Skocz do zawartości

poprawić wydech w WRX'06


maniujr

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana center pipe NIGDY nie była dopuszczalna i nie oczekuj innej odpowiedzi z SIP, bo oznacza ona usunięcie rezonatora, a to już ma wpływ na obieg spalin.
i jak PJAY ? założyłeś ? co do gwarancji spytaj ukiman'a, też ma WRX'07 i NurSpecR więc będzie wiedział co z gwarancją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i jak PJAY ? założyłeś ? co do gwarancji spytaj ukiman'a, też ma WRX'07 i NurSpecR więc będzie wiedział co z gwarancją

 

nie założyłem :wink: bo w międzyczasie zdążyłem zamienić "melexa" Imprezę na "melexa" Forka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
co sadzicie o HKS Hi Power

Cichy jest :mrgreen:

Ech... przyjade do Ciebie po Ninja, to poslucham tego co masz na aucie. Prodrive - cichy. Ninja II - cichy, HKS - cichy. A moze masz uklad bez tlumikow? :mrgreen:

Kiedys mi w Chevi Luminie (3.1L) wywalilo pierwsza puszke zaraz za kolektorami - podobaloby Ci sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski: dla mnie wszystko jest za ciche :mrgreen: mój obecny także jest cichy, ciut głośniejszy od Ninja 2 :wink: dlatego też czekam co będzie po wywaleniu katalizatorów :twisted:

 

Na temat: ten HKS na przelocie raczej przypasuje "normalnemu" użytkownikowi :wink:

 

 

p.s.

Już sobie przypomniałem, kiedyś jak byłem w pewnej znanej tu firmie Panowie odpalili takie ciekawe obklejone Evo......ten poziom hałasu by mi odpowiadał, rozmawiać w pobliżu się nie dało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski: dla mnie wszystko jest za ciche :mrgreen: mój obecny także jest cichy, ciut głośniejszy od Ninja 2 :wink:
polecam Blitza, na prawdę jest bajeczny :mrgreen: wyniki pomiarów przy 3500rpm to 95-102dB :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec S, czy Spec R? Bo ja niczego lepszego od R nie słyszałem.
SpecR, ale pewnie będzie jeszcze lepiej, jak od turbiny się pociągnie i zremapuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obawie przed paskiem za off-top :mrgreen:, zasięgnąłem języka u źródła, którego źródła (czyli: żródła źródła :mrgreen:) podać nie mogę :mrgreen:.

 

Oto, co się dowiedziałem:

 

Masz pewnie na mysli Hi Silent Power, i Hi Power 409.

 

Ten pierwszy jest extra wydechem, cichym przede wszystkim, odzywajacym sie wtedy kiedy powinien, i wykonany jest ze stali nierdzewnej

 

Ten drugi, jest glosniejszy, ostatnia puszke ma wykonana ze stali nierdzewnej, a rury ze stali weglowej ( czarnej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze ten wydech HKS HI POWER 409 bedzie ok ???mam go zamiar kupic ,tylko chcialbym go uslyszec wczesniej moze ma ktos go zainstalowanego u siebie :?: :?: :?: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...