Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dr.elich napisał:

A Ty nie miałeś czasem ramki JDM w swoim? Jak u Ciebie siadła ?

 

Nie - miałem przerobioną LHD z poliftowym panelem klimy, ale zanim ją zdążyłem zamontować udało mi się okazyjnie kupić tę ruską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaldekW napisał:


Widziałem widziałem i ślina cieknie ale niebawem hak będę montował i szkoda byłoby ten dyfuzor przeorać emoji45.png

 

Myślę, że z uwagi na duże odstępy miedzy "ramionami" ten właśnie ma największe szanse by się zaprzyjażnić z hakiem B)

Nie żebym namawiał ale takie rarytasy nie trafiają się często a u Oczko to taki "half price" jest w porównianiu do mojego :D

exhaustrearlip.jpg.b900330167b5b65df48d73ffe67fb723.jpgScreenshot_20200820-151710_copy_1152x576.thumb.png.ccc0cbcef01ca008fd97bf07bef4c37d.pngIMAG5341.thumb.jpg.ff73d4616b175df1e7fa1dc19564294a.jpgIMAG5362.thumb.jpg.ddfb394215343fb64c7ee7a4900638c7.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zajarzyłem co znaczy @K12DLA, ale lepiej byłoby K11DLA.

BTW. czy spojler z gen.III zgrałby się z klapą, tą co masz dla mnie? Bo napis Blitzen już mam - dostałem od Mikołaja z dywanikami :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, K12DLA napisał:

Nie żebym namawiał ale takie rarytasy nie trafiają się często a u Oczko to taki "half price" jest w porównianiu do mojego :D

Dokładnie tak jak @K12DLA wspomniał, cena jest dosyć elastyczna :D

Btw dzięki za pamięć ;)

 

52 minuty temu, Guliwer napisał:

Bo napis Blitzen już mam - dostałem od Mikołaja z dywanikami :yahoo:

Skądś chyba kojarzę tego mikołaja :biglol:

 

 

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Guliwer napisał:

Dopiero teraz zajarzyłem co znaczy @K12DLA, ale lepiej byłoby K11DLA. 

Dla mnie wizualnie przy czcionce UK 12 wygląda bardziej jak u niż 11 :P

 

10 godzin temu, Guliwer napisał:

 czy spojler z gen.III zgrałby się z klapą, tą co masz dla mnie? Bo napis Blitzen już mam - dostałem od Mikołaja z dywanikami :yahoo:

Myśle, że tak. Dla pewności , zapytaj właścicieli gen3 o szerokość klapy (czy chodzi Ci o spoiler z Blitzena gen3?:wub:). Świetnie, że masz napis, w takim razie ten, który jest na klapie zatrzymam na pamiątkę  B)

Edytowane przez K12DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dr.elich napisał:

Też koślawo siedzi. Coś ją rzeźbiłeś?

 

Co tam masz pomodzone w navi?

 


Nic nie rzeźbiłem wstawiłem i była, (koślawo to jedynie przy prawym brzegu panelu klimy było), i już dawno te gadżety posprzedawałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, K12DLA napisał:

Myśle, że tak. Dla pewności , zapytaj właścicieli gen3 o szerokość klapy (czy chodzi Ci o spoiler z Blitzena gen3?:wub:). Świetnie, że masz napis, w takim razie ten, który jest na klapie zatrzymam na pamiątkę  B)

w PL chyba nie ma Blitzena gen.III, chyba że zwykły Legaś też się nadaje do pomiarów.

Napis dam Ci ten, co mam, zostaw ten na klapie, coś mi się pomieszało, że go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oryginalnie spojler wychodzi poza obrys. Ciekawe, czy klapa w Blitzenie JDM jest identyczna z Legacy EU.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Edytowane przez Guliwer
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Guliwer napisał:

w PL chyba nie ma Blitzena gen.III, chyba że zwykły Legaś też się nadaje do pomiarów.

klapy wymiarowo te same we wszystkich gen III 

 

38 minut temu, Guliwer napisał:

Napis dam Ci ten, co mam, zostaw ten na klapie, coś mi się pomieszało, że go nie ma.

ok B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Guliwer napisał:

Czyli oryginalnie spojler wychodzi poza obrys. Ciekawe, czy klapa w Blitzenie JDM jest identyczna z Legacy EU.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

tak , te same, powiem Ci, że miałem ten sam pomysł ze spoilerem zanim nie dopadłem OEM do Gen IV, wszystko przez to, że w najnowszym koncepcie Blitzena wrócił "pofalowany" spoiler :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 13:46, Guliwer napisał:

Bo napis Blitzen już mam - dostałem od Mikołaja z dywanikami :yahoo:

Dokumentacja zdjęciowa, bo zapomniałem o nakładkach na pedały. I już wiem co dostanę pod choinkę :jdm:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ramki z ebaya, mozecie polecic jakąś stacje multimedialna ktora ma:

1) niezle audio

2) laczy sie z iphonem

3) ladnie sie komponuje
Legacy poliftowe.

Edytowane przez Nurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w moim to i było naprawdę spoko:

https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX7018BTS/?view=details

Wymieniłem na to, ze względu na brak 3-drożnej zwrotnicy w 7018BTS i jest jeszcze lepiej:

https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX8019DABS/?view=details

 

Zdjęcia jak oba radia siedziały masz stronę-dwie wcześniej. :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w moim to i było naprawdę spoko:
https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX7018BTS/?view=details
Wymieniłem na to, ze względu na brak 3-drożnej zwrotnicy w 7018BTS i jest jeszcze lepiej:
https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX8019DABS/?view=details
 
Zdjęcia jak oba radia siedziały masz stronę-dwie wcześniej.

Dzięki, bardzo mi pomogłeś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Nurek napisał:

Dzięki, bardzo mi pomogłeś.

 

Znajomy podsyłał mi ostatnio takiego Pioneera: SPH-DA250DAB. Specyfikacja się wydaje równie spoko a tańszy. Też możesz rozważyć. :) Te Kenwoody mam/miałem i są naprawdę OK, dźwięk super, ekran czytelny, Android Auto działa bardzo dobrze, więc Car Play też powinien być na odpowiednim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...