Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

exit, o 04 kwiecień 2013 - 10:38, powiedział: Kubeusz powiedział: Spec B? Chyba nie zrozumiałem kolegi czemu sądzisz, że to Spec B?

 

Przede wszystkim silnik H6 + skrzynia manualna = Spec B. Przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało. Poza tym wydaje mi się, że stoi na 18 calowych felgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi to jeszcze żaden dowód ;)

 

gałka zmiany biegów rzeczywiście wskazuje na 6MT, ale w ogłoszeniu słowa na temat speca nie ma... dziwne :huh:

 

Pedały alu też są "specowate" - może właściciel nie wie co ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ludzie nie wiedzą co mają.... Ale wracając do mojego pytania: czy warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wersję po lifcie? Czy prócz kilku zmian w zakresie klimy, świateł, itp. może mieć wpływ na zakup młodszego egzemplarza? Może jest coś o czym nie wiem?

 

P.S. Nadal nikt nie proponuje mi swojego Spec B :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Kiedyś to forum czytałem niczym książkę Aghaty Christie, ale ostatnio to wygląda jakby wszyscy Specgrupowcy zapadli w sen zimowy i do tej pory się nie wybudzili. Czy nie chcecie dzielić się już swoimi doświadczeniami? A może wszystko już zostało powiedziane? A może po prostu Spec B Was już znudziły :twisted: i chcecie się ich pozbyć? :evil2: Jednego przygarnę. :drool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to nie ten watek, mam pytanko.

W moim H6 AT przebieg 136 tys, przy odpaleniu na zimnym silnik dostaje wibracji, jak sie zagrzeje to mniej kuleje ale wibracje czuc. Gdzie szukac przyczyny? Cewki, rozrzad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak trochę nadzieję, że niedługo pojawi się nowy model Legacy i może wówczas co poniektórzy zdecydują się na przesiadkę, tak jak obecnie dzieje się to w przypadku nowego Forestera. Cały czas siedzi mi w głowie sedan po lifcie w manulalu (H6), ale zacząłem również przeglądać inne oferty. Co możecie powiedzieć na podstawie tego ogłoszenia o tym Spec.B?: http://otomoto.pl/subaru-legacy-h6-manual-105-tys-C28116582.html

 

i co? oglądałeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exit, o 04 kwiecień 2013 - 09:25, powiedział: Mam jednak trochę nadzieję, że niedługo pojawi się nowy model Legacy i może wówczas co poniektórzy zdecydują się na przesiadkę, tak jak obecnie dzieje się to w przypadku nowego Forestera. Cały czas siedzi mi w głowie sedan po lifcie w manulalu (H6), ale zacząłem również przeglądać inne oferty. Co możecie powiedzieć na podstawie tego ogłoszenia o tym Spec.B?: http://otomoto.pl/su...-C28116582.html i co? oglądałeś?

 

Nie, nie oglądałem, chociaż mocno kusi. Wolałbym wersję po lifcie, w sedanie i tego na razie się trzymam. Natomiast rozmawiałem ze sprzedającym, który wydaje się osobą rzetelna i nie próbuje za wszelką cenę wmówić, że nówka sztuka, nie bita i od dziadka ;) Mianowicie: samochód sprowadzony (chyba ze Szwajcarii), z udokumentowanym przebiegiem i z jakąś historią lakierniczą (podobno, któryś błotnik). Legacy miał też lakierowane felgi. Sprzedający nie boi się wizyty w serwisie w celu sprawdzenia auta, ale może być problem z jego poruszaniem, bo nie jest/był zarejestrowany. Na taką dolegliwość sprzedający zaproponował przerzutkę tablic (oczywiście czasowo) ze swojego Forka, który podobno też jest do handlu.

Myślałem, że został już sprzedany, ale kilka dni temu ogłoszenie znów się pojawiło. Niestety cena się nie zmieniała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oglądałem, chociaż mocno kusi. Wolałbym wersję po lifcie, w sedanie i tego na razie się trzymam. Natomiast rozmawiałem ze sprzedającym, który wydaje się osobą rzetelna i nie próbuje za wszelką cenę wmówić, że nówka sztuka, nie bita i od dziadka ;) Mianowicie: samochód sprowadzony (chyba ze Szwajcarii), z udokumentowanym przebiegiem i z jakąś historią lakierniczą (podobno, któryś błotnik). Legacy miał też lakierowane felgi. Sprzedający nie boi się wizyty w serwisie w celu sprawdzenia auta, ale może być problem z jego poruszaniem, bo nie jest/był zarejestrowany. Na taką dolegliwość sprzedający zaproponował przerzutkę tablic (oczywiście czasowo) ze swojego Forka, który podobno też jest do handlu.

Myślałem, że został już sprzedany, ale kilka dni temu ogłoszenie znów się pojawiło. Niestety cena się nie zmieniała :(

 

dzięki za info :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oglądałem, chociaż mocno kusi. Wolałbym wersję po lifcie, w sedanie i tego na razie się trzymam. Natomiast rozmawiałem ze sprzedającym, który wydaje się osobą rzetelna i nie próbuje za wszelką cenę wmówić, że nówka sztuka, nie bita i od dziadka ;) Mianowicie: samochód sprowadzony (chyba ze Szwajcarii), z udokumentowanym przebiegiem i z jakąś historią lakierniczą (podobno, któryś błotnik). Legacy miał też lakierowane felgi. Sprzedający nie boi się wizyty w serwisie w celu sprawdzenia auta, ale może być problem z jego poruszaniem, bo nie jest/był zarejestrowany. Na taką dolegliwość sprzedający zaproponował przerzutkę tablic (oczywiście czasowo) ze swojego Forka, który podobno też jest do handlu.

Myślałem, że został już sprzedany, ale kilka dni temu ogłoszenie znów się pojawiło. Niestety cena się nie zmieniała :(

 

dzięki za info :)

 

z ciekawosci moje dwa pytania:

1 . grill tego auta z ogloszenia to standard czy czyms oklejony?

 

2. w spec B jest dwumasa czy jedno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być taki???

zaliczka wpłacona - czekam na sprawdzenie - ale jestem napalony :yahoo:

 

bardzo ciekawa oferta..... Po czym poznać AT że to Spec B ?

inny zderzak, zawieszenie bilstein, koła 18cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak powiadasz ? hmm. Koła można zmienić. Po za tym Legacy H6 EU też miało 18" i chyba identyczny zderzak jak na zdjęciu ale tego nie jestem pewien. Jak Ty na zdjęciu producenta amortyzatorów wypatrzyłeś

wypatrzyłem organoleptycznie ;) - jest to spec B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... chcecie się ich pozbyć? :evil2: Jednego przygarnę. :drool:

 

Może być taki??? B)

 

 

bardzo ciekawa oferta.....

Po czym poznać AT że to Spec B ?

 

Na tym zdjęciu powinieneś zobaczyć różnice ;)

fxhfdh.jpg

 

Może być taki???

zaliczka wpłacona - czekam na sprawdzenie - ale jestem napalony :yahoo:

 

Wow...

REakcja1.jpg

:clapping::thumbup:

 

Daj znać co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... Daj znać co i jak

 

Serdeczne dzięki. Po przejażdżce to ja jeszcze logicznie nie myślę (chociaż starałem się zachować stoicki spokój). Oglądałem Legacy w niedziele a z decyzją wytrzymałem do poniedziałku :biglol: Na szczęście i mojej lepszej połowie autko się spodobało, dlatego też słowa uznania na forum dla mojej żony :puchar: . Dzisiaj będę próbował umówić jego przegląd (mam nadzieję, że Raju mi w tym pomoże). Jak wszystko będzie O.K. to niedługo przesiadka z H(di) na H6. Ale jestem napalony - musiałem napisać to raz jeszcze..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...