Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prośba o poradę,

 

walczyłem z hamulcami w specu i w końcu podjąłem decyzję robię zaciski z STI na 4 tłoku. 

przymierzyłem się, lecz pojawia się problem z felgami na oryginalnych  18' cali nie ma opcji zmieszczenia zacisku. 

Jakie Waszym zdaniem powinienem kupić felgi aby zmieścić zacisk ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, andrzej080985 said:

Koledzy prośba o poradę,

 

walczyłem z hamulcami w specu i w końcu podjąłem decyzję robię zaciski z STI na 4 tłoku. 

przymierzyłem się, lecz pojawia się problem z felgami na oryginalnych  18' cali nie ma opcji zmieszczenia zacisku. 

Jakie Waszym zdaniem powinienem kupić felgi aby zmieścić zacisk ? 

jak będziesz miał na sprzedaż  starych hamulców to daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, andrzej080985 napisał:

Jakie Waszym zdaniem powinienem kupić felgi aby zmieścić zacisk ? 

Mam na sprzedaż 17tki od Bloba STI 2005. Odmalowane na gunmetal, mają tylko kilka odprysków lakieru od kamieni. 

Wchodzą idealnie na Brembo bez dystansów jak przystało na OEM felgi. Jakbyś był zainteresowany daj znać. 

PhotoPictureResizer_190513_083219444_crop_2369x1440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, R4RE napisał:

Mam na sprzedaż 17tki od Bloba STI 2005. Odmalowane na gunmetal, mają tylko kilka odprysków lakieru od kamieni. 

Wchodzą idealnie na Brembo bez dystansów jak przystało na OEM felgi. Jakbyś był zainteresowany daj znać. 

 

 

 

Fajne są ale mam koło 18' i dobre opony zatem 17' odpadają. Gdyby to były 18' brałbym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, andrzej080985 napisał:

Fajne są ale mam koło 18' i dobre opony zatem 17' odpadają. Gdyby to były 18' brałbym. 

W takim razie polecam dłuższe szpilki z dystansami 10mm. Wszystkie OEM koła wtedy dadzą radę. 

 

Screenshot_20190513-092245-1152x576-1024x512.png

Screenshot_20190513-092100-1152x576-1024x512.png

Screenshot_20190513-092036-1152x576.png

Screenshot_20190513-092048-1152x576.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, R4RE napisał:

W takim razie polecam dłuższe szpilki z dystansami 10mm. Wszystkie OEM koła wtedy dadzą radę. 

tak zrobiłem, kupiłem dystanse ( ale przykręcane, bez wymiany szpilek na dłuższe). To rozwiązanie tymczasowe bo chcę to zgubić na feldze. Pojeżdżę chwilę na dystansach a na spokojnie będę szukać felg. 

Gdyby ktoś coś miał w 18' to chętnie kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż swoje 18stki to może też znajdą klienta ;). Bez wymiany szpilek zakładanie dystansów jest niebezpieczne, lepiej się dobrze zastanów czy oszczędność w tym wypadku ma sens.

Edytowane przez ManoLEE
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 23:39, bullit napisał:

Ja kupiłem Spec B za 16700 zł. Po miesiącu stania, ( były robione po kolej rzeczy które musiały być zrobione) oraz w oczekiwaniu na tylne amory, okazało się że jest do zrobienia UPG przebieg podobny do tego za 22000 zł. Do momentu zdjęcia głowicy pozostaje w niepewności czy robimy silnik czy szukamy nowego...koszty będą podobne i z tego co się orientuję w moim grajdołku za remont z flakami wyjdzie około 5000 zł, tak więc licząc oględnie wyjdzie mnie on około 25000 zł, na gotowo. Wolę wersję taniej kupić i samemu zrobić niż wydać więcej, bo zwykle i tak coś jest do zrobienia.

Ja swojego kupiłem za podobną kwotę u Szwajcara, po przywiezieniu do kraju i opłaceniu cła i akcyzy, wyszedł 21500zl. Później okazało się, że do zrobienia jest UPG, kilka rzeczy w zawieszeniu, układ wydechowy, hamulce i jeszcze kilka pierdół. Finalnie wyszedł mi około 33000zl. Koszt UPG to około 6500, przy okazji był rozpołowiony blok i sprawdzony układ korbowo-tłokowy. Na szczęście wszystko jest prawie w nominale, więc już prawie dwa lata śmiga, aż miło i nic się nie dzieje.

Morał - Szwajcarzy nie pozbywają się sprawnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, andrzej080985 napisał:

Gdyby ktoś coś miał w 18' to chętnie kupię. 

 

Mam fajne 18" do IV potencjalnie do upłynnienia. Jeszcze nie zakładałem na swojego, bo czekam na nakrętki i ogólnie się zastanawiam czy to nie głupota do ssaka takie koło zakładać stąd ogłoszenie. Mogę inaczej gadać jak siądzie dobrze ;). https://allegro.pl/oferta/rays-prodrive-kute-18-micheliny-225-40-8096201068 BTW cena na forum inna ;).

Edytowane przez Amnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andrzej080985 napisał:

Znalazłem felgi, już zakładam. Nie chcę jednak dystansów. Niedługo będę sprzedawać, moje oryginalne. Może ktoś będzie chętny. Nie są w złym stanie, dwa lata temu regenerowałem je. 

 

a wrzuć jakieś foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o felgach mowa to upolowałem wczoraj magnezowe JDM WORK Emotion monoblock. Jeszcze chyba tak lekkich kół nie miałem.. czas na Brembo 
 
_20190516_075841.thumb.JPG.b5d5c672bbe18d2811b85c63a64b5b95.JPG
Co to za wydech?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bartosz-B napisał:

to ile wystają poza zderzak te genome je kompletnie dyskwalifikuje w moich oczach

Tak to wygląda jak założysz wydech z kombi do sedana :D (krótszy zderzak).

Wersje Genomów do sedana mam w Blitzenie (zdjęcie w sygnaturze) i tak to powinno wyglądać.

PS: bardzo łatwo jest przespawać je aby weszły pod zderzak, jak powinny, ale wtedy nie widać tak logo :P. Jako, że nie wystają poza dyfuzor i zamontowane są w "daily", narazie tak zostanie B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...