Skocz do zawartości

WRX sedan ujarzmiony


michal

Rekomendowane odpowiedzi

(...) A WRX beda ( jeszcze przez chyba rok ) dostepne z silnikami 265 KM (:?:) , utwardzonym zawieszeniem i prawdopodobnie jakies hamulce z sti.....byc może :roll: .......więc powinny zdecydowanie zatrzec wspomnienia niektórych osób :roll: ......jakoby stary WRX to był dopiero miodzio :mrgreen:bo nie był...

hm, ciekawe, czy mowil Pan o tym osobom, ktore kilka lat temu kupowaly u Pana te "niemiodne" (i nowe wowczas) WRX'y... :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko czemu nowy sedan jest taki paskudny? Ja rozumiem, ze wiekszy bagaznik, ze wiekszy rozstaw osi itp. itd., ale naprawde ciezko o cos brzydszego.

On na żywo jest zdecydowanie ładniejszy :idea: , na zdjeciach rzeczywiscie tragedia :mrgreen:

A jeżeli zaś chodzi o auta paskudne :cool: to : Forester z 97-99 , Impreza 01/02 , Legacy 89/90 w tamtym okresie były "nie do przyjecia" w Polsce. :idea: ....i prosze , teraz mozna powiedziec , że klasyka... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet wowczas sporej ilosci fanow marki nowe modele sie podobaly. A na tego sedana, to ja nie znajduje nigdzie slow zachwytu. On jest niezgrabny, przyciezki, nieproporcjonalny, bez jakiejs ogolnej koncepcji - nawet nie jest nijaki, po prostu jest brzydki. Jak kompilacja kilku najbrzydszych aut z lat 90tych. Modele, ktore wymieniliscie, przynajmniej byly jakies spojne, konsekwentne - a tutaj ni pies, ni wydra - mazda z przodu, lacetti z tylu, hyundai, czy dacia z boku... Wystarczyloby kilka lekkich korekt linii i detali i od razu by wygladal lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoby stary WRX to był dopiero miodzio bo nie był.

Był jeśli chodzi o wygląd. Niebo a ziemia w porównaniu do tego czym nas FHI "obdarowało" obecnie. Wystarczyło założyć "naleśnik" z tyłu i od razu wiadomo było, że to Impreza. A to... :shock: A przecież można zrobić ładny japoński samochód, wystarczy spojrzeć na Mazdy. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ten "szał autodestrukcji" designerów Subaru nie dopadnie Legacy... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A WRX beda ( jeszcze przez chyba rok ) dostepne z silnikami 265 KM (:?:) , utwardzonym zawieszeniem i prawdopodobnie jakies hamulce z sti.....byc może :roll: .......

 

:shock: :shock: :shock: WOW Kiedy? Ile? Gdzie?

dzien dobry, toz to stare nowiny :!: :mrgreen:

 

na pewno bedzie dostepny za Wielka Woda, pytanie jak u nas, na Starym Kontynencie...

 

ibhn9yed0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW Kiedy? Ile? Gdzie?

 

Prawdopodobnie III/IV 09 , ile nie wiem , w SIP... :wink:

 

AK

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 9:44 am ]

Ale nawet wowczas sporej ilosci fanow marki nowe modele sie podobaly.

Nie przypominam sobie fanow marki w Polsce na poczatku lat 90 :mrgreen:

"koreanczyk" mowili na Subaru.... :roll:

nawet nie jest nijaki, po prostu jest brzydki. Jak kompilacja kilku najbrzydszych aut z lat 90tych.

Kadrowa takim jezdzi , pare osob widzialo na Cynie i nie spotkałem sie z aż taką krytyką :shock: Przypomnij sobie co pisaliscie o nowym STI.....i pomału , pomału czegos ciekawego mozna sie w nim doszukać :idea: :roll:

AK

ps.do BMW sporo mu jeszcze brakuje , wiadomo :roll:...ale co zrobic... :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet wowczas sporej ilosci fanow marki nowe modele sie podobaly. A na tego sedana, to ja nie znajduje nigdzie slow zachwytu. .

 

tak samo jest teraz. jest spora grupa osób, której podoba się sedan. no ale Ty chyba zamknąłeś się w erze MY98. no cóż..... w sumie głupio powiedzieć o sobie, że jeździ się brzydkim autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On na żywo jest zdecydowanie ładniejszy :idea:

 

 

Wcale nie jest ;).

 

O gustach się nie dyskutuje i dlatego tylko raz użyłem słowa BMW ( które mnie sie akurat podoba :idea: ) i dlatego nie chcę pisać co ja myśle o Hondzie a szczególnie o jej wygladzie i cechach ludzi którym takie.......coś......sie podoba.. :cool: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, pytanie: podoba Ci sie Twoj Forester?

 

więc i ja sie wypowiem. Zawsze miałem dziwne gusta motoryzacyjne więc dla mnie Forek Olleo jest śliczny ;) Bugeye- klasyk, podobnie jak staruśkie Legacy ;)

 

A sedan Kadrowej, na żywo jest świetny i wygląda duuuuuużo lepiej, niż na tych pasztetowych fotkach :twisted:

 

ps

Jakiś hurraoptymista ostatnio ze mnie ;)

ps2

owoc666, jeździsz CTRem EP3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. z ta Beemą to żartowałem...... :roll: ...wiedziałem , że ktos to kupi... :mrgreen:

 

 

Dobra, dobra ;)

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Foto by michal .

 

Prosze o interwencje moderatora :idea: ..Ten Ceteerowiec z pod Krk cos tu obcego :!: :!: nawklejał :shock: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, jeździsz CTRem EP3?

 

 

Tak.

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 3:57 pm ]

A sedan Kadrowej, na żywo jest świetny i wygląda duuuuuużo lepiej, niż na tych pasztetowych fotkach :twisted:

 

 

Zdjęć jest więcej, ale z oczywistych przyczyn nie wszystkie mogą znaleźć się na forum... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, pytanie: podoba Ci sie Twoj Forester? Tak wiesz, uczucia na bok, racjonalnie :P

Zartobliwie od samego poczatku powiadam, ze kupilem najbrzydsze auto w miescie, ale jest tak konsekwentne w swojej brzydocie, ze az piekne :mrgreen:

 

Powaznie - jest przede wszystkim proporcjonalne, co kiedys analizowalem podajac zdjecia, porownujac z nowszym oraz calkiem nowym i innymi terenowkami. Ma pasujace do charakteru Turbo przetloczenia i wyraznie zarysowany kurnik. Wielkosc kol odpowiednia - ani za mala (domena nowego Forka), ani za duza. Przeswit, wysokosc auta, jego rozmiary - sprawia wrazenie lekkiego i zgrabnego uterenowionego kombi, a nie ociezalego SUVa. Praktycznie rzecz biorac od samego poczatku Forester mi sie podoba, moze z wyjatkiem tylko tylnej klapy i zderzaka (troche zbyt dlugi zwis i ciut za bardzo poziomo poprowadzona dolna krawedz zderzaka) - ale tylko do momentu ujrzenia modelu 09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interwencje moderatora :idea: ..Ten Ceteerowiec z pod Krk cos tu obcego :!: :!: nawklejał :shock:

 

Zaraz go kopniemy w wydech :mrgreen:.

 

Pozew za uzycie zdjec bez zgody autora juz w drodze, wiec nie trzeba go kopac. Wkrotce nagwintuja mu dupke :)

 

Owoc specjalnie dla Ciebie:

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_47 ... dloni.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...