Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, dr.elich napisał:

Dokładnie - seria do centera, center z nierdzewki Polomstrów, końcowe które miałem wcześniej .

A nie lepiej było pospawać całość z nierdzewki jak już tak kombinowałeś i masz sprawdzone ("tanie") miejsce w Olsztynie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 13:55, Bartosz-B napisał:

A to super cena, końcówki to koszt kilkuset zł/szt bodajże przy tych tytanowych to nawet chyba drożej.
Daj jakieś nagranie jak to "gada"

 

No właśnie z tym gadaniem to jest trochę problem, bo w zasadzie nie ma dużej różnicy z serią. ;] Niby miał się "wypalić" po 500 km, ale dalej szału nie ma. Odebrałem za to oryginalny wydech, żeby w przypadku odsprzedaży móc zaoferować potencjalnemu kupującemu i zdecydowanie nadawał się już do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś kojarzy lub oglądał ten pojazd ?

A może właściciel jest na forum ?

Wiem że jest odpowiedni dział do tego typu pytań ale uznałem ze zadam je tutaj . 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-subaru-legacy-spec-b-ID6Dbh7x.html?

Edytowane przez Krajanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Amnes napisał:

Powiedzcie mi proszę czy to jest spec czy nie: https://frytex.net/m/komis-offer/index/708#komisCarGalleryAnchor

 

Bilsteiny ma.

Wygląda na Speca. Zderzaki, nakładki na pedały, czarne wnętrze.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na próbę felgi ATS DTM (zaryzykowałem używki, bo miały centralny otwór montażowy w lepszym stanie niż te moje OEM zimówki) i się okazało, że standardowe nakrętki nie pasują do otworów pod szpilki) - ich kołnierz będzie kolidował. Jakie dobre nakretki byście mi polecili?

Edytowane przez kudlatypawelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kudlatypawelek napisał:

Kupiłem na próbę felgi ATS DTM (zaryzykowałem używki, bo miały centralny otwór montażowy w lepszym stanie niż te moje OEM zimówki) i się okazało, że standardowe nakrętki nie pasują do otworów pod szpilki) - ich kołnierz będzie kolidował. Jakie dobre nakretki byście mi polecili?

 

ja juz chyba w trzecim aucie mam takie (tego typu) i sa spoko:

 

https://allegro.pl/oferta/nakretki-kute-stalowe-japan-style-jdm-tpi-12x1-5-9538954003?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_opony_pla_opony_i_felgi&ev_adgr=Motoryzacja+-+Akcesoria+do+opon+i+felg&gclid=CjwKCAiA-f78BRBbEiwATKRRBL3069QDlHPY7PM3CLIO2sM-yVa34kcYQIkFaIwID8t4BHOhFPAuxhoCtUMQAvD_BwE

 

 

aczkolwiek trzeba pamietac zeby ich nie dokrecac hardcorowo + podobno czesto mozna trafic na podrabiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, K12DLA ExR4RE napisał:

Nie widać żółtych Bilsteinów :D koła trochę małe (17cali), trudno powiedzieć...

To fakt, trochę się czarną skórą sugerowałem ;) Daleko nie mam w sumie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...