Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, raci napisał:

Prodrive byłby ok, ale cięzko go dostać, na ebay jest jedna oferta, dwie puszki końcowe w cenie 3000zł.

Jakby ktoś był zainteresowany to mogę pomoc z transportem do PL za 2 tygodnieB) PS: widziałem dużo tańsze na ebayu, być może cena podyktowana faktem, że dostać je obecnie jest bardzo ciężko.

Edytowane przez R4RE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OWOC napisał:

Mi najbardziej przypadł do gustu jednak dźwięk swego czasu oferowanego wydechu firmy image.png.a71aa0a41620d0160ffc5bab327b8877.png

Potwierdzam. Mam taki w swoim Legasiu i jestem mega zadowolony :yahoo:

I tak przy okazji. Kupiłem do kombi wydech dedykowany do sedana. Różnica sprowadza się do długości końcówek. Te do sedana są odrobinę krótsze.

W każdym razie końcówki wydechu Prodrive dedykowanego do sedana wystają o 1,5 cm dalej w porównaniu do seryjnego wydechu w kombi.

Legacy Prodrive.jpg

Legacy Prodrive2.jpg

Edytowane przez so_what
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, so_what napisał:

Potwierdzam. Mam taki w swoim Legasiu i jestem mega zadowolony :yahoo:

I tak przy okazji. Kupiłem do kombi wydech dedykowany do sedana. Różnica sprowadza się do długości końcówek. Te do sedana są odrobinę krótsze.

W każdym razie końcówki wydechu Prodrive dedykowanego do sedana wystają o 1,5 cm dalej w porównaniu do seryjnego wydechu w kombi.

Legacy Prodrive.jpg

Legacy Prodrive2.jpg

Słyszałem osobiście więc mogę potwierdzić. Brzmi to u Ciebie rewelacyjnie.

Jedyna alternatywna świetnie brzmiąca opcja dla Prodrive to końcówki STI Genome, które w połączeniu z łopatkami w poliftowej wersji specB wywołują ciary na plecach przy każdej redukcji bieguB):wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, so_what napisał:

Potwierdzam. Mam taki w swoim Legasiu i jestem mega zadowolony :yahoo:

I tak przy okazji. Kupiłem do kombi wydech dedykowany do sedana. Różnica sprowadza się do długości końcówek. Te do sedana są odrobinę krótsze.

W każdym razie końcówki wydechu Prodrive dedykowanego do sedana wystają o 1,5 cm dalej w porównaniu do seryjnego wydechu w kombi.

Legacy Prodrive.jpg

Legacy Prodrive2.jpg

Rozumiem że mowa tu o H6:) 

Czy w 2.0 też wpłynie to pozytywnie na odczucia słuchowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bikeman1 napisał:

Rozumiem że mowa tu o H6:) 

Czy w 2.0 też wpłynie to pozytywnie na odczucia słuchowe? 

Nie mam filmów z Prodrive ale mam z STI Genome:

-JDM 2.0 GT:

 

-UK 2.0R:

 

W każdym aucie zmiana tłumika na sportowy, (szczególnie dedykowany) poprawi odczucia słuchowe B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet 2 tłumików genome waha się od 5.000-30.000 YEN, czyli od 200 - 1.000zł + przesyłka + VAT + cło. Bezpośrednio od japońca naprawdę według mnie nie ma szans się dogadać, ale są firmy pośredniczące ( + 10% )

 

Kolejna sprawa jakie są PIĘĘĘĘKNE Legacy w wersji STI, GT, S401...za grosze...to prostu mózg dęba staje

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bikeman1 napisał:

Komplet 2 tłumików genome waha się od 5.000-30.000 YEN, czyli od 200 - 1.000zł + przesyłka + VAT + cło. Bezpośrednio od japońca naprawdę według mnie nie ma szans się dogadać, ale są firmy pośredniczące ( + 10% )

 

Kolejna sprawa jakie są PIĘĘĘĘKNE Legacy w wersji STI, GT, S401...za grosze...to prostu mózg dęba staje

Czy https://www.croooober.com wysyła do PL? Tam są bardzo dobre deal-e na części JP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bikeman1 napisał:

Komplet 2 tłumików genome waha się od 5.000-30.000 YEN, czyli od 200 - 1.000zł + przesyłka + VAT + cło. Bezpośrednio od japońca naprawdę według mnie nie ma szans się dogadać, ale są firmy pośredniczące ( + 10% )

 

Kolejna sprawa jakie są PIĘĘĘĘKNE Legacy w wersji STI, GT, S401...za grosze...to prostu mózg dęba staje

Trochę optymistyczne ceny podałeś - kupić za 15000 Yen to naprawdę okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Legasie za grosze to też tak nie do końca :P . Zobacz sobie BK 4 tuned by STI, albo S402. Ostatnio zakochałem sie w takim egzemplarzu co chyba jeździł tylko dookoła trzepaka - Gacek STI MY07, niecałe 8k km przebiegu, prawie pełne wyposażenie i ta cena >95kPLN + fracht, no i niestety to wszystko RHD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dr.elich napisał:

Trochę optymistyczne ceny podałeś - kupić za 15000 Yen to naprawdę okazja.

Nie optymistyczne a realne. Do wybory do koloru :) 

 

https://auctions.yahoo.co.jp/search/search?auccat=&tab_ex=commerce&ei=utf-8&aq=-1&oq=&sc_i=&fr=auc_top&p=sti+genome&fixed=0&x=30&y=26

 

S401 o przebiegu 88.000km :) za milion jednów :)

 

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/c752673982

 

No i kozak sztuka nr 253 z 402 

 

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/e366323794

Edytowane przez bikeman1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat s402 wyjechało z fabryki 1000 sztuk ;), ale fakt to jest krem de la krem, choć 2.5T; nie mogę tego serwisu sprzedaży znaleźć, gdzie trafiłem to STI do którego chwilowo wzdycham - tam jest motor 2.0T więc bezpieczniejsza opcja - hipotetycznie zakładając, że kiedyś trafiłby w moje ręce (co jest czystą iluzją  :D) pytanie czy da się to przełożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem:  https://carfromjapan.com/cheap-used-subaru-legacy-b4-2006-for-sale-5d1477828c98988d11bfa350 - cudo, ale po dodaniu podatku, akcyzy mamy jakieś 150k PLN na liczniku, to już sporawo, a do tego przekładka to pewnie kolejne ~20k PLN - pomarzyć można, ale swoją drogą coś w sobie mają te Legasie, chyba ten ogólny look and feel powoduje, że chce się je mieć :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bikeman1 napisał:

Zauważ, że te niższe ceny to są w większości licytacje. Poluję na taki wydech do mojego. Raczej w cenie do 15 tys (bo kupiłem bardziej mi odpowiadający i Genome bardziej na przymiarkę/okazjonalne założenie) i póki co bez sukcesów. Duża część tych tanich jest przytarta/wgięta itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

No i znalazłem:  https://carfromjapan.com/cheap-used-subaru-legacy-b4-2006-for-sale-5d1477828c98988d11bfa350 - cudo, ale po dodaniu podatku, akcyzy mamy jakieś 150k PLN na liczniku, to już sporawo, a do tego przekładka to pewnie kolejne ~20k PLN - pomarzyć można, ale swoją drogą coś w sobie mają te Legasie, chyba ten ogólny look and feel powoduje, że chce się je mieć :)

Zaskoczyła mnie ta wycieraczka na tylnej szybie:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, euyot napisał:

Zaskoczyła mnie ta wycieraczka na tylnej szybie:o

W japońskich sedanach Subaru to standard od dawna. Tu np. W GT 1 gen:

1993_subaru_legacy_1533679039fcd208IMG_5439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kudlatypawelek napisał:

pytanie czy da się to przełożyć?

pytanie jest nie czy się da tylko czy piniąszkuf wystarczy na przełożenie i czemu jest to finansowo nieracjonalne. :yahoo:

Ale kto bogatemu zabroni. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...