Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spoko luz. Tylko tp troche to ju nol. Wiesz kupilem subaraczka pod korek z budzetem. ot taka sarmacka fantazja. no bo ole zrobienie uszczelki pod glowica kosztuje? Na ten przyklad?

Dobra, nie marudze.

Subarak jest niezly. Abstrahujac od tego, ze jezdzi jak szatan to mnie ten dach normalnie urzekl. Mojego synka rowniez. Zebyscie widzieli jak pierwszy raz zobaczyl jak tata otwiera :)

Co lubicie w swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje i wolę nie wiedzieć ;) Pewnie jak wszystko w Subaru, kilka razy nic (nic w Subaru to 500zł ;))

 

W swoim lubię całokształt, dobre auto jak na pieniądze jakie zapłaciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euyot - gdzie udało Ci się znaleźć Spec'a B? Przeglądam ogłoszenia w necie i aktualnie dostępny jest raptem jeden i w dodatku z nieoryginalnym grillem i przebiegiem pod 200k. Parę sztuk jest zagranicą, ale to też na palcach jednej ręki można je policzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w Lublinie stal. Przypadkiem. Generalnie szukalem outbacka h6 bez gazu w okolicach Warszawy... no i ciezko bylo. No i patrze, a tu legas h6 i to w manualu. Mysle sobie nie outback ale h6 w manualu :).
Czyli kupilem nie wiedzac ze to takie fajne auto.
Moj ma na liczniku 260 tys. (I wykres z hamowni na 260 kucy)

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... a w takim razie skrzynie TY856WVBAA to nie jakaś przekładka przypadkiem?

 

(ostatnio mam paranoje w związku z hipochondrią UPG i zacząłem sprawdzać już wszystko ;) no i często się oglądam za siebie)

 

opra tego pytania nie zadałem. z nerwów zachowuje się nie logicznie. spisuje z tabliczki znamionowej kod a potem pytam czy mam to w samochodzie.

chodzi mi o to że ten kod to jest manual 6 biegowy od STI chyba nie?

i chyba tak powinno być w Spec B?

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tabliczki sprawdzam tak "przypadkiem" taki rzut choroby nie związany z paranoją tylko konsekwencja paranoi... Ktoś napisał, że ciężko znaleźć Spec B to się zastanawiałem czy ktoś mi czegoś nie wcisnął  ;)

 

a o UPG się boje bo lecę na Zamojszczyznę na dwa tygodnie z rodziną. wolałbym lawety stamtąd nie ciągnąć :(

 

jechać będę spokojnie, kupie baniaczek tego i tamtego a jak wrócę to oddam do jakiegoś spa dla Subaraków...

 

już nie marudzę :P


UPG. Jade na wakacje Sabina przemyslec czy moja przygoda z subaru spec b bedzie kontynuowana.

Peace Edytowane przez euyot
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadł UPG :(.

 

Czekam na wycenę.

 

I jak tam sytuacja? :(

O przyczynach trudno mówić.

Auto w moich rękach od 5 lat, należycie serwisowane, przebieg 150 tysięcy.

Rzekł bym, książkowo.... -_-

 

I mnie dopadł UPG :(.

Przy jakim przebiegu?

 

 

Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale... moja fascynacja tym modelem drastycznie zmalała....

Tylko dla tego, że tym silnikom też przytrafia się UPG?

 

 

Niestety nie tylko ;)

Ale, co jak co SPB jest naprawdę ślicznym ponad czasowym Subaru :wub:

Za 2 tygodnie na to pytanie odpowiem :)

 

To dopadło Cię to UPG czy tak tylko panikujesz na zapas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moja fascynacja tym modelem drastycznie zmalała

 

@@OWOC, co oprócz ostatnich UPG na ujawnionych na forum sprawiło że twoja fascynacja zmalała ?

 

 

PzDr

 

Te nie ujawnione UPG ;)

Mhh zostawię to dla siebie, w końcu jesteśmy na forum miłośników, a nie hejterów Subaru :)  

 

Prawdziwy facet nie mówi źle o swoich byłych, to i nie powinien mówić źle o samochodach, takich samochodach B)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@owoc - dawaj, dawaj - skoro ponownie uaktywniłeś się w wątku znaczy, że jednak coś Cię gryzie :P

----------

@szymsocho - jeśli można spytać - ile Cię kosztowała cała operacja - chodzi o czas i PLN?

Edytowane przez kudlatypawelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba liczyć 5-6 dni i ok 8-9 tyś PLN w zależności od wykonanych prac.

to grubo, też myślałem, że 5 k ujdzie.

 

ja mam inny problem i potrzebuję pomocy: auto stoi na podnośniku(u Janka Korneckiego) i awaryjnie poszukuję sprawnej lub dającej się zregenerować przekładni kierowniczej.

Moja obecna, przy okazji robienia zawieszenia, miała pójść do regeneracji, ale nic z tego nie wyszło - panowie od regeneracji stwierdzili, że pomimo regeneracji i tak będzie stukała, więc cała robota się nie opłaca (mizerny efekt). Coś tam ze ślimakiem podobno nie teges :(

 

I wychodzi na to, że znowu dopadnie mnie kilkukrotne "subarowe nic". Chciałem zrobić porządnie zawiechę, a tu taka sytuacja.

Nowa przekładnia kosztuje 5750 PLN, trochę dużo.

Może ktoś coś ma, widział, słyszał - nie chcę z powrotem zakładać starej, jak już wszystko rozebrane i auto na podnośniku.

 

Przekładnia musi być z Legacy 3.0R, od rocznika 2003 do 2008

Edytowane przez thewisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo stuka Twoja przekładnia, ale gdzieś na forum czytałem, że w tych rocznikach TTTM. Tj regeneracja pomoże, ale na krótko... No chyba, że mi się coś przewidziało. Ogólnie staram się nie czytać forum bo mam później wrażenie, że mi samochód skrzypi, szarpie, trzeszczy i nie jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...