Skocz do zawartości

poprawić wydech w WRX'06


maniujr

Rekomendowane odpowiedzi

Andremil, jak ze środka? Że mikrofon w środku ... ? :mrgreen:

Eee ... normalnie, na zewnątrz - mówiłem, że Blitz jest głośny :!: :twisted:

 

Poza tym w środku nie brzmi już tak fajnie (jest bardziej jednostajny, nie ma takiego bulgotu - i to akurat jest wyraźny minus ... nie wiem jak to wygląda z innymi?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Eee ... normalnie, na zewnątrz - mówiłem, że Blitz jest głośny :!: :twisted:
byłem, zobaczyłem - jest megaprzekozacki :twisted: głośny i owszem, ale jak przyjemnie :twisted:

 

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 10:34 pm ]

Poza tym w środku nie brzmi już tak fajnie (jest bardziej jednostajny, nie ma takiego bulgotu - i to akurat jest wyraźny minus ... nie wiem jak to wygląda z innymi?)
jakoś nie zauważyłem ;) generalnie ja jestem na TAK! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby się przejechać kilkoma Subarami z różnymi wydechami a dopiero potem podjąć decyzje acz kolwiek sam nie wiem jak to zrobić bo u mnie w okolicy nie ma za bardzo Subar z wydechami :( .

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:16 am ]

Blitz Nur Spec R zakupiony wkrótce montaż :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:17 am ]

Niedługo będzie tak :

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:21 am ]

JED, sąsiad to tylko sąsiad ... on mnie słyszy jak podjeżdżam, ja jego ... ale tyle się znamy :mrgreen:

Cześć mam pytanie czy mapowałeś Subaraka po założeniu wydechu czy nie.??

Bo ja chce jeszcze założyć dawnpipe i będę mapował. Jesteś zadowolony ? Kożystasz z wkładki wyciszającej czy nie? Miałeś już jakąś przygodę z policją ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:16 am ]

Blitz Nur Spec R zakupiony wkrótce montaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

me2 :mrgreen: next week zakładam :twisted: z tego co wiem ukiman nie mapował, jest bardzo zadowolony, silencera nie używa, a policja tylko patrzy z zazdrością lub się uśmiecha :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:16 am ]

Blitz Nur Spec R zakupiony wkrótce montaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

me2 :mrgreen: next week zakładam :twisted: z tego co wiem ukiman nie mapował, jest bardzo zadowolony, silencera nie używa, a policja tylko patrzy z zazdrością lub się uśmiecha :mrgreen:

 

To fajnie a ty nie mapujesz. ? Kiedy montujesz ? Wrzuć jakiś filmik jak zamontujesz. Ja się nie mogę doczekać na maxa. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie a ty nie mapujesz. ?
na razie nie, jak poprawię hamulce to wtedy ;) teraz zakładam jeszcze gwint TEIN'a
Kiedy montujesz
w przyszłym tygodniu mam nadzieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Blitz :cool:

No nie wiem czy nie czas wymienić H&S ;)

na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie, brzmi bardziej tak jak na filmach ukiman'a. jest basowy, fajny, głośny, ale bez przesady :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Blitz :cool:

No nie wiem czy nie czas wymienić H&S ;)

na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie, brzmi bardziej tak jak na filmach ukiman'a. jest basowy, fajny, głośny, ale bez przesady :twisted:

Będę jechał do Poznania (się wymeldować :() to dam znać. Jak będziesz miał czas i chęci to się spotkamy i zademonstrujesz co Blitz potrafi :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał do Poznania (się wymeldować :( ) to dam znać. Jak będziesz miał czas i chęci to się spotkamy i zademonstrujesz co Blitz potrafi :twisted: :cool:
no problemo, mam nadzieję, że do następnego weekendu już będzie na aucie :mrgreen: a jak nie ze mną, to możesz z ukiman'em się ustawić. on teraz stacjonuje pod Poznaniem i mnie z chęcią zaprosił na prezentację :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam kilku z was ma już blitza i jesteście raczej zadowoleni. Mi niestety miłość do jego dźwięku minęła po ok 3 miesiącach :evil: ale to chyba dlatego, że mam zmieniony downpipe ze sportowym katalizatorem, drugi kat usunięty. Prawdziwy rzeźnik dla uszu :twisted: Do codziennej jazdy się nie nadaje, długie trasy tylko i wyłącznie z silencerem. Kilka razy już przez głowę mi przeszło, żeby powrócić do poczciwego Prodive'a :razz:

 

A tak brzmi u mnie

:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin, daj znaka - jak maniujr nie będzie mógł ... to ja Ci pobrumkam :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:57 pm ]

nomad, no głośny jest ... ale z jazdą na co dzień, ani z trasami w stylu Poznań - Kraków, ja nie mam problemów (tylko pierwsza trasa była taka "do przyzwyczajenia się" - pamiętam, że mnie trochę głowa bolała). No i na autostradzie najgorsze co można zrobić, to próbować go "przekrzyczeć" radiem. Efekt opłakany raczej (w ogóle ja radia przestałem zupełnie słuchać od kiedy go mam :mrgreen: )

 

Oczywiście zależy co kto lubi. Jak ktoś nie chce głośnego wydechu - niech Blitza absolutnie nie kupuje :!:

 

Nawet teściówka ostatnio stwierdziła, że nie taki on wcale głośny w środku :shock: Tyle, że siedziała z przodu ... z tyłu przy wymienionej końcówce i środkowej części jest już głośniej - tak bym powiedział, że lekkie wyzwanie. Mój tato ma na to swój sposób - przy trasach do Krakowa bierze sobie zatyczki do uszu ... i śpi jak dziecko :mrgreen:

 

Jedyny minus jaki ja zauważam to, że BUCZY w środku ... Nie wiem czy tak wszystkie wydechy mają :?: Dźwięk na zewnątrz jest kozacki, w środku bardziej jest to po prostu "hałas" :neutral:

 

Poza tym - dajcie już spokój z tym Blitzem ... JA :!: go pierwszy znalazłem :razz: Jest okropny :mrgreen: Niech go już nikt nie montuje (bo za chwile wszystkie Subaraki będą na nim jeździć :wink: )

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 11:58 pm ]

maniujr, gratulacje ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus jaki ja zauważam to, że BUCZY w środku ... Nie wiem czy tak wszystkie wydechy mają

 

Sądzę, że wszystkie puszki z taką średnicą będą dawały ten efekt. Za to na wysokich obrotach nie ma takiej nędznej wiertarki jak przy węższych rurkach :mrgreen:

 

Poza tym - dajcie już spokój z tym Blitzem ... JA :!: go pierwszy znalazłem

 

Dokładnie, sam go chciałem kupić już dawno temu, ale jest taki oklepany, że szkoda gadać. Współczuję ukiman :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin, daj znaka - jak maniujr nie będzie mógł ... to ja Ci pobrumkam :mrgreen:
już mam :mrgreen: jak to gada.... Panowie :!: chyba dzisiaj cały wieczór będę jeździł :twisted: POLECAM ten wydech :!: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam :mrgreen: jak to gada.... Panowie :!: chyba dzisiaj cały wieczór będę jeździł :twisted: POLECAM ten wydech :!: :mrgreen:

 

gratki :!:

 

to nagraj może jakieś próbki ze środka auta i z zewnątrz jak możesz - tez che założyć ale samą S-kę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nagraj może jakieś próbki ze środka auta i z zewnątrz jak możesz - tez che założyć ale samą S-kę :wink:
ok, postaram się, załóż R'ke, potem już tylko down/uppipe i remap i droga w kierunku 300KM :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, postaram się, załóż R'ke, potem już tylko down/uppipe i remap i droga w kierunku 300KM :mrgreen:

 

dzięki :smile: :cool:

 

no właśnie ma dyleme czy S czy R :roll: :mrgreen:

 

Generalnie myślę, że S będzie ciut cichszy :?:

 

poczekam na Twoje próbki :cool: może się skuszę na R :twisted:

 

Chodzi mi jeszcze po głowie Hayward & Scott też sam BackBox :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie myślę, że S będzie ciut cichszy :?:
R nie jest jakoś obrzydliwie głośny, to nie jest calibra z dudniącym yyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnn.... :wink: jest megazajebisty gulgoczący bas, kumpel stwierdził (jechał za mną, obok itd), że nie jest jakoś drastycznie, żeby ludzie uciekali z chodników, czy policja goniła. beemki itp są głośniejsze. w środku wydaje się, że na zewnątrz łeb urywa, ale to złudne. żona mnie nie zabiła, więc jest w granicach rozsądku, bo ona jest megakonserwatywna i przewrażliwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie myślę, że S będzie ciut cichszy :?:
R nie jest jakoś obrzydliwie głośny, to nie jest calibra z dudniącym yyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnn.... :wink: jest megazajebisty gulgoczący bas, kumpel stwierdził (jechał za mną, obok itd), że nie jest jakoś drastycznie, żeby ludzie uciekali z chodników, czy policja goniła. beemki itp są głośniejsze. w środku wydaje się, że na zewnątrz łeb urywa, ale to złudne. żona mnie nie zabiła, więc jest w granicach rozsądku, bo ona jest megakonserwatywna i przewrażliwiona

 

He he ja też mam tylko , że ja wymieniłem też dawnppipe :lol: i zmapowałem teraz to jest kot na maxa. Po prostu rewelacja. Czekam na opinie żony jutro sie przejedzie .

 

P.S Podczas mapowania miałem dużo czasu i jeździłem także Subarakiem STI na Devilu pełnym przelocie też był kot na maxa a na sam konie dali mi się przejechać WRX na przelotowym HKS jest tak samo przepiękny jak Blitz i robią na nim trochę lepsze parametry to jego zaleta nad blitzem >!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ja też mam tylko , że ja wymieniłem też dawnppipe :lol: i zmapowałem teraz to jest kot na maxa
jakie koszty mapowania (nie-ASO ?) jaki setup dało się zrobić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Ceny pakietów są na stronie internetowej :mrgreen:
tak, ale z wydechem od nich. pytanie ile mogę odjąć posiadając już swój :wink: JULI na PW proszę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...