Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

bartek_k, witamy na forum!

 

Jesli chcesz podjac decyzje na bazie jak najwiekszej ilosci informacji to nie da rady, musisz przebrnac przez ten watek ;-) Dodatkowo polecam drugi noszacy tytul mnie wiecej "Dla LGT-owcow" (?), w ktorym jest duzo informacji nt. Legacy GT czyli wlasnie 2.5GT

 

Na poczatek info, ze 2.5GT spec.B dostepne byly tylko w Stanach, a 3.0R Spec.B w Europie, a wiec zaczac nalezy ze wszystkimi roznicami miedzy wersjami EU a US (poszukaj na forum). W kwestii tych konkretnych silnikow: 3.0R znacznie mniej pali, jest mniej zawodny i bardziej kulturalny. Na samym przyspieszeniu bedzie troche tracil do 2.5GT ale w trasie nie beda to odczuwalne roznice.

 

Poszukaj, poczytaj, a jak dalej bedziesz mial pytania to wal smialo. Ale sadze, ze dokladna analiza powinna forum powinna wszystko wyjasnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior i So What!

 

ufff ... dzięki Wam za ten drugi wątek ... narazie mam wodę zamiast mózgu po przeczytaniu 5 zakładek z tego wątku ... :o

 

Składniam się właśnie ku 2.5GT, ale tamto 3.0R jest też kuszące ...

Niestety decyzję będe musiął podjąć sam, prawdopodobnie zmuszony tylko dostępnością modeli ...

 

... wracam do lektury

 

jakby coś Wam godnego wpadło w oko, to piszcie tutaj albo na PW, będę wdzięczny( nie zawsze sam wszystko znajdę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior i So What!

 

ufff ... dzięki Wam za ten drugi wątek ... narazie mam wodę zamiast mózgu po przeczytaniu 5 zakładek z tego wątku ... :o

 

Składniam się właśnie ku 2.5GT, ale tamto 3.0R jest też kuszące ...

Niestety decyzję będe musiął podjąć sam, prawdopodobnie zmuszony tylko dostępnością modeli ...

 

... wracam do lektury

 

jakby coś Wam godnego wpadło w oko, to piszcie tutaj albo na PW, będę wdzięczny( nie zawsze sam wszystko znajdę)

O ile mnie pamięć nie myli, Legacy IV na rynek amerykański było produkowane w USA. Na pozostałe rynki - w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ...

Czy ktoś z Krakowa byłby tak miły i mi i mojej żonce udostępnił samochód do oglądnięcia? Nie mówię o jeżdżeniu (bo wiem, jak to jest z własnymi samochodami i obcymi ludźmi), chodzi mi o to czy się zmieszczę, i czy żonce się spodoba.

Może być jakiś dzień w łikend ... dostosuję się jak ktoś będzie taki miły ...

 

Z góry dzięki

 

-- Śr lip 25, 2012 4:57 pm --

 

Czy dobrze mi się wydaje, że to jest spec.B? Bo jest manual?

http://otomoto.pl/subaru-legacy-3-0r-h6-navi-C20807951.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa byłby tak miły i mi i mojej żonce udostępnił samochód do oglądnięcia? Nie mówię o jeżdżeniu (bo wiem, jak to jest z własnymi samochodami i obcymi ludźmi), chodzi mi o to czy się zmieszczę, i czy żonce się spodoba.

Jeżeli zadowoli Cię zwykłe H6 (kombi), to nie ma problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezwypadkowy Subaru Legacy 2.5T Spec B kombi z manuala, skora, szyber...

 

nie do znalezienia, a jak sie pojawi, to pewnie po chwli zniknie ;) moj ideal, na ktorego nie mialem cierpliwosci czekac, wzialem GT bez szybra i skor, ale nie byl bity i to mialo duze znaczenie, no i kombi - od dekad widac, ze Legacy w sedanie Subaru nie wychodza, poza najnowszym, ktory rownie brzydki jest w kombi :roll: :mrgreen: :wink:

 

,a i potwierdzam: GT pali galony jak N/A Spec B litry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się wydaje, że to jest spec.B? Bo jest manual?

http://otomoto.pl/subaru-legacy-3-0r-h6 ... 07951.html

 

Stoi od dość dawna, podobno pochodzi ze Szwajcarii z aukcji firmy ubezpieczeniowej, podobno był lekko puknięty, ale nie ma zdjęć - generalnie sprzedający niechętnie odpowiadał na moje pytania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii informacyjnej, nie było Spec B 2.5 GT w wersji kombi, był tylko sedan, takie dane podaje cars101.com, który raczej rzadko się myli.

Nie dawno się sprzedawał 'Spec B 2.5 GT sedan' egzemplarz z 2008 roku, z Inowrocławia za 51 tys zł (nie wiem czy to nie byłe auto Bart900, tak z pamięci, dużo ich nie było w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to, że nie przepadają za kombi, w 2008 i 2009 już nie było takich aut w USA (!):

Gone Legacy 2.5i SE and GT wagons are no longer available. All Legacys are now sedans and all wagons are now Outbacks.

i został im tylko Outback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymsocho naprawiłeś auto czy zezłomowałeś strucla? :twisted::mrgreen:

 

Mądrzy ludzie wstawili tuleje przy sondzie i podobno ma śmigać. Do tego doszedł przegląd przy 105 tyś, wymieniałem klocki przód i tył, tarcze przetoczone (stare pokrzywiły się) oraz tuleje przy wahaczach przednich. Przeczyszczona została przepustnica i można jeździć.

 

A ty w piątek się wybierasz na małe co nieco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że nie tyczy się to Subaru Legacy 3.0R H6 spec. B?

Bo chciałbym je w kombi ...

 

 

Nie, poniewaz mowa byla o rynku US, a tam jak wspominalem nie bylo 3.0R spb ...

 

 

Aha, zapomnialbym dodac: europejskie Spec.B ma pincet razy ladniejsze zderzaki :mrgreen:

 

US:

 

Subaru-Legacy_2.5_GT_spec_B_2007_800x600_wallpaper_03.jpg

 

EU:

 

2006-subaru-legacy-30r-specb-european-version-front-angle-view-588x441.jpg

 

"zwykle" 3.0R:

 

crsm0000000000.jpg

 

-- 26 lip 2012, o 16:52 --

 

a w ogole to znowu dalismy sie wrobic nowemu, bo na te wszystkie pytania odpowiedzi padaly juz gazylion razy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior

 

Ehh :oops: ... powiem tak ... po przeczytaniu tego całego wątku ... muszę go przeczytać jeszcze raz ... za duży natłok informacji ...

 

uff ... dzięki w każdym razie za sprecyzowanie ...

 

Wybrałem ... 3.0R spec.B .... teraz pozostaje mi tylko czekać ... :(

 

Mam nadzieję, że nie długo ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...