Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Yaroslav, fakt - tez mam z tym klopot za kazdym razem, gdy trzeba przestawic czas na letni/zimowy :mrgreen:

 

Wskazowka: poszukaj w ustawieniach nawigacji ;-)

 

Mam. W ustawieniach nawigacji -> set clock -> daylight saving time.

Dzięki Than.

Tam nie zaglądałem, skupiłem się na tych przyciskach na kierownicy :roll:

Wygląda na to, że jak raz się ustawi zegar, to nie można tego potem zmienić. Dziwny pomysł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i przepadł... :lol:

Naciskasz prawy (ostatni) przycisk pod ekranem nawigacji. Następnie na ekranie wybierasz. Reszta jest już prosta, jak budowa cepa :D

 

Ja tam mam przycisk Audio na końcu :P

Zdjęcie konsoli środkowej wkleiłem wcześniej, ja mam chyba inny model navi niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie same jak w innych Legacy? Macie jakieś ulubione/sprawdzone?

 

Płaskie Valeo (XTRM chyba), problem polega na długości - nie udało mi się ostatnio kupić zestawu, więc kupiłem dwie osobno, AFAIR - 600 i 450 mm a to oznacza kawior.

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzisiaj zainteresowałem się wycieraczkami. :wink:

Są takie same jak w innych Legacy? Macie jakieś ulubione/sprawdzone?

 

Są takie same jak w innych Legacy, a na pewno takie jak w Legacy Diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się w wycieraczkom w Norauto i ceny Valeo okazały się porównywalne z OEM.

Skoro oryginalne wytrzymały dwa sezony (wycierają całkiem dobrze, tylko ta od pasażera trochę maże...) to nie będę kombinował... :P

Nawet się nie zastanawiałem tylko pojechałem do JM Auto.

Koszt brutto: 105, 70, 53 (tył).

 

kolega Yaroslav, jesteś może z ...? :D

Jesteś 8)

Czarny hawk STI na złotych felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się w wycieraczkom w Norauto i ceny Valeo okazały się porównywalne z OEM.

Skoro oryginalne wytrzymały dwa sezony (wycierają całkiem dobrze, tylko ta od pasażera trochę maże...) to nie będę kombinował... :P

Nawet się nie zastanawiałem tylko pojechałem do JM Auto.

Koszt brutto: 105, 70, 53 (tył).

 

 

 

Czarny hawk STI na złotych felgach?

 

si :lol: Lecisz na Świdnicki może?

 

Pozdrawiam

 

-- Pn kwi 11, 2011 12:23 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than jak tak szybko jedziesz to uważaj za Dreznem w kierunku Zgorzelca, tam gdzie są teraz Straßenschaden i ograniczenia do 130, ostatnio jak jechałem, haltowała policja z nieoznakowanego! Chociaż może wcale nie chodziło im o prędkość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, przestrzegalem tej 130ki chociaz mnie szlag jasny trafial :evil: Nie wiem gdzie oni maja ten Straßenschäden, to jest jakas kpina!

 

 

Ale dzieki za przestroge :)

 

 

*te 5km gdzie bylo ograniczenie do 80ciu to mialem gdzies, przyznaje bez bicia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Speców :)

Były Spec.

 

Zdrajca... do imprezowiczów chce dołączyć... :P

Ja już mam zadeklarowanego kupca, który weźmie mojego SPB. Czeka tylko, aż mi się znudzi.

Ale, że w Polsce nie było chętnych ... :shock:

 

Trasa Swidnica - Monachium, 705km 5h20min, w Niemczech gdzie bylo mozna to predkosc od 200 do 256, spalanie 13l 8-)

 

A ja przedwczoraj byłem w Krakowie. 270km - 2h, z powrotem też 2h. Przelotowa ok. 200km/h, zwalniałem na ograniczeniach i TIR'ach :evil:

Wyprzedził mnie tylko raz, na ograniczeniu do 110km/h, jakiś Przedstawiciel w Octavii.

Spalanie 14l + 300ml oleju.

 

Z ciekawostek: pod Opolem dojechałem do Chevroleta Camaro V gen. (nie wiem czy to był V6 czy V8?). Kierowca jak mnie zobaczył we wstecznym to zaczął przyspieszać. I tak jechałem mu na ogonie aż do Katowic, cały czas powyżej 200 km/h...

Chyba napsułem Mu krwi - takie białe, rodzinne kombi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, takimi predkosciami po Polsce... :-? Szczerze mowiac sadzilem, ze akurat posiadacze SPB sa uosobieniem pewnosci siebie na drodze, jezdza rozsadnie i bez szalenstw.

 

Ludzie na polskich autostradach nie spodziewaja sie takich predkosci i wczesniej czy pozniej (oby nie!) ktos Ci wyjedzie przed maske "bo przeciez bylo jeszcze daleko"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...