Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ManoLEE napisał:

Panowie może ma ktoś rozpiskę Kenwooda po lifcie pod które wejście można podpiąć zwykły wzmacniacz? Mam gdzieś Japończyka Sony leży i się kurzy naszło mnie obecnie zamontowanie go w aucie ;)

 

Zależy którą wersje Kenwooda posiadasz, jeśli tą z wbudowanym czytnikiem DVD do navy to podłączasz się pod białą wtyczkę z tylu radia (tak przynajmniej jest w modelu UK :P).

 

 

_20190628_085022.JPG

_20190628_084930.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mam środkowy tłumik do wymiany (posypał się wewnątrz i brzęczy strasznie po rozgrzaniu) i stąd pytanie do was, może macie coś godnego polecenia. Pewnie na razie wezmę tylko środkowy, ale końcowe też za jakiś czas będzie trzeba wymienić. Widziałem gdzieś na youtube H6 z catbackiem od MGMotorsport, także jeden namiar już mam. Wiadomo, chodzi o to, żeby było porządnie, jakby ktoś znał jakieś firmy/sklepy z wydechami do H6 to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo wydatków związanych z autem, a wydech musze zrobić bo tak jak pisałem pare postów "wyżej" mam dziury i spaliny walą mi po karoserii nagrzewając blachy. Jeździłem tak od zakupu w listopadzie 2018 i pora zająć się tematem - skorzystałem z pomocy kolegi bikeman1 i za jego poradą zamówiłem zestaw od Polmostrow z nierdzewki. Zobaczymy jak to wyjdzie, kasa na pewno mniejsza niż renomowane zabawki, ale na ten moment nie mam ochoty wydawać pieniędzy na drogą galanterię, forsa będzie potrzebna gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest załatwiane alternatywnym kanałem, mi powiedzieli 750PLN za całość wraz z puszkami końcowymi [ w rozmowie tel dostałem zapewnienie, że pożyje ładnych parę lat, dla mnie nawet opcja ze zwykłej stali to nadal okazja, bo za 400-450 masz całość i jak zgnije to kupisz nowy, jedyny minus Polmostrow to malutkie końcówki wydechu]. Po więcej szczegółów PW do bikeman1, bo ja muszę uszanować wolę kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam 2 letnie, tylne puchy od LONGLIFE UK, kupilem caly wydech 2-letni do Daily a potrzebowałem tylko sekcji środkowej tak więc zostały. Nie są małe, w świetnym stanie, Jako ze w PL będę za 2 tygodnie rozważe każdą oferte B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, R4RE napisał:

Jakby co to mam 2 letnie, tylne puchy od LONGLIFE UK, kupilem caly wydech 2-letni do Daily a potrzebowałem tylko sekcji środkowej tak więc zostały. Nie są małe, w świetnym stanie, Jako ze w PL będę za 2 tygodnie rozważe każdą oferte B)

Podeślij na pw zdjęcia jak wyglądają i ile sobie życzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie wydechu, wysłałem pytanie do MGMotorsport ile trzeba zostawić u nich za catback do Speca. Wychodzi 3500zł, termin realizacji na przełomie września/października. W sumie to cena chyba jest ok, chociaż ciężko porównać, bo nie ma z czym.

 

Przypomniało mi się, że jest jeszcze EL-TEC, pewnie do nich też skrobnę maila, ma ktoś jakieś doświadczenia z ich wydechami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze możesz dodać 

Końcówki proponujemy 2x100mm srebrne.
Za dopłatą możemy wykonać również:
- czarne ceramiczne w cenie 200 zł za szt.
- tytanowe w cenie 800 zł za szt.
- carbonowe w cenie 700 zł za szt.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EL-tec spoko ale chyba droższy od MG gdzie wydaje mi się że lepiej MG pod kątem wykonania ..

Poza tym z Wrocka masz lepszą drogę na śląsk ;)

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oktan napisał:

EL-tec spoko ale chyba droższy od MG gdzie wydaje mi się że lepiej MG pod kątem wykonania ..

Poza tym z Wrocka masz lepszą drogę na śląsk ;)

Bliżej tak, ale czy szybciej (A4), to już różnie bywa :). Na razie robię rozeznanie, bo mnie już szlag trafia z tym brzęczącym środkowym tłumikiem. Pewnie i tak tymczasowo wstawię stalowy z Polmostrowa, a z MG myślę, że wysyłkowo da się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raci napisał:

W sumie jedyne wideo jakie widziałem z wydechem MG w SpecB, także ciężko powiedzieć, ale chyba tak. Jeśli zamówię, to postaram się coś nagrać i wrzucić na forum.

 

jak zamówisz to przyjadę posłuchać jeśli można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tinuviel napisał:

 

jak zamówisz to przyjadę posłuchać jeśli można :)

Nie ma sprawy, dam znać :)

 

Godzinę temu, ManoLEE napisał:

Dźwięk jest bardzo ładny, ciekawi mnie koszt takiego wydechu :)

W opisie z youtube nie ma zbyt wielu informacji, jeśli to sam catback, to tak jak wyżej pisałem, okolice 3500zł, ale możliwe, że wymieniana była całość, wtedy pewnie cena x2 albo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...