Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.02.2017 o 16:52, Grymson KRK napisał:

Dobra, coś tam poczytałem z tego wątku... W skrócie -> podobno nieopłacalny biznes, za dużo $ zbyt niski przyrost ;/ Ale może jednak ktoś próbował... Jakieś turbo/ bi-t a może nawet kompressor ? Hmm... 

 

Chcesz miec legacy IV  i 350 koni?

 

Da sie zrobic. Raczej SPEC B nikt sensownie nie uturbi, za duzo kosztów a przyrosty za małe.

 

Kupujesz Legacy 2.5 GT. Zakuwasz motor, graty od STI lub inne dobre części. Po strojeniu spokojnie wychodzi w granicach 350 KM.

Wszystko zalezy od wyobrazni i budżetu.

 

Oczywiscie nie masz pewnych smaczków które ma SPEC B. Ale masz legaca z 350-400KM i trwałego i bezawaryjnego :)

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia Friday, December 02, 2016 o 10:59, Ayu napisał:

@xt6 po pierwsze gratulacje! Po drugie nie rób Adaś wioski tylko ładne 18" trzymaj na lato, zima optymalnie 17" i nie porównuj tego auta do swojego byłego "terenowego" WRX-a. Tym na Rusko nie pojedziesz. Tu ma być szybki aczkolwiek efektowny "lans"  :)

Po trzecie to dawaj więcej zdjęć.

Liftup nie ominął Speca ... :blink:Legacy gotowe na Rusko wraz z nowym zawiasem a'la Outback :D Opony weszły 215/60 R17

BTW mam do sprzedania zawieszenie z regulacją miękkości i wysokości (gwint Tein napewno do sprawdzenia ewentualnie regeneracji)

2017-03-17 21.07.31.jpg

2017-03-17 21.03.53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
49 minut temu, nysiopysio84 napisał:

Panowie pytanie techniczne, mechanizmy różnicowe w spec b, przód otwarty, środek otwarty, tył szpera? Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć.

Przód otwarty, środek szpera ( wiskotyczna przy M/T, VTD przy A/T), tyl szpera.

 

Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dyrekcja napisał:

Przód otwarty, środek szpera ( wiskotyczna przy M/T, VTD przy A/T), tyl szpera.

 

Pozdrowienia

 

Właśnie miałem się poprawić, że przecież środek jest z wiskozą, więc to również rodzaj szpery, a dokopałem się do informacji stąd: https://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=11&t=1668.

 

Dzięki za potwierdzenie informacji, pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2017 o 23:25, Kerim napisał:

Czy do Legacy Spec.B z 2007 pasują elementy karoserii z Legacy 2004 diesel?

Zastanawiam się nad tym:
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-h6-245km-uszkodzony-ID6ygAcd.html

tylko dziwi mnie że nikt go jeszcze nie kupił, a stoi już ze 2 miesiące.

Przed zimą już był wystawiony i fotki są z zimy ale poprzedniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, z tęsknoty za Subaru cały czas śledzę rynek Legacy, a że zmiana auta zbliża się coraz większymi krokami to i różne myśli w głowie się pojawiają, m.in. Spec B. 

Odkąd śledzę otomoto to cały czas widzę to auto:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-specb-manual-krajowy-gwarancja-ID6yEtyD.html#4d8eeab842

Pytam z czystej ciekawości, czy coś jest z nim nie tak? Wygląda naprawdę fajnie, zadbany, świnia widnieje więc ktoś kumaty mógł go mieć, kolor idealny, po korekcie lakieru, manual, no i z tego co kojarzę to chyba kolegi z forum, który sprowadza Legacy, czy się mylę? Proszę o wyjaśnienia, może ja nie dostrzegam czegoś co może mi się przydać przy przyszłym oglądaniu Subaru przed zakupem :)

Edytowane przez wojtekmzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wojtekmzks napisał:

rok modelowy 2007, ale produkowany pod koniec 2006 roku? 

 

To nadal rok produkcji 2006 a nie 2007 ;)

Nie oceniam stanu auta tylko gubińsko-konińsko-radomską socjotechnikę sprzedaży co w tym przypadku mnie mocno dziwi.

 

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez OBK CVT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.04.2017 o 10:39, OBK CVT napisał:

 

To nadal rok produkcji 2006 a nie 2007 ;)

Nie oceniam stanu auta tylko gubińsko-konińsko-radomską socjotechnikę sprzedaży co w tym przypadku mnie mocno dziwi.

 

 

Bez tytułu.png

 

 

Powód bardzo prosty... Większość ludzi szukających polifta wpisuje w wyszukiwarce roczniki od 07... A faktycznie modelowy on jest 07... Chodzi tylko o szerszy zasięg ogłoszenia... Nie uważam się za cwaniaka takiego jak napisałeś... Jest na tym forum wielu zadowolonych klientów... Niech wypowie się ktoś, kto faktycznie kupił i jest lipa... Albo chociaż obejrzał i jest lipa ;)

Dnia 4.04.2017 o 10:52, wojtekmzks napisał:

Dla mnie to nic nieznaczący szczegół :) myślę, że nie to jest przyczyną, dlaczego auto stoi tak długo na otomoto. 

 

 

Powód prosty w PL- przebieg kolego... Jak go kupowałem to mówiłem że będzie stał z 8 miesięcy... Ale nie żałuję, jest mega piękny... Uwielbiam go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tuscan napisał:

Jest na tym forum wielu zadowolonych klientów...

 

kolezanka z pracy kupila u ciebie audi, auto absolutnie ok

i bylem przy finalizowaniu transakcji :D

tuscan - w twoim konkretnym przypadku uwazam ze chwyt 'szerszy zasieg ogloszenia' jest zbedny

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4 Apr 2017 o 09:47, wojtekmzks napisał:

Koledzy, z tęsknoty za Subaru cały czas śledzę rynek Legacy, a że zmiana auta zbliża się coraz większymi krokami to i różne myśli w głowie się pojawiają, m.in. Spec B. 

Odkąd śledzę otomoto to cały czas widzę to auto:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-specb-manual-krajowy-gwarancja-ID6yEtyD.html#4d8eeab842

Pytam z czystej ciekawości, czy coś jest z nim nie tak? Wygląda naprawdę fajnie, zadbany, świnia widnieje więc ktoś kumaty mógł go mieć, kolor idealny, po korekcie lakieru, manual, no i z tego co kojarzę to chyba kolegi z forum, który sprowadza Legacy, czy się mylę? Proszę o wyjaśnienia, może ja nie dostrzegam czegoś co może mi się przydać przy przyszłym oglądaniu Subaru przed zakupem :)

Weź go kup bo mnie kusi... Będę miał problem z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

kolezanka z pracy kupila u ciebie audi, auto absolutnie ok

i bylem przy finalizowaniu transakcji :D

tuscan - w twoim konkretnym przypadku uwazam ze chwyt 'szerszy zasieg ogloszenia' jest zbedny

 

tapatalked

 

Źle to brzmi, ale po prostu większość szukając polifta faktycznie ustawia od 2007 ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 11:27, capricorn napisał:

Mój egzemplarz opuścił kraj  i trafił do Holandii, dbajcie o swoje Spec B, zadbane egzemplarze to towar mocno deficytowy a zainteresowanie poza Polską spore.

 

Gratuluję sprzedaży a zarazem żałuję, że jednego Speca w Polsce mniej...

Czy może zostały Ci jakieś graty od niego, których chciałbyś się pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...