomoto.pl/su...-C29107298.html ? Niezła okazja Ci się trafiła, gratulacje! Co do nauki to może być np. SJS.

tak to ten

Ogłoszenie ukazało się w sobotę (11.05) koło 21,00. W niedzielę go obejrzałem a w poniedziałek Raju powiedział "wpłacaj zaliczkę i go sprawdzimy". Zaliczkę wpłaciłem w poniedziałek (12.05). Następnego dnia wieczorem dzoni do mnie sprzedający i mówi:

" Witam, zaliczka wpłynęła, ale nie wiem, czy Pan wie, ale okazało się, że to nie jest zwykły Legacy :o . Podobno jest to jakaś limitowana, sportowa edycja i był człowiek, który powiedział, że taki to może 100 kosztować :o:angry: , ale na razie samochód jest zarezerwowany dla Pana :wacko:. Chciałem tylko powiedzieć Panu, że to niezwykły samochód." Przyznałem mu rację :biglol: chociaż do dzisiaj, kiedy wyjechałem z jego podwórka nie byłem pewien czy aby na pewno go kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pomyśleli, że jak nabywca taki nagrzany, to gotów uwierzyć, że to limitowa, specjalna edycja w liczbie sztuk jeden, za którą zamiast 57.200 można zapłacić 100.000 :)

Ale gratulacje, samochodzik niepozorny, ale jak zaśpiewa z sześciu cylindrów (wiem, bo sam się bujam H6) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zaśpiewa z sześciu cylindrów (wiem, bo sam się bujam H6)

ten śpiew warto podrasować :mrgreen: (np. końcówki prodrive+ wymiana 3-ego kata na sportowy = prawdziwa uczta dla ucha :drool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zaśpiewa z sześciu cylindrów (wiem, bo sam się bujam H6)

ten śpiew warto podrasować :mrgreen: (np. końcówki prodrive+ wymiana 3-ego kata na sportowy = prawdziwa uczta dla ucha :drool: )

 

A komputer nie zwariuje od takiej zmiany ? Nie zapali się check ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komputer nie zwariuje od takiej zmiany ? Nie zapali się check ?

a niby czemu miałby się zaświecić? ;) sondy są w pierwszysch dwóch katach tylko ;)

 

W UK są H&S dwa końcowe za 600 £ nowe.

w UK za 600 poszedłbym bardziej w kompletny system wydechowy typu "custom" np. od tych panów

http://www.mijexhaust.com/subaru-exhaust-system-stainless-steel-exhaust.html

będzie wyglądał tak jak będziesz chciał i gadał coś pomiędzy 911 a AMG ;)

 

albo od Panów z Southend coś pod RS6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...