Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na sygnał. Mogę się dorzucić do PS3.

 

Zobaczymy jak to wyjdzie. Zapytałem Gracowego czy mają tam techniczne możliwości podłączenia PS. Jeśli tak, możemy robić zrzutę.

 

Przy okazji zapytałem w Saturnie ile ta przyjemność kosztuje. PS3 w komplecie z jakąś jedną grą kosztuje 1.490 PLN. PS2 już nie mają w sprzedaży, więc gdybyśmy chcieli to kupić, pozostaje allegro itp. Koszt PS2 na allegro to około 500 PLN. Ale jeśli mielibyśmy się w kilku składać, to już chyba lepiej PS3. Chociaż przyznam szczerze, że się nie znam. :oops:

 

Obawiam się, że mało czasu zostało na zebranie wystarczającej liczby chętnych. Ja raczej nie wejdę w to, bo już mam tutaj inne plany prezentowe, ale jeśli zabraknie jednej osoby do zrzutki to zapewne wtedy wyskoczę jak Filip z konopi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odnośnie prezentów to ja osobiście uważam, że calkiem dobrym rozwiązaniem są ubrania, sam planuje zakupić kilka fajnych t-shirtow 'mlodziezowych' w roznych rozmiarach.

co do bonow do H&M czy Re itp. to musialyby byc dla wszystkich chyba, a nie dla wybranych dzieciakow, tak aby jednak wszyscy mieli zblizone prezenty.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ze mną pojeździć na prawym, to zapraszam. Niestety mój niezastąpiony pilot Siela nie może jechać :sad: .

Łoooo! Ja, ja poproszę.

Przyjadę swoim GTkiem, ale pewnie znowu będę miał zbyt dużego cykora (tak jak przed Cyną), żeby się odważyć wjechać na tor :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bonow do H&M czy Re itp. to musialyby byc dla wszystkich chyba, a nie dla wybranych dzieciakow, tak aby jednak wszyscy mieli zblizone prezenty.. ?

 

Dlaczego? Przecież i tak nie ma siły, żeby każdy dostał taki sam prezent? Poza tym Gracek przekaże je do Domu Dziecka, a opiekunowie już tak rozdzielą prezenty żeby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURRRAAAA!.

Dziś po raz pierwszy od Plejad odpaliłem ( po całonocnym ładowaniu akumulatora) moją zabawkę i w niedziele będę miał "Adrenalinę we włosach" i piach w zębach :cool:

Jeszcze tylko wygonię pająki ze środka, oraz glony z podłogi i JESTEM OBECNY :grin:

Klasyk odpalił za pierwszym razem :grin:

koval miękka fajo nie wymiękaj :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...