Skocz do zawartości

Car of the Year 2009 juz wybrany


michal

Rekomendowane odpowiedzi

michal, no to jeszcze focha walnij i tupnij nóżką...

Piszę do Ciebie bo masz masę fajnych informacji, wiedzy i jako jeden z nielicznych tutaj możliwość testowania "live" wielu aut. Fajnie jakbyś zechciał to opisać. Nic więcej nic mniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdze to za rok bedziemy sie pytali opel a co to. Firma stoi na skraju i poprosila rzad o pozyczke 1 mrd € (chyba zeby ratowac GM :?: ) . T co oni produkuja to ja bym za darmo nie wzial. Jak mowia niemcy: kazdy trottel jezdzi opel. Nawet po polsku sie rymuje :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdze to za rok bedziemy sie pytali opel a co to. Firma stoi na skraju i poprosila rzad o pozyczke 1 mrd € (chyba zeby ratowac GM :?: ) . T co oni produkuja to ja bym za darmo nie wzial. Jak mowia niemcy: kazdy trottel jezdzi opel. Nawet po polsku sie rymuje :twisted::twisted:

 

To teraz już wiem czemu korporacje do floty kupują zamiast (tu wpisz samochód na F) markę Opel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdze to za rok bedziemy sie pytali opel a co to

 

jak tak dalej pojdzie, to zaniedlugo bedziemy sie pytali samochod a co to :???: nie nabijałbym sie z opla bo przy obecnym kryzysie za chwile cała reszta w tym producenci z JPN tez padna jak muchy...

 

a w temacie, insignia w porownaniu do vectry to wielki krok naprzod (nawet majac na uwadze ze opel stoi nad przepascia) :wink: oby nie tylko wyglądem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz JPM padnie ;-) pesymista z Ciebie ;-)

 

ja mam subaru i świat morze się walić ;-) byle by tylko była wacha ;-) nic więcej od świata motoryzacji nie oczekuje ;-) no poza dachowanym i zmiarzdzonym od tylu STI my06 ;-)

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 12:03 am ]

Kiedyś się woziłem VW bo to fajne dupowozy ;-) i nawet jak sie woziłem VW Passat B4 z 94 roku to Ople, Fordy z tego samego czasu czy nowsze mogły mi nakichać pod paroma względami ;-) jak padnie grupa VW czy teraz to sie Porsche Group nazywa to możemy mieć pewne obawy ;-)

Ople i fordy z lat 90-tych pod względem wykończenia na dzień dobry odpadają, zjadała rdza tak jak polonezy ;-) nie mówiąc o awaryjności pojazdów... a francuzy co do Peugeota i Cytryn wykończenie ładne... dobre do paru lat od produkcji... a potem jak przyjdzie wymieniać co do czego to masakra... i te trzeszczące plastiki... :evil:

Od kąd mam subaru z 2000 roku to nie rusza mnie zaden golf 5 czy passat a nie mówiąc o fordzie czy Oplu ;-)

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 12:09 am ]

ale spoko za niedługo na ulicach zaczną królować takie auta jak TATA czy SsangYangi ;-) powodzenia to jeszcze z chin czy Indii nie opuści a już na serwis wracają... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego opla na żywo. W porównaniu do dzisiejszej vectry, którą Clarkson określił jako wytwór projektanta, który wziął cegłę i jej lekko poodłupywał kanty, następca vectry wygląda jak z innej galaktyki.

 

Mało tego - tego samego dnia widziałem nowego europejskiego chevroleta z tego samego segmentu, co insignia i wyglądał jeszcze lepiej.

 

A subaraki... wracają brzydotą do korzeni :twisted::).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w kontenerze wiecej miejsca ;-) i wygodniej ;-) pozatym podrozowanie kontenerem jest bardziej luxusowe ;-)

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 4:51 pm ]

http://moto.onet.pl/1517383,2243,artykul.html

 

co prawda to nie subaru ale ma jego znaczki... no ale czyms trzeba upchac pozostale klasy samochodowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...