Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to i ja wpadnę z moim wiśniowym kotletem...

Gracowy, podczepiam sie do wcześniejszych próśb.Napisz prosze, w jakim wieku te dzieci, bo uważam, że samych słodyczy nie warto kupować... swego czasu organizowałem takie akcje zbierania prezentów dla domów dziecka i innych placówkek. Wszelkiego rodzaju środki higieniczne, kosmetyki (takie najpotrzebniejsze), przybory szkolne były mile widziane, bo z samych słodyczy jest tylko chwilka przyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

strasznie się cieszę, że taki odzew z Waszej strony.

Jutro Gracowa skontaktuje się z Paniami z Domu Dziecka i wieczorkiem napiszę kilka słów o prezentach.

 

Jedna rzecz o której zapomniałem na samym wstępnie:

KASKI SA OBOWIĄZKOWE NA TORZE !

Jutro dowiem, się czy będzie możliwość wypożyczenia kasków w biurze toru Słomczyn, ale z autopsji wiem, że jest z tym ciężko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

 

Gracowy jakieś sugestie co do prezentów? Słodycze, ubrania, maskotki, przybory szkolne, zabawki...?

 

Może nie do końca z tematem imprezy ale podpowiem odnośnie prezentów. A to z racji tego że żona pracowała w domu dziecka 2 lata.

Maskotki kompletnie odpadają. To jest trochę plaga w domach dziecka - całe strychy i piwnice zawalone maskotkami - zwłaszcza po parach młodych które zamiast kwiatków przyjmują maskotki i ciężarówką przywożą do Bidulów. Wychowawcy robią dobrą minę ale tak naprawdę to rozstrzelać chcą taką parę bo nie dadzą przecież miliona miśków do zabawy żeby dom utonął w pluszu.

Pomoce szkolne, zabawki nie-pluszowe, słodycze - to jest dobra propozycja. Pomoce, zabawki - normalna sprawa. A słodycze wychowawcy dawkują w odpowiednich normach (:

Tyle mojego wymądrzania. Życzę wysokich obrotów, niskich czasów i ogólnie udanej imprezy!

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze - a może gadżety subaru?!? Bluzki dziecięce, czy czapki/szaliki - zima przecież idzie.

 

Pewnie do soboty nie zdąży to przyjść, to poprosimy Sklepik, żeby Gracowemu wysłał potwierdzenie, że zawodnik x czy y wpłacił na ten prezent, z adresem dostawy do Gracowego.

 

Co Wy na to?

 

Wychowawcy robią dobrą minę ale tak naprawdę to rozstrzelać chcą taką parę

 

Oj, nie dziwię się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawym nawet oboma :mrgreen:
Pisze się z dużej litery i Obama, nie Oboma :razz:

 

Jeśli już koniecznie musisz zaistnieć w każdym wątku na forum to sprawdź dobrze zanim coś napiszesz. Pisze się "dużą literą", a nie "z dużej litery".

 

hehehe przyganial kociol garnkowi :mrgreen::mrgreen:

 

Forumowicze - a może gadżety subaru?!? Bluzki dziecięce, czy czapki/szaliki - zima przecież idzie.

 

Pewnie do soboty nie zdąży to przyjść, to poprosimy Sklepik, żeby Gracowemu wysłał potwierdzenie, że zawodnik x czy y wpłacił na ten prezent, z adresem dostawy do Gracowego.

 

:idea: dobry pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...