Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Yaroslav, takimi predkosciami po Polsce... :-? Szczerze mowiac sadzilem, ze akurat posiadacze SPB sa uosobieniem pewnosci siebie na drodze, jezdza rozsadnie i bez szalenstw.

 

Ludzie na polskich autostradach nie spodziewaja sie takich predkosci i wczesniej czy pozniej (oby nie!) ktos Ci wyjedzie przed maske "bo przeciez bylo jeszcze daleko"...

 

że niby w Niemczech wszyscy ci Staumacherzy (to najczęściej ci, co się rozkładają z koszykami pełnymi kanapek na parkingach przy autostradzie i rozkoszują się widokiem jadących po autostradzie tirów) są 100% świadomi i nigdy nie wyjeżdżają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, takimi predkosciami po Polsce... :-? Szczerze mowiac sadzilem, ze akurat posiadacze SPB sa uosobieniem pewnosci siebie na drodze, jezdza rozsadnie i bez szalenstw.

 

Ludzie na polskich autostradach nie spodziewaja sie takich predkosci i wczesniej czy pozniej (oby nie!) ktos Ci wyjedzie przed maske "bo przeciez bylo jeszcze daleko"...

 

 

Na codzień tak nie jeżdżę. W tym przypadku czas przejazdu był kluczowy. Ale faktem jest, że po polskich autostradach jazda z takimi prędkościami jest bardzo męcząca - TIR'y w ograniczaniu prędkości są skuteczniejsze niż znaki drogowe. Wróciłem padnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, oni wiedza, ze w Niemczech wolno podrozowac z takimi predkosciami i ze niektorzy tak robia. Faktem jest, ze od paru lat coraz mnie ludzi tak pedzi (ceny paliwa...?) i wolniejsi uzytkownicy drog sa mniej ... uprzejmi... dla takich (czyt. dluzej blokuja lewy pas itd.)

 

Mimo wszystko tak szybka jazda jest w Niemczech nieporownywalnie bezpieczniejsza niz w Polsce :)

 

 

Na codzień tak nie jeżdżę. W tym przypadku czas przejazdu był kluczowy.

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co zapierdzielam passaten 200-210 i spalanie na poziomie 6,5 diesel (obliczone po tankowaniu !!) moim Legacy takie predkosci to spalanie rzedu 7,5 L/100km czyli nie jest az taak drogo :D i jak na allrad bardzo OK passat to masakra nawet ten nowy te brzmienie silnika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt, w Niemczech jeździ się szybciej i bezpieczniej. Mi tam np. przy nieco wolniejszej jeździe tak około 140-200, daje rade zejść poniżej 10 litrów na 100km, dieslem tym samym stylem jazdy tylko 3 litry mniej...

Hmm ale tu się niemiecko zrobiło... południowo-niemiecko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi brzmienie BD sie podoba tez sie zastanawiam moze bylo lepiej SPEC-B ale ten nowy leggy 2 D ma cos w sobie .. da sie lubic :D

swoja droga AWD na Autobahnie nie pali az tak duzo ... zabujcza jest jazda po miescie tu AWD potrzebuje wiecej paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, przyjezdzaj smialo z dzieciakami! Do tego sluzy trasa turystyczna :) Bez pospiechu, bez prob sportowych, duzo zabawy, zagadek i poznawania okolic Zielonej Gory :-) zagladnij do sasiedniego watku o Zlocie i postaw pytanie czy warto jechac na Zlot z rodzinka i zobacz co Ci odpowiedza ludzie ktorzy juz n-ty raz jada na Zlot.

 

Obiecuje Ci ze i Ty i rodzinka byliby zadowoleni! :)

 

-- 20 kwi 2011, o 09:43 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Napisałem w wątku paliwowym, ale i tu muszę się "pochwalić".

 

Dzisiaj wieczorem jechałem z rodzinką do domu.

Padało więc sobie wymyśliłem, głównie ze względu na małe dzieci na pokładzie, że nie będę się śpieszył.

Trasa Ostrowiec Świętokrzyski - Warszawa, 162km.

Eco driving, wszystko co jechało powyżej 100km/h mnie wyprzedzało.

Średnie spalanie 8.8l/100km.

Pierwszy i ostatni taki test. :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...