Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Czy Was też irytuje fakt, że 90% Spec.B które się pojawia na rynku wtórnym to automaty? :facepalm:

 

Jest jakiś magik który ogarnia oprogramowanie tych skrzyń, żeby tak nie zamulała? 

Ona jest fajna w zwykłym legacy/outback 3.0R, ale na Boga nie w usportowionej wersji Spec.B....................

Edytowane przez OWOC
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 21:39, OWOC napisał:

Panowie,

 

Czy Was też irytuje fakt, że 90% Spec.B które się pojawia na rynku wtórnym to automaty? :facepalm:

 

Jest jakiś magik który ogarnia oprogramowanie tych skrzyń, żeby tak nie zamulała? 

Ona jest fajna w zwykłym legacy/outback 3.0R, ale na Boga nie w usportowionej wersji Spec.B....................

Eeee tam, twinscroll daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Guliwer napisał:

Eeee tam, twinscroll daje radę.

Pamiętaj, że Twój twinscroll ma bardziej agresywną charakterystykę automatu (Blitzen) niż pozostałe specB 5EAT B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem nowy na tej grupie, do tej pory jeździłem ponad 8 lat 2,0R
Niedługo przesiadam się na jdm spec.B i moje pytanie jest takie, czy ono ma kontrole trakcji? W 2,0 R nie było, ale tez nie było potrzeby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dr.elich napisał:

Słuchajcie czy komuś z Was udało się ładnie spasować japońską ramkę pod radio? Muszę w końcu to dokończyć i zastanawiam się jak to zrobić

Wyciąłeś plastik za przyciskiem od awaryjnych? ;)

 

Na pewno da się to dobrze spasować. U znajomego tak to wyszło:

Screenshot_20201129-133916_Gallery.thumb.jpg.3ec16e9badcef9c40d815b3887606b85.jpg

Screenshot_20201129-133908_Gallery.thumb.jpg.525c1c1970be564eae2f2026ad518a5e.jpg

 

 

I jeszcze jeden forumowy przykład:

Screenshot_20201205-162902_Chrome.thumb.jpg.3d87c5193fd9df1f72ffbd6d911981e1.jpg

Screenshot_20201205-162922_Chrome.thumb.jpg.5f9a38de44c02426bd2ac898c85b76fb.jpg

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nurek napisał:

Cześć, jestem nowy na tej grupie, do tej pory jeździłem ponad 8 lat 2,0R
Niedługo przesiadam się na jdm spec.B i moje pytanie jest takie, czy ono ma kontrole trakcji? W 2,0 R nie było, ale tez nie było potrzeby emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

tak - ma. Ma tez przycisk do jej wylaczenia.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dr.elich napisał:

Ramka jest profilowana pod RHD, widać brak spasowania również na wrzuconej przez Ciebie fotce, ale mniejszy.

 

Rosyjska (moja) jest profilowana pod LHD, ba, nawet przycisk awaryjnych jest po właściwej stronie. Nie wiem, gdzie widzisz brak spasowania. Jedyny bliski "ruskiemu" spas jest na pierwszej i drugiej fotce wstawionej przez @Oczkoo15, chociaż i tak się szpara robi w dolnym prawym rogu - reszta wstawionych "ładnych spasów" jest po prostu szpetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Rosyjska (moja) jest profilowana pod LHD, ba, nawet przycisk awaryjnych jest po właściwej stronie. Nie wiem, gdzie widzisz brak spasowania. Jedyny bliski "ruskiemu" spas jest na pierwszej i drugiej fotce wstawionej przez @Oczkoo15, chociaż i tak się szpara robi w dolnym prawym rogu - reszta wstawionych "ładnych spasów" jest po prostu szpetna.
Twoja jest elegancko spasowana, JDMowe nie siadają dobrze. Mi jednak do przedlifta ta czerń nie pasuje, co zrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dr.elich napisał:
51 minut temu, BelegUS napisał:
 
Rosyjska (moja) jest profilowana pod LHD, ba, nawet przycisk awaryjnych jest po właściwej stronie. Nie wiem, gdzie widzisz brak spasowania. Jedyny bliski "ruskiemu" spas jest na pierwszej i drugiej fotce wstawionej przez @Oczkoo15, chociaż i tak się szpara robi w dolnym prawym rogu - reszta wstawionych "ładnych spasów" jest po prostu szpetna.

Twoja jest elegancko spasowana, JDMowe nie siadają dobrze. Mi jednak do przedlifta ta czerń nie pasuje, co zrobisz.

Jak co zrobię - polakieruje/pohydrografikuje :P Zbieram elementy wnętrza (nawet na fotce widać, że mam sfatygowane) i będę malował, prawdopodobnie na czerń fortepianową jak w polifice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dr.elich napisał:
9 godzin temu, Nurek napisał:

Dzięki emoji106.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie każde, mój spec nie ma.

 

ej jak? :D to wersja EU? Jakiś konkretny rynek? Wiem że chyba JDMy nie miały. Co masz w miejscu przycisku od ESP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bartosz-B napisał:

Naród ze wschodu oszczędza na detalach jak naród z dalekiego wschodu przed laty ? :P

 

Nie - ten "detal" to naklejka którą masz na oryginalnym panelu sterowania klimą, który przekładasz do ramki, naklejka idzie razem z nim. Naklejki zdjąłem do lakierowania, a jak na przedstawiciela narodu z (nieco tylko bardziej zachodniego) wschodu przystało nie znalazłem jeszcze czasu ani motywacji tego ogarnąć. ;)

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bonless napisał:

Podrzuć jeszcze info gdzie można takie cudo kupić. Pewnie byliby chętni. 

https://www.ebay.com/itm/2-DIN-Car-Radio-Stereo-Faceplate-for-Subaru-Legacy-Outback-2006-2009-LHD-/153173478907

 

Najbardziej boli koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...