Jump to content

Spec.B grupa operacyjna

Recommended Posts

tam gdzie rozmiar: 225 45 R17 V XL

XL do wzmocniona ścianka

PZDR

no to sie konczy na R18 V M+S :)

Jak krótki? Ile na tej jedynce pojedzie?

musze sprawdzic w praktyce, ale przelozenia sa chyba takie same jak w STI, wiec jak gdzies na forum sa dane z Imprezy to powinno byc zblizone :)

Mikad, aplikacja sama dodała :oops: swoja droga bardzo przydatny ten Tapatalk dla uzyszkodników iPhone, znacznie szybciej sie fora ładują!

V -dopuszczalna prędkość przy zakładanym obciążeniu (240 km/h)

Oznaczenie M+S

(ang. mud and snow), błoto i śnieg, symbol używany na oponach zimowych i całorocznych

PZDR

• Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U mnie spec po kilku miesięcznej przerwie i remoncie silnika znów ożył    

2.0NA to prawda, ale zaryzykuję stwierdzenie, że przy tej samej nodze dłużej wytrzyma upg w 3.0 niż panewki w 2.0T - porównując silniki z tych samych lat, oczywiście. Jeśli dla kogoś problemem je

W dobie tych 3 cylindrowych turbodoładowanych 200konnych motorach, dla mnie taka wolnossąca h6 może być całkiem fajna za te kilka lat. Oczywiście każdy lubi co innego. Jeden chce mieć wiatrak pod mask

Posted Images

Absolutnie fantastyczne auto :!:

Tylko przyczepności mi brakuje...

Odebrałem na letnich kołach i z niecierpliwością czekam na zimówki. A tymczasem, jak tylko znajdę kawałek czarnego to buuut. Dzisiejsze średnie spalanie: 24,4l/km :wink:

o pirat drogowy :twisted:

trzeba poogladac TVN turbo moze Yaroslawa zobaczymy nie zapomnij pozdrowic kolegow z forum :mrgreen:

tez mialem takie spalanie w zimie jak jezdzilem Spec B manuall troche mnie to przerazilo. bo jak siebie znam to ponizej 14 bym nie zszedl a w diezelku max 9 (na sniegu) 8)

o pirat drogowy :twisted:

no, no bez przesady, wszystko w granicach rozsądku :wink:

Yaroslav, gratuluję! Nie będziesz żałował :)

nie żałuję, żadne auto nie sprawiło mi jeszcze tyle frajdy...

a oto i ON:

Wydaje mi się, że wiem do czego służy tryb ... mianowicie pozwala na poruszanie się w zimie, po śliskiej nawierzchni na letnich oponach :wink:

Kilka razy próbowały mnie zaatakować krawężniki, ale jak na razie uniknąłem kontaktu. Może jutro dotrą zimówki :?:

Z ciekawosci, na jakie zimówki czekasz?

Pirelli SottoZero 215/45 R18 93 V XL

Yaroslav, gratki auta 8) ale ja bym sobie te felgi prysna na czrny matt :wink: :twisted:

biorę pod uwagę taką ewentualność, zwłaszcza, że dookoła dekielków pojawiły się ogniska rdzy :x

rdza na aluminiowych felgach :!:

Sęk w tym, że one w większości przypadków są aluminiowe tylko z nazwy :|

To znaczy zawierają też aluminium, ale poza tym i inne domieszki, więc rdza na nich to nic dziwnego :wink:

No może się nieprecyzyjnie wyraziłem. Nie jest to rdza taka typowa - ruda, raczej takie pęcherzyki pod lakierem się pojawiły, a miejscami popękały i widać gołe aluminium.

Miałem felgi czarny mat, aktualnie ciemny grafit i to drugie wygląda znacznie lepiej 8) Seryjne felgi nadają się świetnie do lakierowania, a są stabilne jak jasny gwint!

Miałem felgi czarny mat, aktualnie ciemny grafit i to drugie wygląda znacznie lepiej 8) Seryjne felgi nadają się świetnie do lakierowania, a są stabilne jak jasny gwint!

Than_Junior co oznacza stabilne w kontekscie felgi i malowania?

w konekście felg, że jeszcze mi się ich nigdy nie udało choćby nawet podgiąć Zawsze były idealnie proste, pomimo polskich dróg.

Czyli popularnie mowiac, pancerne lub wytrzymale :)

Yaroslav, to Ty byłeś dziś koło południa na Swidnickiej we Wro? Bo widziałem białe SPB kombi z ciemnymi szybami na niemieckich blachach celnych :) trabnalem bo byłem po drugiej stronie ale kierowca był zajęty czytaniem mapy :)