Jump to content

Spec.B grupa operacyjna

Recommended Posts

8 godzin temu, dr.elich napisał:

Dokładnie - seria do centera, center z nierdzewki Polomstrów, końcowe które miałem wcześniej .

A nie lepiej było pospawać całość z nierdzewki jak już tak kombinowałeś i masz sprawdzone ("tanie") miejsce w Olsztynie

• Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U mnie spec po kilku miesięcznej przerwie i remoncie silnika znów ożył    

2.0NA to prawda, ale zaryzykuję stwierdzenie, że przy tej samej nodze dłużej wytrzyma upg w 3.0 niż panewki w 2.0T - porównując silniki z tych samych lat, oczywiście. Jeśli dla kogoś problemem je

W dobie tych 3 cylindrowych turbodoładowanych 200konnych motorach, dla mnie taka wolnossąca h6 może być całkiem fajna za te kilka lat. Oczywiście każdy lubi co innego. Jeden chce mieć wiatrak pod mask

Posted Images

W dniu 12.10.2020 o 13:55, Bartosz-B napisał:

A to super cena, końcówki to koszt kilkuset zł/szt bodajże przy tych tytanowych to nawet chyba drożej.
Daj jakieś nagranie jak to "gada"

No właśnie z tym gadaniem to jest trochę problem, bo w zasadzie nie ma dużej różnicy z serią. ;] Niby miał się "wypalić" po 500 km, ale dalej szału nie ma. Odebrałem za to oryginalny wydech, żeby w przypadku odsprzedaży móc zaoferować potencjalnemu kupującemu i zdecydowanie nadawał się już do wymiany...

W jakich widełkach cenowych Pan z Barbadosu zrobiłby program ? I jak to technicznie wyglada ? Skoro ktoś może to zrobić zdalnie to nie ma potrzeby tarabanić się do Poznania :)

Prośbę mam przy okazji - czy ktoś mógłby zrobić mi zdjęcie styku nadkola i tylnego zderzaka w sedanie?

Czy ktoś może pomóc ?
4 minuty temu, dr.elich napisał:

Czy ktoś może pomóc ?

No ja tylko kombi mogę poratować ale pewnie Cię to nie urządza :(

14 godzin temu, dr.elich napisał:

Czy ktoś może pomóc ?

Jakbyś potrzebował jakieś dokładniejsze ujęcie konretnego miejsca to daj znać

IMAG7882.thumb.jpg.636a086ebec81e99f1b11bab57c9b1da.jpg

IMAG7883.thumb.jpg.bc35e6fa7444785b36119775fd6c34e0.jpg

• Like 1
Jakbyś potrzebował jakieś dokładniejsze ujęcie konretnego miejsca to daj znać

IMAG7882.thumb.jpg.636a086ebec81e99f1b11bab57c9b1da.jpg

IMAG7883.thumb.jpg.bc35e6fa7444785b36119775fd6c34e0.jpg

Bardzo dziękuję. Potrzebowałbym dokładniejsze foty styku plastikowego nadkola z tylnym zderzakiem

e85179436bb51564d5b26baabc8efc61.jpg

@dr.elich Dobra, jutro spróbuję nie zapomnieć. Pewnie interesuje cię jak to wygląda od wnęki koła?

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

36 minut temu, raci napisał:

@dr.elichTo chyba powinno być ok, ale jakby co mam całą sesję :D

IMAG7928.thumb.jpg.c32704f604213f9b194947087e462981.jpg

Specjalnie koło wykręciłeś? o.O Szacun.

3 minuty temu, Tinuviel napisał:

Specjalnie koło wykręciłeś? o.O Szacun.

Trzeba sobie pomagać :) A przy okzaji sprawdziłem klocki z tyłu, bo ich czas nieubłaganie się zbliża.

• Like 1

Jeśli masz więcej fotek poproszę na PW.

Potwierdziły się jednak moje podejrzenia - źle mi tylny zderzak poskładali. nadkole u Ciebie wywija się spod zderzaka na jego powierzchnię z tego co widzę.

15 godzin temu, dr.elich napisał:

Jeśli masz więcej fotek poproszę na PW.

Potwierdziły się jednak moje podejrzenia - źle mi tylny zderzak poskładali. nadkole u Ciebie wywija się spod zderzaka na jego powierzchnię z tego co widzę.

Poszło PW.

W dniu 27.10.2020 o 17:23, exit napisał:

Wg mnie jest. Ma tylko nieoryginalne felgi. Wygląda całkiem przyzwoicie.

owszem. wygląda, ale aftomat...

Kupiłem na próbę felgi ATS DTM (zaryzykowałem używki, bo miały centralny otwór montażowy w lepszym stanie niż te moje OEM zimówki) i się okazało, że standardowe nakrętki nie pasują do otworów pod szpilki) - ich kołnierz będzie kolidował. Jakie dobre nakretki byście mi polecili?

Edited by kudlatypawelek
Godzinę temu, kudlatypawelek napisał:

Kupiłem na próbę felgi ATS DTM (zaryzykowałem używki, bo miały centralny otwór montażowy w lepszym stanie niż te moje OEM zimówki) i się okazało, że standardowe nakrętki nie pasują do otworów pod szpilki) - ich kołnierz będzie kolidował. Jakie dobre nakretki byście mi polecili?

ja juz chyba w trzecim aucie mam takie (tego typu) i sa spoko:

https://allegro.pl/oferta/nakretki-kute-stalowe-japan-style-jdm-tpi-12x1-5-9538954003?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_opony_pla_opony_i_felgi&ev_adgr=Motoryzacja+-+Akcesoria+do+opon+i+felg&gclid=CjwKCAiA-f78BRBbEiwATKRRBL3069QDlHPY7PM3CLIO2sM-yVa34kcYQIkFaIwID8t4BHOhFPAuxhoCtUMQAvD_BwE

aczkolwiek trzeba pamietac zeby ich nie dokrecac hardcorowo + podobno czesto mozna trafic na podrabiane.